Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: jfk - virginia beach

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart jfk - virginia beach

4 haziran saat:11 de istanbuldan jfk(new york) a uçuyorum , jfk dan virginia beach e uçakla gitmeyeceğim aynı durumda olan var mı?
    Konu earthborn tarafından (02-05-2011 Saat 02:58 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende 29 haziran 16:30 da jfk'dayım.bende senin güzergahı kullanıp norfolka gitcem tren seferi düşünüyorum günde 2 sefer yapılıyor gece 3 ce sabah 10 da varmış..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 29 haziran 16:30 da jfk'dayım.bende senin güzergahı kullanıp norfolka gitcem tren seferi düşünüyorum günde 2 sefer yapılıyor gece 3 ce sabah 10 da varmış..

arkadaşlar tren 10saat 63 dolar..
    otobüs 6.5 saat 20 dolar...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ya tren için çok konforlu yorumları yapıldı bide otobüs için güvenli değil dediler zenciler felan rhat durmuyormuş

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya tren için çok konforlu yorumları yapıldı bide otobüs için güvenli değil dediler zenciler felan rhat durmuyormuş
    treni kullanmadım bilmiyorum...
    geçen sene otobüsü kullandım birçok arkadaşımda kullandı.. prenses-403 tadında..... doğrudur otobüste zenciler çinliler yani amerikanın alt kesim insanları var... gayet otobüste normal insanlar gibi oturuyolar kimse kimseye karışmıyor... hatta bir türk arkadaşımız yanında oturan zenci kızla sarılıp uyumuşlardı .. keşke fotoğrafını çekseydik ve buraya yükleyebilseydim bnm hiç bir arkadaşımın bavulu çalınmadı o otobüslerde... güvenli değil derken nolmuş adammı bıçaklıyolarmış ? otobüs yolda hiç durmuyor.. zaten bavulunun çalınma kaybolma ihtimali çok düşük otobüs durur durmaz bavulunu koyduğun yere gidersen sıkıntı olmaz...... zenciler her yerde zaten başına birşey gelecekse gelir... bir zenci 2sene önce giden bir arkadaşımızın elinden tüm parasını alıp arkasını dönüp yürüyüp gitmiş....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam otobüs 20 dolar yazmışsın bende virginia richmonda gidicem falat greyhound un internet sitesinden baktığımda 45-50 dolardan aşağıya göremedim birde megabus var ama oda greyhound gibi yaygın değil heryere gitmiyor ne yapmamızı tavsiye edersin bir de şey sorucam bu penn station dedikleri yer greyhound otobüslerinin kalktığı yermi amerikalı bir arkadaşımız bir ara öyle bişey demişti diye hatırlıyorum sanki

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Penn station amtrakların kalktığı yer, greyhound otobüslerinin kalktığı yer başka.Ama birbirine 5 dklık bi yürüme mesafesinde.Megabus bildiğim kadarıyla richmond'a gitmiyor.
    ""Let the game begin""

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

richmonda gidiyor aslında ama washington da inip farklı bir otobüse binmen gerekiyor dolayısıyla yeni bilet alman gerekiyor aslında en kralı yine greyhound gibi kötü beter diyolar ama hayırlısı bakalım

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bence amtrak iyidir.Greyhound'da richmondda indiğin yer biraz sakat.Ama tabi greyhound daha ucuz orası başka.
    ""Let the game begin""

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mertyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam otobüs 20 dolar yazmışsın bende virginia richmonda gidicem falat greyhound un internet sitesinden baktığımda 45-50 dolardan aşağıya göremedim birde megabus var ama oda greyhound gibi yaygın değil heryere gitmiyor ne yapmamızı tavsiye edersin bir de şey sorucam bu penn station dedikleri yer greyhound otobüslerinin kalktığı yermi amerikalı bir arkadaşımız bir ara öyle bişey demişti diye hatırlıyorum sanki
    bu site dostum:: GotoBus - Bus tickets, bus tours and vacation packages - Bus Travel Made Easy

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Valla benim de otobüsle giden arkadaşlarım var onlarda da hiçbir sıkıntı yoktu.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşlar tren 10saat 63 dolar..
    otobüs 6.5 saat 20 dolar...
    muhtemelen gece 9 gibi new york ta olcam o saatlerde virginia beach e otobüsle gitme imkanı varmı?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı emrskc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtemelen gece 9 gibi new york ta olcam o saatlerde virginia beach e otobüsle gitme imkanı varmı?
    yok maLesef.. bende gece 9 gibi new yorkta oLucam emanet faLan var terminaLde oraya bırakıp bavuLu sabaha kadar times da faLan takıLcam.. Sabahda beache geçicem ama ucakLa geçicem norfolka.. OtobüsLe uğrasana kadar 65 euro daha verip ucakLa gitmeyi tercih ettim zira birdaha china town a gitmeyi düsünmüorm otobüse binmek için okadar çinLiyi birdaha bi arada görmeye dayanamam heraLde soyguncu herifLer dini imanı para oLmus adamLarın.. Gecen sene bnm bi arkadasım o otobüsLerde aLdığı bütün esyaLarı koyduğu cantayı caLdırdı.. cunku otobüsLer muavin faLan yok bagajını sen koyup sen aLıyorsun sıkıntı oLabiLir iLk gidişinse.. Greyhound otobüsLeri var birde kaLkıs yerini ben tam biLmiyorum ama pahaLı idi 60 doLar faLandı gecen sene bide 2 tane faLan aktarma yapıyordu.. Amtrak(tren) kuLLanabiLirsin beLki ama ben daha önce kuLLanmadım biLgim yok ama oda pahaLı imiş heraLde.. Bı yüzden ucak tercih edebiLirsin ama karar senin..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bazı günler son otobüs akşam üzeri 5 te bazı günler akşam 10.30da
    9da havaalanına insen yetişmen imkansız gibi bişi... bu siteden bakabilirsin.. GotoBus - Bus tickets, bus tours and vacation packages - Bus Travel Made Easy

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

amerikada herkesin arabası olduğu için otobüs(toplu taşıma) gelişmemiş durumda insan orda bi kamil koç.. bi pamukkale.. bi anadoluyu.. arıyor valla siteden araştır bakalım başka otobüs firması linki yazan olmuşmu NY-VB arası çalışan.....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim iş başı tarihi 12 haziran.ben 11 ine alcaktım ama yetişemem öyle 10 una alayım bileti en iyisi ordan amtrak la geçerim vb'ye.10 saat sürüyo ama en rahatı bu diyolar ilk gidenler için

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

benim iş başı tarihi 12 haziran.ben 11 ine alcaktım ama yetişemem öyle 10 una alayım bileti en iyisi ordan amtrak la geçerim vb'ye.10 saat sürüyo ama en rahatı bu diyolar ilk gidenler için
    ilk gidenler için en rahatı uçakla direk UT çalışanları seni norfolk havaalanında karşılıyo fln.... ama konuşursun danışmanınla imkan olursa trenden indiğin yerdede karşılayabilirler....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk gidenler için en rahatı uçakla direk UT çalışanları seni norfolk havaalanında karşılıyo fln.... ama konuşursun danışmanınla imkan olursa trenden indiğin yerdede karşılayabilirler....
    orası öyle ama pahalı oluyo öyle de 600 euro ya buldum thy direk uçuş.uygun mu sence bi de tarih değişikliği hakkında bilgin var mı thy ile ilgili?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

orası öyle ama pahalı oluyo öyle de 600 euro ya buldum thy direk uçuş.uygun mu sence bi de tarih değişikliği hakkında bilgin var mı thy ile ilgili?
    geçen sene bende THY ile gidip geldim fiyat iyi.. geçen sene tarihi ücretsiz değiştirmiştik... ama yinede aldığın acentaya sormanda fayda var

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

dostum şimdi senin için baktım 10 haz THY 600euro evet varış saati 21.00
    sana uyan tren 11 haz 03.00am treni.. 6 saatin var havalimanından-penn station'a gitmek için air tren ve metroyu kullanılarak gidilebiliyor ama ben kullanmadım onu araştırıp tam öğren(hep taksi kullandık arkadaşlarla paylaşıyosun metroyla aynı paraya geliyo nerdeyse)... uçaktan indiğinde o güvenliklerden geçtikten sonra hafif bir şok durumu oluyor zaten nerdeyim nereye geldim nereye gitcem gibi nasıl gideceğini öğrenmen çok iyi olur..... trene bindikten sonra Duration: 8 hr, 50 min newport virginiadan otobüs aktarması varmış virginia beache 1 hr, 25 min... varış yeri 19th St. and Pacific Ave. Virginia Beach, VA23451 burası beach'in göbeğidir zaten konaklama yerleri yakındır.. forumdan veya denışmanlık şirketinden sennle aynı tarihte gidecek arkadaşlarla tanışırsan snn için faydası olur.. snn gideceğin tarihten daha önce gidecek arkadaşlar bulursan onların konakladığı yere gidersin direk.. ortalarda gezinip sıkıntı çekmezsin trenle ilgili detaylarada burdan bi bak Amtrak

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

dostum şimdi senin için baktım 10 haz THY 600euro evet varış saati 21.00
    sana uyan tren 11 haz 03.00am treni.. 6 saatin var havalimanından-penn station'a gitmek için air tren ve metroyu kullanılarak gidilebiliyor ama ben kullanmadım onu araştırıp tam öğren(hep taksi kullandık arkadaşlarla paylaşıyosun metroyla aynı paraya geliyo nerdeyse)... uçaktan indiğinde o güvenliklerden geçtikten sonra hafif bir şok durumu oluyor zaten nerdeyim nereye geldim nereye gitcem gibi nasıl gideceğini öğrenmen çok iyi olur..... trene bindikten sonra Duration: 8 hr, 50 min newport virginiadan otobüs aktarması varmış virginia beache 1 hr, 25 min... varış yeri 19th St. and Pacific Ave. Virginia Beach, VA23451 burası beach'in göbeğidir zaten konaklama yerleri yakındır.. forumdan veya denışmanlık şirketinden sennle aynı tarihte gidecek arkadaşlarla tanışırsan snn için faydası olur.. snn gideceğin tarihten daha önce gidecek arkadaşlar bulursan onların konakladığı yere gidersin direk.. ortalarda gezinip sıkıntı çekmezsin trenle ilgili detaylarada burdan bi bak Amtrak
    peki aysin bu tren+ otobüsün maLiyeti nedir acaba? ucuz mu bnm biLgm yok..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki aysin bu tren+ otobüsün maLiyeti nedir acaba? ucuz mu bnm biLgm yok..
    dostum bak burdan 2 dknı alır Amtrak yarına bilet alsan 120-144 dolar diyo 1 ay sonrasına 63 dolar diyo aynı uçak mantığı var gibi ne kadar erken o kadar ucuz...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

dostum bak burdan 2 dknı alır Amtrak yarına bilet alsan 120-144 dolar diyo 1 ay sonrasına 63 dolar diyo aynı uçak mantığı var gibi ne kadar erken o kadar ucuz...
    hmm tamam anLaşıLdı cok ucuz değiL yani.. Arkadasım bende 65 dolar verene kadar 65 euro ver bin deLtaya git.. 1 saatte norfolkdasın ondan sorası koLay zaten..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hmm tamam anLaşıLdı cok ucuz değiL yani.. Arkadasım bende 65 dolar verene kadar 65 euro ver bin deLtaya git.. 1 saatte norfolkdasın ondan sorası koLay zaten..
    yani bide penn stationa giderken air tren ve metro parası 10-15 dolar verceksin(tam bilmiyorum) taksiyle gidersen (40-50 tutacak) uçak en temizi.... ama otobüste 20 dolar china town havasını özlemişsindir belki

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

yani bide penn stationa giderken air tren ve metro parası 10-15 dolar verceksin(tam bilmiyorum) taksiyle gidersen (40-50 tutacak) uçak en temizi.... ama otobüste 20 dolar china town havasını özlemişsindir belki
    nasıL özLedim anLatamam

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

nasıL özLedim anLatamam
    bi chinatown kokusu ohhhhh misss

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

bi chinatown kokusu ohhhhh misss
    WaLLa Kayseri'yi biLe daha fazLa seviom Chinatown dan

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

WaLLa Kayseri'yi biLe daha fazLa seviom Chinatown dan
    şu 2 ay geçsede gitsem artık ya.. yeni insanlarla tanışsak maceraya atılsak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

641 eur 10 haziran gidiş 24 eylül dönüş.ist-new york direk uçuş bi de new york tan norfolk uçak bileti içinde.dönüş tarihi bir kere ücretsiz değiştirilebiliyor makul geldi aldım ben de bileti

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

gotobus diye bir otobüs şirketi var bende 4 hazirana aldım , çok ucuz , 30-35$'a rahatlıkla bulabileceğiniz , günde 4-5 tane new york'dan virginia beach'e seferi olan bir firma , bir göz atmanız sizin adınıza yararlı olacaktır .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)