Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat için 3 ya da 5 arkadaş aryoruz!!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool Wat için 3 ya da 5 arkadaş aryoruz!!!!

arkadaşlar merhaba,
    adım burçin erdem. acil yardıma ihtiyacım var. kendı okulumda 10 kısı ıle bırlıkte wat' a basvurmaya karar verdık ama herzaman oldugu gıbı sımdı 5 kısı kaldık gorustugumuz cok ıyı bı sırket var fıyat bıle aldık ama eger 8 yada 1 kısı olursak. eylule kadar bızımle beraber kayıt olmak ısteyen arkadaslar arıyorum en azından kayıt olurken 8 kısı gorunelım de sonra herkes kendı yoluna gıdebılır. bu sıteye cok guvenıyorum o yuzden burdan bı duyuru yapıyım dedım . yalnız yarı yolda bırakmayacak arkadaslar arıyoruz

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

birincisi 8-10 kisi ayni ise yerlesmeyi dusunmuyorsunuz umarim ikincisi de sakin cok kisiyiz cok iyi fiyat veriyor diye bir firmaya kaydolmayin oncelikle imzamdaki sirket secme yonergesini okuyun ardindan da dusundugunuz tum firmalarla ilgili yazilanlari dikkatlice okuyun..son olarak is seciminin firmadan daha onemli oldugunu size hatirlatirim.. erkn kaydoluyorken watin iyi islerini kapabilirsiniz.. bunlari da siteden bulabilirsiniz isleri detaylica arastirin.. kolay gelsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yardım için cok tesekkur ederım zaten bu konuyu da 2 ay derın arastırmalar sonucunda bu sırkete karar verdık. yoksa elbette ucuz bır yer adına kendımı amerıkalarda heba etmem sırketın gercekten ıyı olduguna ıkna olduk kı zor ıkna olurum aynı ıse gelınce zaten 8 10 kısı aynı yerde olmamızın bıze yarar yerıne zararı olacagına emınım. bu konu baslıgı sadece İNDİRİMİ KAYIT OLABILMEK ADINA ACITGIM BI KONU. MAKSAT IYI BIR SIRKETTEN IYI BI RAKAMLA KAYIT OLMAK
    Burçin Erdem

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

wata ilk kez katiliyorsun biraz sakin.. konustugunuz firmalardaki calisanlar profesyonel yalancilardir bunu sakin unutmayin.. karsinizdaki kisiler her yil binlerce kisiye bunlari anlatiyorlar acemi degiller kolayca kandirabilirler.. her yil yuzlerce magduriyetin olusmasinin nedeni bu.. ayrica oralara kaydolan kisilerde senin gibi dusunuyorlardi kolay kolay inanmam guvenmem ama bunlara guvendim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yav sız konusunca ıcım kararıyo he kendı kendıme mı gıdım .. ozaman bı sırket onerın de en azından cok ıyı yalancılarla gıdelım
    Burçin Erdem

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yok soyledigim zaten kaydolmak icin cok erken.. onunuzdeki 3 ayi iyi degerlendirin cok daha fazla sirketle gorusun birsuru sirket var.. hepsiyle ilgili internette detayli arastirma yapin ozellikle bizim forumdaki yazilari arastirin.. son olarak da o firmanin size garanti ettigi isleri ogrenin.. is secimi herseyin onundedir tekrar ediyorum.. cok saglam sizi her acidan memnun edecek yer ve isi sectikten sonra buraya yollayan firmalarla gorusmeniz daha mantikli.. iyi dusunun..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zaten kayıdı eylul bası falan olmayı dusunuyoruz. ama sımdıden bızeyler yapmak lazım . bı kac tane aklımızda kalan yer vardı ancak arastırmalar sonucunda pek ıyı ollmadıgını duyduk o yuzden vazgectık. şimdiki bizi diğerlerine gore daha tatmın ettı. elbette ozamana kadar yıne bakarız ancak yıne unutulmaması gerken bısey toplu kayıtlar da yıne ındırım yapacakları. baska bı yere karar kılsak dahı yıne bu 3 5 kısıyı arayacagız. cunku yakın zamanda yıne zam yapacaklar. ısın maddı kısmını da unutmamak lazım . ama elbette maddıyat derken de orda rezıl olmamak da gerekıyo. bu sıteyı acıkcası epey takıp ettım. zaten burdakı cogu yorumu okuyarak da aklımızdakı sırkete karar verdık. hayırlısı olsun dıyelım. ama yıne kayıt olmak ısteyen ve bıze onerecegı sırket bılen varsa onları da dınlıyoruz
    Burçin Erdem

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

zaten forumda sirket ismiyle tavsiye bulunulmasina izin vermeyiz bunu unut bundan dolayi sana bazi tavsiyelerde bulundum.. tekrardan bol sans..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tavsıyeden zaıyade sunla gıttım ıyıydıler falan yazan tıplerden bahsedıyorum yanı reklam kusagı degıl neyse bakalım aradıgımızı bulabılecekmıyız
    Burçin Erdem

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

özgüründe dediği gibi bütün şirketlerde var bu iş 10 tane şirketle konuşsan 10 u da ikna eder senı adamlar işin kurdu olmuşlar ama şu an kayıt yaptırman sana pek bişey kazandırmaz birazbekleyiin wattan dönenlerin yorumlarına bakın hangi iş hangi bölge bu sezon iyimiş ona göre bi karar verirsiniz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şimdi yukarıdaki benden daha tecrübeli arkadaşlarımın sözlerine katılmakla beraber ucuza kayıt olucam diye acele etmeyin zaten yapsalar yapsalar 100$ indirim yaparlar tahminimce daha fazla olacağını sanmıyorum açıkçası.

öncelikle bir kaç soru. o şirkete gitmeden önce kaç şirket dolaştınız?
    danışmana gittiğinizde sadece danışman mı konuştu siz kaç soru sordunuz? sorduğunuz soruların ne kadarı doğru? danışmanı ne kadar köşeye sıkıştırabildiniz?

kendimden örnek vereceğim bu konuda. 11 şirkete gitmiştim gitmeden önce 3 4 ay araştırdım 3 tane a4 kagıdına yüzlerce soru yazdım. şu başıma gelirse ne yapardınız. böyle bi durumda naparsınız. mininmum 2 saat konuştum her şirketle bu 12 şirketin 10 nuna falan 2 kere gittim bir 2 saat daha konuştum bır kaçına 3 kere gittim aynı soruları değiştire değiştire sordum. araştırıken ve sorarken bıkmaycaksınız başka çaresi yok karşındaki danışmanı pes ettirmenin
    kimseden şirket tavsiyesi beklemeyin birde. çünkü o şirket tavsiye eden arkadaşı mutlu etmiş olabilir ama seni mutlu etmeyebilir. hiç bir şirketin müşteri memnuniyeti %100 değildir. zaten aklı başında olan biri şu şirket çok iyi mutlaka bunla gitmelisin demez. derse de art niyet ararım ben.
    o kadar çok araştırmalısın ki danışmanın anlatıcaklarının yarısını biliyo olmalısın danışmanın karşısına giderken. Bu danışmanlar çok uyanıktır anlar hemen bilmediğinizi araştırmadığınızıda hissederse her şirketin yaptıgğı bir şeyi kendilerinin yaptığı birşeymiş gibi anlatır sizde çok etkilenir kayıt olursunuz hemen. Acele etmeyin çok çok çok iyi araştırmanız lazım. Araştırmanın yanında şansınız da olmalı. ne kadar araştırısan araştır yine de bu iş risk işi ama mutlaka bu tecrübeyi yaşasyın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)