Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Legoland Buena Park? CA'de

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Legoland Buena Park? CA'de

slm arkadaşlar. burda bi fotoğrafçılık işi var fakat daha önce hiç bura hakkında bişe duymadım okumadım. Events imaging Solutions group Quxlex Inc. diye bir firma. saati 8 dolar ama konaklama filan saglamıyor. California da buena park ta sizce nasıl? Los angeles yakınlarında bi yer sanırım google earth ten baktım. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim..karışık işimiz sonunda belli oldu çünkü diğeri iptal olmuştu falan..şimdi Buena Park,CA da Knott's Berry Farm da fotoğrafçılık yapcaz..orange county ve newport beache yakın..ama california kadar pahalı bi yer deil..küçük bi şehir..oraları bilen varmı bi yardım eli uzatın arkadaşlar

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşım yanılmıosam geçen sene orange county de bi arkadaşım kaldı ve los angeles tan daha pahalı dedi. orası tam bi tatil merkeziymiş ondan özellikle kalacak yer ve yemek filan çok pahalıymış ben de ondan seçmedim oraları ordan işler vardı. tatil yaparız orda o yeter

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bu arada orange county california da bi şehir yani yanlış bi yerden mi bahsediyorum ki acaba sen oraya gitmiyo musun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

orange county evet california nın bir şehri..hatta bayada ünlü ve dediğin gibi pahalı bi şehri..ama ben buena park die küçük bi şehirde olcam..orange county ye yakın ama daha ufak bi şehir..sponsordan arayan kadın a bile sordum pahalımı oralar die..california diğer tüm eyaletlerden pahalı sana bunu söyleyebilirim dedi ama sizin geliceğiniz ufak bi yer adı buena park olan bi şehir burası öle deil dedi..bizde ztn o yüzden seçtik yoksa sağ kalamayız ya

ama sanırım buena parkda çalışmış kimse yok ztn bizde tek türk grup olcaz ordaki..hayırlısı..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

keşke ben de böle bi iş seçseydim az türkün gittiği california gzel bi yer nese bakalım benimki nasıl geçecek bakalım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke ben de böle bi iş seçseydim az türkün gittiği california gzel bi yer nese bakalım benimki nasıl geçecek bakalım
    bende öbür başlıkta sormusum yazıomuş nereye gitcein utah da bi park sanırım..eğlence parkı çalışanı olarakmı çalışcaksın..bu arada sende hacettepedenmissin yav yolculuk ne zaman..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ewt ya ben eğlence parkında çalışacam aslında istediğim iş eğlence parkıydı ondan seçtim. okl bittikten sonra o işi yapacam da. ewt hacettepeliyim ben de yolculuk 4 haziran senin ne zaman? hangi bölüm?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla bizde en geç 4ü gibi çkmayı düşünüoruz istanbuldan aslında daha erken gitmemiz lazım ama bilet bulamadık dicez napalım 1-2 gün gecikmeli gidicez..istatistikteyim ben 2.sınıf..sen hangi bölümdesin?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben iktisattayım 4. sınıf ama malum uzadı okul.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar. burda bi fotoğrafçılık işi var fakat daha önce hiç bura hakkında bişe duymadım okumadım. Events imaging Solutions group Quxlex Inc. diye bir firma. saati 8 dolar ama konaklama filan saglamıyor. California da buena park ta sizce nasıl? Los angeles yakınlarında bi yer sanırım google earth ten baktım. bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

quemmaa sen gidicekmisin buraya bir giden çıksa havalara uçcam yardımlaşırdık biraz..los angeles airport dan buena park a nası gitcem bi bulamadım
    "Blessed are the hearts that can bend,they shall never be broken.."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)