Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Experience USA

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow Experience USA

Arkadaşlar bu isimde bi şirketin reklamını gördüm internette sitesine baktım amerikan firmasıyız diyorlar. Ankarada varmış sadece şubesi giden var mı hiç?
    internet siteside bu:www.experiencewat.com

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Genelde butun firmalar taseron firma zaten . Hepsi sponsorlarin taseronu .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde butun firmalar taseron firma zaten . Hepsi sponsorlarin taseronu .
    Gerçekten mi? onu biliyorum zaten bunun çalışanları amerikalı break. Hemde adamların vaadlere bak ağzın açık kalır:

www.experiencewat.com

Neden Experience USA?

Size 10 Neden:

1- Şirketimiz bir Amerikan şirketidir. Amerika’yı Amerikalılarla birlikte keşfedin.

2- 7/24 iletişim ağımız Amerika’nın her bir köşesini kapsamaktadır. Uzman kadroya sahip olan iletişim ağıyla hiçbir zaman yalnız değilsiniz.

3- Ankara’daki ofisimizde başlayan beraberliğimiz ile Amerika’ya ilk adımınızı atmış olacaksınız. Ankara’da Amerikalı görevlilerimizle İngilizce konuşarak Amerikan havasını ülkenizde hissedeceksiniz.

4- Kendi işini kendin seç. Şirketimizin geniş iş yelpazesinden yararlanın. Birinci işinizi sevmediniz sizin her zaman seveceğiniz ikinci bir iş hazır. Experience WAT bunun garantisini veriyor.

5- Vizeniz reddedildi, No problem. Bütün paranızı iade ediyoruz, eksiksiz, hiç kesintisiz.

6- Yüksek vize alma oranı. %99 gibi bir oran. İkinci kez şansınızı bizimle deneyin farkımızla vize alın.

7- Öncelikle amacınızı bildirin size en uygun seçeneği verelim. Tercih hakkınızı kullanın. İngilizce öğrenmek, eğlenmek, para kazanmak, Amerika’yı gezmek, hepsi birden.

8- Amerika’ya indiğinizde sadece şirketimizin vermiş olduğu imkan ile cep telefonunuz olacak. Numaranızı arkadaşlarınıza ve ailenize şimdiden verin Amerikada sevdiklerinizle doya doya görüşün.

9- Ten Days Free. Şirketimiz tarafından temin edilen cep telefonu ile Amerika’da 10 gün boyunca bedava sorunsuz görüşme imkânı. Bütün arkadaş çevreniz ve bizimle sınırsız (unlimited) konuşma imkanı. Günlüğü sadece 1$’a.

10- Amerika’ya ulaştığınızda sadece şirketimizin sağladığı Pick Up programı (karşılama) ile dünyanın her bir yerinden gelen öğrencilerle New York ofisimizde kahvaltı ve Orientation programımızdan yararlanın.

www.experiencewat.com

Daha neler var neler.......

Gruplar (en az 6 kişi veya üstü ) halinde kayıt olun ve bizden New York Limousine turu kazanın.

Hayatınızın son anına kadar hatırlayacağınız bu anı yaşamak için Experience USA.

www.experiencewat.com

Firmamızın sunduğu bir başka ilk ise hafta sonları Amerikalı tarafından bedava verilen İngilizce kurslarıdır. Bu imkandan yararlanmanızı büyük bir ciddiyetle tavsiye ediyoruz ve samimiyetinize inanıyoruz.

gokay@experiencewat.com bu mailden bana ulaşıp merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
    Konu ksk_caner tarafından (10-09-2008 Saat 04:44 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Oha yaa, adamlar bu dediklerini hakkatten yaparlarsa WAT piyasası bayağı kızışır. Rekabet gelir. Ama çok da imkansız gibi durmuyor.
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben bu şirketle gittim arkadaşlar merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

izmirde ofisleri var mı bu arkadaşların ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

izmirde yok simdilik sadece eskisehir ve ankarada var bende experience sirketiyle gittim akliniza takilan herseyi sorabilirsiniz arkadaslar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

izmirde ofislerini geçtim izmirde olmasada kayıt yaptırılırda. Vaad ettiklerini yerine getiriyorlar mı önemli olan o.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben canakkalede okuyorum . gecen yil hic ofise gitmeden kayit oldum usaya gittim ...
    vaad ettiklerinden cep telefonu , karsilama ,limuzinle ny turu ,trde ingilizce dersleri , oryantasyon yaptiklarini biliyorum ben bu hizmetlerden sadece havaalaninda karsilamadan faydalandim cunku digerleri special pakete giriyodu yanlis hatirlamiyorsam.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hepsi ayni vaatler bu imkanlari saglamak icin yuklu miktarda para odemen gerekiyor yani 2000 dolara yakin sadece o paket icin
    isi bulup kendin gez kesfet New hampshire eyaleti Portsmouth sehri geleceklere duyurulur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasım bence farklı birsehirden de basvurulabilir yeterkş guvenilir bir firma bulun, ben ankaradayım ve burdan bir firmayla gittim ama arkadaslarım baska sehirlerdendi ve hiç gelmeden hallettiler işlemlerini

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bizde grup olarak bu firmayla gideceğiz vaatler umarım yerine getirilir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben antalyadan bu firmayal gidicem benim arkadaşım geçen sene gitti bu firmayla bu sne de şirketlerinde çalışmaya başladı güvenilir olduğunu ve vaatlerini yerine getirdiklerini söylüyo biz de 4 arkadaş gidicez

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bizde bu firmayla gidicez guvenilirmi peki bilen varmi?ben gittim diyen yada?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

peki bu amerikada karsilama telefon 2.is garantisi falan bunlar saglandimi bilen varmi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet telefon ve amerikada karşılama sağlanmış ama 2.işi bilmyrum ben de bu şirketle gidiyorum geçen sene arkadşm gitti verdikleri telefon hala elinde almamışlar eğer açtırmak istersen burda da kullanabiliyosun telefonu havaalanında da karşılamışlar ftoğraflarını da gördüm bu adam karşılayacak sizi dedi herhangi bi sorun varsa sorabilirsin
    Konu maviyeşil tarafından (25-01-2009 Saat 10:59 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yaw beyler bende gittim Experience ile. Hersey guzel rahatca guvenebilirsiniz. Telefon falan sorun degil vermeseler de 30 dolara hatla telefon alirsin heryerden ya markette bile satiliyor Suleyman Bey vardir ona cok selamlar tabi Osman Beye de Bu firma taseron firma falan degildir... Kendi firmalaridir. En guzel yani da Work and travel sezonunda kendilerinin de Usa de yasamalaridir....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

merhaba ben de experienceusa ile gidicem başkentte okuyomşsn benm arkadşm da orda nagehan onunla mı gttnz o da gtti geçen sene biz de onun aracılığıyla gidicez

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok nagehanla gitmedim. ama onunla amerikda tanistim. galiba sende new yorktaki supermarkete gidiyosun yazdigina gore? nagehanla konustuysan o daha iyi bilir o sirketi marketi.. zaten new yorkta kaliyolardi bi bayan isen oralarda kalmak senin icin super olur. tabi erkekseniz de cok iyi cunku new york gercekten guzel bi yer. ben 3 gun gordum yetmedi bana siz nagehanla konusun o daha iyi bilir oralarda kaldigi icn. onemli olan kalacak yerinizi iyi ayarlamak.. gerisi kolay.. iyi gunler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada telefonu almiyolar geri tabiki cunku zaten cok cok ucuz sadece isinizi halletmenizi saglayacak telefonlardan ama cok dayanikli telefonlar.. genelikle motorolanin oluyor. ben gec gittim marketten almistim ki 20 dolardi bedava yani... HERKESE BENDEN TAVSIYE ILK 10 -12 GUN GERI DONUS PLANLARI YAPMAYIN.. GENELDE HERKES YAPAR BUNU.. TADINI CIKARIN ORANIN.. SONRA BIN PISMAN OLURSUNUZ. BENDE ILK 10 GUN COK BUNALDIM AMA 2 AY SONRA GELDIGIMDE HEMEN GERI GITMEK ISTEDIM .. BILGINIZE...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

experience ile gidenlerden ve memnun olanlardanım. süleyman bey bomba adam tam kafa dengi. giderseniz ve orda karşılaşma fırsatınız olursa amerikadaki türk maceralarından en iyisini yaşayacağınızdan eminim. ayrıca osman bey var bir telefonda tüm işlemleri halledermi bi insan demeyin hallediliormus gördüm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı bjdjbj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok nagehanla gitmedim. ama onunla amerikda tanistim. galiba sende new yorktaki supermarkete gidiyosun yazdigina gore? nagehanla konustuysan o daha iyi bilir o sirketi marketi.. zaten new yorkta kaliyolardi bi bayan isen oralarda kalmak senin icin super olur. tabi erkekseniz de cok iyi cunku new york gercekten guzel bi yer. ben 3 gun gordum yetmedi bana siz nagehanla konusun o daha iyi bilir oralarda kaldigi icn. onemli olan kalacak yerinizi iyi ayarlamak.. gerisi kolay.. iyi gunler
    evet newyorka gidiyorum nagehan ayarladı zaten sağolsun bayanım bu arada kalacak yerimiz de ayarlı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şirket telefonla beraber birde hat veriyodu galiba türkiyeyle haberleşme için uygun mu o hat peki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende bu sene EXPusa ile gidicem.. bakalim umarim guvenilir bir sirkettir.. NY da TGI fridayste calisicam bir arkadasimla.. konaklama nasil orada arkadaslar kalicak yeri simdiden ayarlamislar nasil becerdiniz onu? fiyatlar ve ayarlama konusunda yardimci olursaniz sevirinim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende gecen sene experienceusa ile gittim,acikcasi yeni firmaydi ilk yillariydi sonucta wat firmasaydi ki hicbirinin digerinden ustun bir ozelligi yok sonucta olay size kalmis ama ben memnun kaldim vaatler yerine getirildi derken vaat derken neden bahsediyorsunuz o onemliben isimde sorun cikmamasini bekledim sadece vede cikmadi 2.5 ay zevkle calistim firmam benimle irtibata gecti hatta firma sahibi ile amerikada bulusup icki icme firsatimiz bile oldubu yilda firmamla gidiyorum ve aklimda hicbir soru isareti yok,olan arkadaslara zevkle yanit verebilir yardimci olabilirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.experienceusa.com.tr/ bu siteye bi girin arkadaşlar saati 15 dolar minimum 45 saat diolar ya var mı böle bişey palavramı yoksa

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

o 15$ Ot ücretleriydi.

Bu arada DS si gelen var mı bizdenn?
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben bugun is sectim daha

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim işim de ayarlanmıştı ama krizden dolayı işveren sorun çıkarmış çok şükür şirketim bu konuda çok yardımcı oldu ya bunu oraya gittiğimde öğrenseydim!! yeni işim belli oldu ds bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu şirketle gidiyorum eskişehir ofisinden kayıt oldum, tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks