Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sadece Sırt Çantasıyla Wat yapmak

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arrow Sadece Sırt Çantasıyla Wat yapmak

Sadece sırt çantasıyla wat yapan arkadaşlar nasıl birşey oldugunu bildirirlerse bu tarz düşündeki arkadaşlar için yardımı olur..Yada hiçmi eşya götürülmemeli
    Konu ozgursum tarafından (20-10-2012 Saat 06:55 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

zaten caliacagin icin ic camasiri , corap gibi urunleri goturursun, is icin gerekli kiyafet varsa onu goturursun ,normal gezmek icin kiyafet cok goturmeyin 2 al 2 ust yeterlidir. bunlarin biri zaten ustunuzde olucak giderken bir de yedek. ha yaniniza bir de uzun kollu kalin bir sweat ya da ince mont alin. gerisini nasilsa orda alacaksiniz cok da agirlik yapmayin donerken agirlik sorununuz olacak unutmayin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ve dönerken eğerki olurda 2 valiz veya fazlasıyla dönecek olursanız her havayolunu seçmeyin.Mesela ben 2 valizle döneceğimi düşünmüyordum Alitalia hava yollarıyla döndüm 2. valize paşa paşa 100 dolar ödedim.Birde kabine sığacak büyüklükte bir valiz alırsanız giderken çekçekli olanlardan,çok rahat edersiniz.Sırt çantasından daha iyi olur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten caliacagin icin ic camasiri , corap gibi urunleri goturursun, is icin gerekli kiyafet varsa onu goturursun ,normal gezmek icin kiyafet cok goturmeyin 2 al 2 ust yeterlidir. bunlarin biri zaten ustunuzde olucak giderken bir de yedek. ha yaniniza bir de uzun kollu kalin bir sweat ya da ince mont alin. gerisini nasilsa orda alacaksiniz cok da agirlik yapmayin donerken agirlik sorununuz olacak unutmayin.
    bu kadar da abartmayın bence. 2 alt 2 üst kime yetecek. çalıştığın yerde terledin mi akşam dışarı çıkamayacak mısın yada gece yatarken ne giyeceksin. herkes ortalama kendini bilir, az da değil fazla da değil götürün birşeyler. işteyken içinize yada gece yatarken giyilecek eski tshirt götürün ve orada bırakın mesela. bunun yanında birkaç tane de normal giyebileceğiniz kıyafet götürün.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim gece yatarken giymek icin disarda kullandiklarini mi giyersin sen? disari giymek icin 2 adet alt ust yeterli demisim ki bu cok da normal ve makul bisey. isyerinde o kiyafetleri giymeyeceksin is kiyafetlerin olacak .is disinda da 2 adet alt ust cok cok rahat yeter. zaten herkes alisveris yapmaya gidiyor yavas yavas bi tisor bi gomlek bi sort derken alisveris yaptikca kiyafetleriniz artacak.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bencede kesinlikle 2 alt üst yeterli..Şahsen gerekli malzemeler dısında ne telefon nede laptop götürücem.Kişisel kararlar bunlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)