Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia B. Gidecekler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Virginia B. Gidecekler.

Arkadaşlar 2012 wat için virginia beach gidecekler kimler. Konuşalım birbirimize bilgi verelim yardımcı olalım. Daha önce gitmiş kişilerde yapılması gerekenleri, nelere dikkat edilmesi gerektiğini söylerlerse çok yardımcı olurlar.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sitede arama yaparsan virginia beach ile ilgili sinirsiz bilgiye ulasirsin..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aramaya bastım ama virginia başlıklı hiç konu göremedim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

diger sayfalara bak aramada onlarca sayfa cikar sonuc. en yeni konular en basta cikar demekki son bir iki aydir cok fazla konulara yazi yazilmamis..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Gidecek olan arkadaşlarla buradn irtibata geçelim ordada yalnız kalmayız.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

va hakkında sorcağın soru varsa yardımcı olabilirim
    when life gives you lemons, make lemonade

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

VB. Avcumun içi bro :P

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

iphone Lazım mı beach ciLer

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone Lazım mı beach ciLer
    Seneye devam herhalde okan

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Söyle basliyayim nasıldır v.b ilk sefer için iyimidir, 2. İs Ağustos'tan snra çok rahat bulursun dediler. Konaklama kolaymidir. Araba kiralama satinalma fiyatları uygunmudur, eglenebilirmiyim herbakimdan yas 18 bu arada. Büyük sehirlere yakinmidir, gezilecek alışveriş yapilcak yerleri varmidir. Biraz fazla sordum ama tecrübeli kisilere hep rastlamiyorum Aklıma geldikçe soru eklerim teşekkürler şimdiden.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ozan boşwer v.b i kop gel los angelas a

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ağustos aylarında zaten sadece rusalr gtmeye başlıyo kim dediyse pek inandırıcı gelmedi bna Bu arada bizim ev buradaymışda haberimiz yokmuş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yazdığım soruların hepsini orenirsem acayip iyi olur ya gitmislerden yardım bekliyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı hqnfb0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozan boşwer v.b i kop gel los angelas a
    Seneye VB ile başlayıp son ay LA düşünüyorum zaten. de tanıyamadım yau?

Alıntı heraklos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söyle basliyayim nasıldır v.b ilk sefer için iyimidir, 2. İs Ağustos'tan snra çok rahat bulursun dediler. Konaklama kolaymidir. Araba kiralama satinalma fiyatları uygunmudur, eglenebilirmiyim herbakimdan yas 18 bu arada. Büyük sehirlere yakinmidir, gezilecek alışveriş yapilcak yerleri varmidir. Biraz fazla sordum ama tecrübeli kisilere hep rastlamiyorum Aklıma geldikçe soru eklerim teşekkürler şimdiden.
    VB ilk sefer için kesinlikle önerebileceğim bir eyalet. İşin hazırsa on numara yer ilk sene için. Konaklama çok zor değil. Ararsan bulursun bi ev Richard diye bir gavat vardır Paradise Inn'in sahibi, ondan uzak durduğun sürece konaklamaya çok fazla gitmez para. Gerçi satıcaktı sanırım orayı komple.
    Araba kiralama olayı sıkıntı olur senin adına. Ehliyetin yoksa orada almayı falan unut, alamıyorsun. 9 ay gerekiyor, learner permit falan uzun zaman istiyor. Ama ehliyetin varsa epey yüksek bir fiyata bir kaç yerden kiralayabilirsin. Ama hiç denemediğim için kesin bir şey diyemiyorum, çünkü bir çoğu 21 altına vermiyor. Ayrıca Debit Card geçerli değil, Kredi Kartının olması gerek. Ama sorun etme orada arabasını kiralık veren türk arkadaşlara rastlarsın.
    Büyük şehirlere derken New York - 7-8 saat(chinabus), DC 4-5 saat (araba) Bunları denedim, bu kadar sürdü.. DC ye sezon ortasında falan gidebilirsin ama NY sezon ortasında işinden off alıp gidilecek yer değil. Zaman gerek. travel a saklarsın.
    Gezilip alışveriş yapılacak yerler çok. Lynnhaven Mall ve çevresinde onlarca mağaza mevcut, ucuza çok sağlam kıyafetler alabilirsin, o yönden sıkıntın olmasın hiç. Gezilecek yer değil de eğlenilecek yer olarak Williamsburg'ta Busch Gardens veya Water Country'yi önerebilirim..
    Ekstra olarak da 18'sen club hayatını özetliyim sana. Clubların hepsine girmeyi falan unut. 2 tane cluba girebilirsin, Peabody's ve Shakas. Bunlar da yaştan dolayı girişte en az 10$ en fazla $25 doları kasıyorlar. İçki miçki rüya. Senin orada rahat olarak yapabileceğin tek şey sigara almak olabilir kardeşim. Şimdilik yazıcaklarım bunlar. Başka sorun olursa devam et aşağıdan..
    Konu JazzL tarafından (13-10-2011 Saat 08:44 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı exi07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ağustos aylarında zaten sadece rusalr gtmeye başlıyo kim dediyse pek inandırıcı gelmedi bna Bu arada bizim ev buradaymışda haberimiz yokmuş
    Captain America'da buradaymış!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ozaman anca house party lerde eğlenebilcez doru dürüst desene . House party fln sık sık oluyomu bari.Jazzl senin isimdemi ozan hqnfb bana yazmıştı normalde . Wallmart fln varmı onuda sorıyım cok işe yarıyomuş çünkü orası.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ozaman anca house party lerde eğlenebilcez doru dürüst desene . House party fln sık sık oluyomu bari.Jazzl senin isimdemi ozan hqnfb bana yazmıştı normalde . Wallmart fln varmı onuda sorıyım cok işe yarıyomuş çünkü orası.
    Aynen benim isim de Ozan. Hemen alındım üzerime, pardon
    House partyler sık sık oluyor. Arkadaş çevren olursa, sana party'nin hangi evde olduğuna dair haber gelir Orada rahat eğlenebilirsin
    Wallmart var elbette. Yine bu Lynnhaven taraflarında. Orada aklına gelebilecek her şey var. Indoor Karting pisti dahil 32 nolu otobüsle 20-30 dk sürüyor. Ulaşım kolay. Haftada bir iki uğrarsınız zaten.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yok ya sanada adaşız heralde die sordum memnun oldum bu arada. Arkadaş çevresi bakımından sorun yaşıcamı düşünmüorum o sıkıntı olmaz heralde. Araba almayı düşünüyoruz arkadaşla gelir gelmez new york tan. Arabayla bulabilirmiyiz VB yi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yok ya sanada adaşız heralde die sordum memnun oldum bu arada. Arkadaş çevresi bakımından sorun yaşıcamı düşünmüorum o sıkıntı olmaz heralde. Araba almayı düşünüyoruz arkadaşla gelir gelmez new york tan. Arabayla bulabilirmiyiz VB yi.
    Memnun oldum ben de adaş.
    Yol sorun olmayacaktır, 1 saat içinde alışırsınız yola. GPS'i kurar rahatça gidersiniz. Sakın unutmayın GPS'i. Havaalanından bile çıkmak zor GPSsiz GPSle basit. Ama arabayı alana kadar sorun yaşar mısınız bir şey diyemem. Arkadaşın da mı yaşıt seninle?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Aynen GPS olarak ıphone kullanabilirim dimi burdan getircem bi sorun yaşatırmı orda ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Aynen GPS olarak ıphone kullanabilirim dimi burdan getircem bi sorun yaşatırmı orda ?
    Kullanabilirsin de net gerekir. Kiralayacağın araba da yüksek ihtimal GPS olur zaten. Ekstra 15 dolar karşılığında araca ekliyorlar.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bize araba kiralamazlar zaten mecbur satın alcaz biz. Sıcak oluyomu vb Deniz'i kızları guzemi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bize araba kiralamazlar zaten mecbur satın alcaz biz. Sıcak oluyomu vb Deniz'i kızları guzemi
    yuh abi bunu ne kadar zaman içinde yapacaksınız
    VB genel itibariyle sıcaktır. Fakat çok fazla bunaltmaz. Öncelikle oraya gitceksen deniz veya sea lafını unutmalısın. Çünkü bizdeki going to sea onlarda going to ocean. Kızlar güzeller genel itibariyle. Ama bir çoğu haftalık tatile ailesiyle gelmiş kızlar oluyor Beachtekiler öyle genelde. Ama VA nın farklı şehirlerinden veya North Carolinadan gelen hatunlar da taş açıkcası..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Neyi ne kadar zamanda yapcaz adas . Biz gittiğimizde Ruslar orda olcak sanırım dımı . İs olarak ne is önerirsin ben lifeguard lik düşünüyorum ama. Zaten Ruslar gidince ikinci iside buluruz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Neyi ne kadar zamanda yapcaz adas . Biz gittiğimizde Ruslar orda olcak sanırım dımı . İs olarak ne is önerirsin ben lifeguard lik düşünüyorum ama. Zaten Ruslar gidince ikinci iside buluruz.
    Arabayı satın almak biraz zor iş bir iki günde. Çok işlemi var çünkü.
    Siz gittiğinizde ruslar zaten yerleşmiş işlerinde neredeyse 1 ay önceden başlamış olacaklar
    Yalnız VB'te Lifeguardlığı amerikanlara veriyorlar gözlemlediğim kadarıyla. Ve bağlı oldukları yerin bir şirketle ilgisi yok. VB Rescue Team'di sanırım. O ad altındalar. Work and Travel kapsamında çalışabileceğin bir iş değil. Bu Virginia Beach'te böyle ama. Çünkü çok büyük ve önemli bir sahil. Güvenliği de çok önemli olmalı.
    Ruslar gidince ikinci iş bulabilirsin aslında. Ama onlar da az kalmıyorlar. Eylülün başında ayrılıyorlar genelde.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı JazzL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuh abi bunu ne kadar zaman içinde yapacaksınız
    VB genel itibariyle sıcaktır. Fakat çok fazla bunaltmaz. Öncelikle oraya gitceksen deniz veya sea lafını unutmalısın. Çünkü bizdeki going to sea onlarda going to ocean. Kızlar güzeller genel itibariyle. Ama bir çoğu haftalık tatile ailesiyle gelmiş kızlar oluyor Beachtekiler öyle genelde. Ama VA nın farklı şehirlerinden veya North Carolinadan gelen hatunlar da taş açıkcası..
    Bunaltmaz mı:d::d

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

MUHTEMELEN OTEL OLUR BEACH SE SHERATON SEÇ VE POOL ATENDAT seç sana tavsiyem en çok parayı sheraton veriyo ama bunun şçişn ut ı kullanman lazım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı exi07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunaltmaz mı:d::d
    Çok fazla dedim bro

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Pool atendant napar peki. Başka en favori işler ne VB de , bide motorworld varmış cok para kazandıran orası alım yapıomu. Büyük ihtimal UT olcak ama academix olma ihtimalide var.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Pool atendant napar peki. Başka en favori işler ne VB de , bide motorworld varmış cok para kazandıran orası alım yapıomu. Büyük ihtimal UT olcak ama academix olma ihtimalide var.
    kardesim sirketin eger profilinde yazan şirketse sakın va beach e gitme cok büyük sıkıntı yasarsın..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)