Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Önceden gidenlere bir soru

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Önceden gidenlere bir soru

arkadaşlar aklımı kurcalayan bir soru var. sizin geçmişte bu olayın üstesinden nasıl geldiğinizi merak ediyorum.
    amerikada çalışırken bu süre zarfında tabiki alışveriş yapacağız bavulumuz yavaş yavaş dolacak. iş bittiğinde travel kısmına gelince. koskoca amerikayı elde bavullarla mı dolaşacağız bunun bir çaresi var mı acaba? ne bileyim emanetçi falan şöyle uzun sürelisinden umarım sormak istediğim şeyi anlatabilmişimdir. şimdiden teşekkürler.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Calippo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aklımı kurcalayan bir soru var. sizin geçmişte bu olayın üstesinden nasıl geldiğinizi merak ediyorum.
    amerikada çalışırken bu süre zarfında tabiki alışveriş yapacağız bavulumuz yavaş yavaş dolacak. iş bittiğinde travel kısmına gelince. koskoca amerikayı elde bavullarla mı dolaşacağız bunun bir çaresi var mı acaba? ne bileyim emanetçi falan şöyle uzun sürelisinden umarım sormak istediğim şeyi anlatabilmişimdir. şimdiden teşekkürler.
    Hocam kilitli dolaplar var.Bunlar genelde otobüs duraklarında oluyor.Mesela greyhound otobüs durağında görmüştüm.Havaalanına gitmeden önceki son surağın olacağından otobüs durakları bence en iyi çözüm.Tabi araba kiralamıyor yada kalacağın yerde bırakmayı göze alamıyorsan..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim sen en iyisi yanına al sonucta elektronık falan ucretı yuksek seylerde alırsın tahımınımce oyuzden en ıyısı yanında tasımak tabı bu nasıl bır travel planı yaptıgınla da dogru orantılı olarak degısebılecek bır durum aynı zamanda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@Ugur evet dostum o hiç aklıma gelmedi. ama o dolapları öyle bir mevkide bırakmalıyızki örneğin tatili batıda yapıp geldiğimizde tekrar o dolabın olduğu yerden geçelim. iyi bir plan program gerektiriyor ama sanırım en mantıklı seçenekte bu.

@DAWAT terminallerdeki kilitli dolap dışında senin de söylediğin gibi çantaları bırakmak mantıksız. elektronik eşyalar kesinlikle riske edilmemeli kardeşim doğru diyorsun. artık biraz hammallık yapacağız o da işin tuzu biberi olsun ne diyelim araba kiralarsam zaten hiç sorunum olmaz nasipse.

peki birşey daha sormak istiyorum. atıyorum virginia dan araba kiraladım. gezdim dolaştım tekrar aynı yere götürmek zorunda mıyım arabayı? acaba araba kiralama şirketlerinin her merkezde bürosu var mı. istediğimiz yerde bırakabiliyor muyuz arabaları.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Drop fee ödersin başka yerde bırakırsan.Her yerde şubeleri vardır ancak pahalı oluyor başka yerde bırakırsan aracı..Cheap & Discount Travel Deals, Flights & Hotels | Hotwire.com bu adresten bi dene istersen başka bi yerde bırakmayı seç..Ve ayrıca aynı adresten uygun fiyatlarla kiralama yapabilirsin..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)