Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 Wat Genel Konu

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Standart 2015 Wat Genel Konu

2015 Sezonu da acildi. 2015 wat sezonu ile ilgili tum sohbetlerinizi buradan yurutebilirsiniz. Spesifik konularda Bilgi almak , ya da paylasmak icin yeni konu acmaniz gerekir. Yeni konuyu da acmadan evvel arama yapmanizi rica ederiz. Tum watcilar icin guzel bir yil olmasi dilegiyle.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben en çok tercih edilen birkaç şirketle görüşüp kararımı verdim.X şirketinin söyledigini y ye söyledim y nin söylediğini z ye. Böylece bi karşılaştırma yaptım.Pazartesi ön kaydımı yapıyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tüm şirketler biz samimiyiz kandırmayız hatalarda olabiliyor tarzında bi üslıp sergiliyor. o yüzden kesinlikle hepsini dolaşın. ve gitmeden önce sorularınızı oluşturun o an bazen aklınıza gelmeyebiliyor

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Sirketlerin soylediklerinin de dogru olup olmaigini arastir. Dogruysa hayirli olsun simdiden.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirketlerin sunduğu vaatler aynı bu yüzden danışmanınızın tecrübesine ve sizinle olan ilgisine bakılmalı diye düşünüyorum. şahsen görüştüğüm danışmanların mail kutusunu kontrol etmek istediğimi söyledim öğrencilerden gelen mesajlara göz gezdirdim.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

cok da danismanla olmuyor bu isler. Sirket sana su su isleri getiririz diyp getirmezse , ne bilim ds belgeni su surede getiririz diyo mayis sonu haziran basinda getirirse , danisman Ben olsam da bisey olmaz Saka bir yana danismanla is bitmiyor yani.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok da danismanla olmuyor bu isler. Sirket sana su su isleri getiririz diyp getirmezse , ne bilim ds belgeni su surede getiririz diyo mayis sonu haziran basinda getirirse , danisman Ben olsam da bisey olmaz Saka bir yana danismanla is bitmiyor yani.
    artık gerisi umut etmeye kalmış

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Umarım faydalı konu olur. Kayıt oldum şimdi sırada ciee mülakatım var.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı GöKHaN 35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım faydalı konu olur. Kayıt oldum şimdi sırada ciee mülakatım var.
    hayırlı olsun dostum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar wat ile amerikaya gidicem ama ingilizceye uzun bi yıl ara verdim şuan sıfırım diyebilirim. Wat ile çıkmak için ne seviye ingilizce gerekiyor? Yani şöyle belirteyim ingilizce konuşabiliyo olmamız mı şart mı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Orta duzey ingilizce isteniyor. Bu hem is bulman hem de vize alman icin gerekli. Eger sifir diyorsan busene calisip , onumuzdeki sene katilman daha faydali olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2015 Wat

Merhaba, ben seneye yazın United Towers ile Work and Travel yapacagım ve tekim.Aynı sirkete giden veya yazılmayı dusunen birisi varsa benimle iletisime gecebilr mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar 2015 için inşallah nasip olursa wat düşünüyorum westline şirketiyle geçen görüştüm gold paket dedikleri uçak bileti ve vize masrafları dahil 3200$ ve full placement ise 1850 $ diyorlar sizce hangisi tercih edilmelidir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kule07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2015 için inşallah nasip olursa wat düşünüyorum westline şirketiyle geçen görüştüm gold paket dedikleri uçak bileti ve vize masrafları dahil 3200$ ve full placement ise 1850 $ diyorlar sizce hangisi tercih edilmelidir.
    ucuz uçak bileti bulabilcegini düşünüyorsan full al. bence gold gereksiz

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Aynen öyle 800 dolara gidiş dönüş çok rahat bulursun!!!
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle 800 dolara gidiş dönüş çok rahat bulursun!!!
    Mart ve Nisan aylarinda JFK, Washington Dulles ve Bostan Logan havaalanlarina 635 Euro gidis donus biletler aldirdik ogrencilerimize ancak Mayis ayinda fiyatlar 740 Euro oldu.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mustafaceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben seneye yazın United Towers ile Work and Travel yapacagım ve tekim.Aynı sirkete giden veya yazılmayı dusunen birisi varsa benimle iletisime gecebilr mi?
    Ayni sirkete kayit olan olursa ne avantajin olacak ? Surec icinde birbirinizle gorusme icinse diger sirketlerde de benzer surec ilerler birebir olmasa da , genel olarak watcilarla paylasabilirsin herseyi.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kule07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ucak biletini daha ucuza da daha pahaliya da alabilirsin. Gidecegin yerle alakali. Bu yuzden simdiden kararini vermen iki sekilde de sans ve risk iceriyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bigiler için teşekkürler arkadaşlar bende kendim almayı düşünüyorum artık hayırlısı diyelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar, Bende 2015 yazı için WAT'a gideceğim Ankaradan, CIEE mülakatlarını bekliyorum. 25 Eylül de olacağını söylediler bu konuda yardımlaşmak istiyorum?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

soruları şirketin sana vermedi mi vitaller

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayır vermedi internetten bulduğum kadarıyla elimde..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Forumda soruların yer aldığı bir iki konu mevcut oraları takip edebilirsiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mustafaceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu yaz work and travel yapacağım inş. Danışmanımla yapacağım mülakattan sonra kayıt alacaklarını söylediler. Hayırlısı bakalım bu arada mustafaceylan bende tekim ve aynı şirketle gidecez gibi. tabi mülakattan geçebilirsem

Araştırmacı Watçı ugurkaratass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

ben just english e kayıt oldum. giden var mı? önerir misiniz arkadaşlar?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ugurkaratass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben just english e kayıt oldum. giden var mı? önerir misiniz arkadaşlar?
    kayit olmussun daha , onerseler de onermeseler de bisey degismez bence fazla kurcalama , kafani karistirma bundan sonra

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Konuyu yeniden canlandiralim , Genel olarak watla lakali her turlu sohbet ve sorularinizi bu konu altinda yapabilirsiniz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Merhaba arkadaslar lise cıkışlı turizm ögrencisiyim bu yıl kesin olarak yapıyorum work and travel bugun bir şirketle görüştüm.Danışmanım otel olacagını soyledı zaten temizlik işi olacak bunu istemesem bile söylerlerdi fakat ben work and travel ı cv ve travel için yapıyorum bana esnek ol ıç eyaletlerıde es geçme dedi bunlardan birisi west yellowstone gibisinden daha belirli değil tabiki ama oralarda cok rahat para kazanabilecegimi ve work and travel ögrencilerine cok imkanlar var iç eyaletlerde dedi ama sahil kesimlerindende kaçmayacak otel işlerinide yonlendircegini söyledi sizin düsünceleriniz nedir iç kesimden ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı 2015watci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar lise cıkışlı turizm ögrencisiyim bu yıl kesin olarak yapıyorum work and travel bugun bir şirketle görüştüm.Danışmanım otel olacagını soyledı zaten temizlik işi olacak bunu istemesem bile söylerlerdi fakat ben work and travel ı cv ve travel için yapıyorum bana esnek ol ıç eyaletlerıde es geçme dedi bunlardan birisi west yellowstone gibisinden daha belirli değil tabiki ama oralarda cok rahat para kazanabilecegimi ve work and travel ögrencilerine cok imkanlar var iç eyaletlerde dedi ama sahil kesimlerindende kaçmayacak otel işlerinide yonlendircegini söyledi sizin düsünceleriniz nedir iç kesimden ?
    Ic kesimlere gitmeye degecek sartlari sana sunmalari gerekir. Sahil kesimlerine oranla cok daha ucuz konaklama , yeme icme destegi , ekstra saatler gibi. Eger sartlar sahildekilere yakinsa gitmenin manasi olmaz. Ic kesimlere tercih cok az oldugu icin danisman kurnazlik yapip seni oraya yonlendirmeye calismis olay bundan ibaret. Isler geldiginde secmeden evvel burada paylasirsan herkes isler arasindaki dusuncelerini paylasir , secim yapmanda yardimci olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar, kayıt yaptıranlardan birileri işlerin linkini gönderebilir mi acaba? Ben geçen yıl da gittim bu yıl da gitmek istiyorum danışmanıma mail attım kayıt olmadan gönderemem dedi. Ama kayıt olmadan önce işlere şöyle bir göz gezdirmek, fikir edinmek istiyordum. Fuar linklerini paylaşabilecek biri varsa çok sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)