Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şirkete sorulacak sorular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart şirkete sorulacak sorular

Herkeze merhaba tw ailesi bu yaz bende wat programına katılıyorum.şirketim büyük ihtimalle advis olacak.danışmanıma kesinlikle sormam gereken sorular nelerdir ? biçok şeyi araştırdım ve devam ediyorum ancak sizinde fikirlerinizi almak isterim.yardımcı olursanız sevinirim.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

karar verdin mi vermedin mi anlayamadım ama eğer karar aşamasındaysan hala , tüm firmaları gezmeni tavsiye ederim öncelikle. Danışmanlara çok güvenme profesyonel yalancı olabilir karşındaki. Geçmişte ne gibi hizmetler sunduklarını iş vb.. ve bu sene sana ne gibi bir hizmet vaad ettiklerini öğren. iş durumları nedir. Mayıs hairan ayı geldiğinde hala iş bulamayıp öğrenciye sonra zoraki saçma sapan işe yollabilir mi anla.İş diyorum çünkü wat ının ne kadar iyi olacağını işin belirler. tüm firmaları gez ve o firmaları internette sözlüklerde forumlarda arat. En büyük bilgi hazinesi tabiki bizim forumumuzda mevcut. Ayrıca küçük bir not , çevrendekilerin yönlendirmelerine gözün kapalı inanma. Şirket temsilcisi olabilirler. Bu temsilciler daha önce giden kişilerden seçilir ve şirkete yolladıkları adam başına para alırlar. Senin o şirkete kaydınla para kazancağı için çok kolay yalan söyleyebilir. Araştırmanı ve kararını kendi başına ver mutlaka. Kolay gelsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim bilgiler için ama tam anlaşılmadım sanırım.mesela ben herseyi araştırdım ve şirketime karar verdim.danışmanıma neler sormalıyım ve nelerin garantisini almalıyım ki sonuç daha iyi olsun benim için ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sen kararini verip sozlesmeyi imzalayip parayi yatirdiktan sonra artik o sirket ve danismanin iyi cikmasi icin dua etmekten baska br yolun yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben biraz olaya maddiyatçı yaklaşıyorum.

ailemden veya çevremden para isteyemiyorum diye kendi imkanlarımla gitmeye çalışıyorum. bu yüzden de en uygun fiyatlı firmalara baktım ilk olarak.

kozuon diye bi şirket, geçen yıl ilk defa öğrenci göndermiş. makedon şirketi sanırım genelde gemilere personel gönderiyor. 2500 lira gibi bi fiyat biçtiler. diğer firmalarla 500-800 lira kadar bi fiyat farkı var. aynı sponsorlarla çalışıyorlar diye biraz rahatladım aslında ama yine de kafamda bi acaba var yeni bi şirket oldukları için.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

nasil gemilere adam yolluyorlar ? gemide calisarak work and travel mi yapiyorsun yani?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok, normalde önceki yıllarda sadece gemilere personel gönderiyorlarmış, wat gibi bir program ile. son 2 yıldır work and travel sektörüne de girmiş, normal otel işleri/eğlence parklarına da öğrenci gönderiyor. bana "son senense istersen gemilerde de çalışabilirsin" demişlerdi. son sınıf olmadığım için yapmadık onu.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

hmm internship olarak yolluyorlar ona demekki. Ellerinde hazir isler var mi su an? is secimine basladin mi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

En son bize lifeguardlık var 5 kişilik kontenjan kaldı dediler. pek düşünmediğimden o işi, housekeeping için bekliyorum şuanda. gerçi henüz kesin kaydı yapmadık. dediğim gibi makedon şirketi, en son makedonyadaki ofislerinden biriyle skype üzerinden ingilizce mülakata girdik.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Dimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son bize lifeguardlık var 5 kişilik kontenjan kaldı dediler. pek düşünmediğimden o işi, housekeeping için bekliyorum şuanda. gerçi henüz kesin kaydı yapmadık. dediğim gibi makedon şirketi, en son makedonyadaki ofislerinden biriyle skype üzerinden ingilizce mülakata girdik.

Geçen yaz aynı otelde Makedonya'dan 25 kişi vardı.Patlama yaşamışlar galiba work and travelda.Çevredeki tüm otellerde Makedon Bulgar Sırp gibi batı bloğundan çok öğrenci vardı.Haftada 3 gün izin veriyolardı sayı fazla olduğu için.Tavsiyem eğer çalışma saati fazla olur diye ümit ediyosan bunu bi düşün derim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)