Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ds 160 formunu doldurma zamanı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart ds 160 formunu doldurma zamanı

Merhaba. Benim 7 mayıs'ta vize Ankara'da vize görüşmem var. Yalnız ds 160 formunu doldurabilmem için öncelikle iş kontratımın gelmesi lazım (c vizesi için). Kontratın gelmesi de perşembeyi bulabilir. Sorum, ds 160 formunu en geç 2 iş günü önceden değil de, 1 gün önceden doldursam bir sorun çıkar mı? Tecrübesi olan, olmayan, cevap bekliyorum. Sağlıcakla kalın..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bizim de basımıza geldi vizeye gorusmesine girmeden yarım saat once doldurduk, hem sirket hem de konsolosugun ordaki fotografcılar sorun olmaz dediler.

Edit: bizim gorusme istanbuldaydı,ve vizeyi aldım 5 nisan da su an vize pasaporta basılmıs durumda.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende daha doldurmadım süreler başladı kendim başvurumu yapacağım. ama tereddütte kaldığım bi yer var adres kısmına ben istanbuldaki ewimin adresinimi yazayım yoksa kıbrıstaki adresimimi yazayım. kıbrısta muhaceretim yok ama öğrenci belgesini kabul ediyoruz dediler. bu arada vizeye kıbrısta gireceğim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı slhgny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim de basımıza geldi vizeye gorusmesine girmeden yarım saat once doldurduk, hem sirket hem de konsolosugun ordaki fotografcılar sorun olmaz dediler.

Edit: bizim gorusme istanbuldaydı,ve vizeyi aldım 5 nisan da su an vize pasaporta basılmıs durumda.
    Bu konuyla ilgili buna benzer şeyler yaşayanlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Zira, eğer ds 160 formunu 1 gün önceden doldurmak sorun yaratmazsa, vize randevu tarihini değiştirmeyeceğim. Şimdiden cevaplar için çok teşekkürler.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim iki gun onceden demelerinin sebebi online olarak bir gecikme olabilecegi icin garantiye almak.. yoksa onemli degil o kadar. eskiden doldurulan belgeleri kendimiz doldurup ciktisini alip goturuyorduk. simdi sadece son sayfaynin ciktisi aliniyor..sorun cikacagini sanmiyorum bircok kisi taniyorum son gece bunu halleden..
    Konu ozgursum tarafından (03-05-2010 Saat 08:56 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Cevaplar için çok teşekkürler...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

özgürsüm haklı birçok kişinin ds 160 ını doldurmuş biri olarak çoğunu bir gece önceden doldurdum ve arkadaşlarım vizelerini aldı. sorun çıkmadı. ama konsolosluğun sistemi bazen hata verebiliyor ona dikkat etmek gerek. ben google chrome kullanıyorum doldurduğumda hata vermişti ve mozilla dan halletdim.

süre aşımına dikkat edin. çok beklerseniz süre aşımına uğrar ve baştan doldurmanız gerekir.

bunun önenüe geçmek içnde arada bir "save to file" ı tıklayın ve bilgilerinizin veritabını kaydedin.

birden fazla kayıt ederseniz kapasitesi büyük olan dosya en son kaydetdiğinizdir.

saygılarımla...
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)