Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 için wat kayıt yaptıran?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 2012 için wat kayıt yaptıran?

ark lar 2012 de wat gidecekler nereye ne işine gideklerini yazsalar da bilgi paylaşımında bulunsuk. hep beraber sorularımıza cwp bulabiliriz. herkez buraya.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben ve erkek arkadaşım ukla ya kayıt olduk. henüz iş belli değil

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

memnun musunuz nereye gitmeyi düşünüosunuz ne kdr a kaydoldunuz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2012 yazı için gitmeyi düşünüyorum bende ama güvenilir bir firma bulamıdım hepsi hakkında çok kötü şeyler söylenmiş 2012de gidecek arkadaşlar firmalarını özellikle belirtirlerse benim gibi karar verememiş olanlarada fikir vermiş olur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben armada grande kayıt oldum bir yaz bunu araştirdim zaten orda 500 kişi mi ne yollucaklarmiş sınırlı yani bence ilgilenirler diye oraya kayıt yaptırdım iş belli değil ama chigo felanolsa yok demem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ne kadara kayıt oldun armada ya?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1575 dolar olması gerek ama tam bilmyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hacı çok para ya tak die werdin mi 1575 doaları?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tak die değil ocağa kadar yatrmak mi ne gerekyormuş hele ocak olsunda dedik ozmn yatracaz ama daha once 500 tl kapora istyolar oda var kardes ztn nere girsen git 5-6 mlyar o kadar vermişken neden iyi bir şirket olmasn ki

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

1575 ten hariç mi 500tl werdin yoksa 1575 in içinden düşüolar demi 500 ü bide iş seçimini yaptın mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1575 hariç ama 500 tl veryorsun sonra 1575 yatrdıktan sonra alyorsun o parayıiş seçimi daha yapmadım ama ilk fuarda işimi almayı dşnyo-rum bna belboyluk feln solediler fuarda işi alablrsem alıcam daha almadım işi yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok iyi istemyolar upper ytrli olablyormş bnm inglzcem braz iyi yani upper o yuzden bnde istedm bakalm fuarda almak onemli olan

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

sen çok araştırdın armada dan yana kötü şeyler duydun mu yoksa direk oraya gidip mi kaydoldun?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

her şirkette problemler olabilir ama en az kimse onunla gtmek gerek bn cok nadr duydum o yuzden armada seçtm genellkle iyi şylerden bahsetiler yoksa daha ucuz riskli şirketlerde vardı ben burayı seçtim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende yarın kayıt yaptırıcam ama hangi eyaleti hangi işi seçmek konusunda kararsızım.araştırma yaptım ama kimi kötü derken digeri iyi diyo halada karasızım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı brc89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yarın kayıt yaptırıcam ama hangi eyaleti hangi işi seçmek konusunda kararsızım.araştırma yaptım ama kimi kötü derken digeri iyi diyo halada karasızım
    hangi şirkete kayıt olmayı düşünüyorsan kayıt olmadan önce şirketin elinde kalan işlerin listesini iste bunlardan sana ne kadarının uygun olup olmadığına bak mutlaka..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow

Alıntı SYSOP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şirkete kayıt olmayı düşünüyorsan kayıt olmadan önce şirketin elinde kalan işlerin listesini iste bunlardan sana ne kadarının uygun olup olmadığına bak mutlaka..

ben bugun gittim yazılmaya fakat bana bulasıkcı mutfak görevlisi çikolata seker paketleme bakım bahce boyacılık depo görevlisi gibi işleri önerdiler.napsam bilemedim cokmu arka planda kalıcam bu işlerle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben bugun gittim yazılmaya fakat bana bulasıkcı mutfak görevlisi çikolata seker paketleme bakım bahce boyacılık depo görevlisi gibi işleri önerdiler.napsam bilemedim cokmu arka planda kalıcam bu işlerle
    kardeşm bende eduyorka kayıt oldum ve işim daha belli değil aynı şekilde.dolayısıyla eyaletimde belli değil.otelde housekeeping veriyolar.ohio veya wiscounsin dellste.kararsızım hangisini seçsem diye.yada başka seçeneklere mi baksam diyorum.kafam çorba gibi oldu.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

benim de daha pasaportum gelmedi. haliyle işte seçemedim. çok geç kalmamışızdır umarım. dandik işler kalmasın da.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow

Alıntı lastman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşm bende eduyorka kayıt oldum ve işim daha belli değil aynı şekilde.dolayısıyla eyaletimde belli değil.otelde housekeeping veriyolar.ohio veya wiscounsin dellste.kararsızım hangisini seçsem diye.yada başka seçeneklere mi baksam diyorum.kafam çorba gibi oldu.
    aynen benimde housekeeping istemedim ben bulasıkcı mutfak görevlisi vb gibi işleri secmemi istediler ingilizcem cok iyi olmadıgı için ben virginia ya gitmek istyrm bunun yanındaki eyaletler bide tek gidicem bide azcık korku var 2. bi iş bulabilirmiyim onuda bilmiyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Pazar günü danışmanlık şirketleri açık mı arkadaşlar, ben de yarın hepsiyle görüşüp bir karar vermeyi düşünüyorum artık.

BannedUser
    Guest

Ohio Wisconsin Phidelphia Mrtle Beach NJ NY gibi yerlerde işler sundum ama gec kaldınız sanırsam....

BRC ayrıca seker ve cıkolata paketleme ısını sana kım sundu bu ıs fabrıka ıse su an bu ısı sunamazlar beklemede. Boyacılık ısıne gelınce bunda da sıkıntı var..... Umarım sana gore bır ıs bulursun... rerere sana yardım edebilirim adamım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@makroklima

Bana sahil lazım hocam, Ocean City'ye gitmek istiyorum. Çok araştırdım ama nedense diğer tatil mekanları hakkında hep eksik bir şeyler buldum. Var mı başka bir mekan tavsiyen, yapabileceğin bir şey? Yüzeyim bir taraftan diyorum doğma büyüme Bozcaadalıyım deniz olmadan neyleyim ben yazı

BannedUser
    Guest

Alıntı rerere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @makroklima

Bana sahil lazım hocam, Ocean City'ye gitmek istiyorum. Çok araştırdım ama nedense diğer tatil mekanları hakkında hep eksik bir şeyler buldum. Var mı başka bir mekan tavsiyen, yapabileceğin bir şey? Yüzeyim bir taraftan diyorum doğma büyüme Bozcaadalıyım deniz olmadan neyleyim ben yazı
    Mrtle Beach ve Wilwood bak begenecek misin ing iyiyse sana is sunarım ama ıng yoksa olmaz. Wisconsin de olur ama orada deniz yok cok havuz var....
    Konu BannedUser tarafından (12-02-2012 Saat 01:28 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

virginia richmond'da mcdonalds'ta çalışacağım.işim bugün belli oldu bir vize kaldı geriye.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Valla kişiliğine göre iş seçimi yapmak sana kalmış.Ben bulaşık yıkamak istemem housekeeping isterim sen tam tersini düşünürsün..Önce kısaca bu işlerin genel şartları nasılmış forumda ara örneğin bulaşık diye sonra şirketinden hangi işletmelerde bu pozisyonu önerdiğini isteyip o işin eyaletine konaklama ve yaşam şartlarına göre karar ver derim ben..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)