Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: manhattandan geri jfk ya donus ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart manhattandan geri jfk ya donus ?

evet arkadaslar new yorkda kalacagim 1 gunde manhattan a gecmek istiyorum hedefimde shuttle kullanmak var ama buradan geri donus nasil olur acaba? lutfen yardim.. aksam saat 7.30 da ucagim var ve 5 gibi havalimaninda olmam lazim tahminen geri donus nerden ve nasil olmali yardimlarinizi bekliyorum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

metro ağına bak. gayet basit. bu kadar büyütülecek bir şey değil yahu. air train var subway var. her yerden her yere ulaşabilirsin. ki manhattan ve jfk'dan bahsediyoruz. aynı şehirin iki farklı banliyösü.

Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar new yorkda kalacagim 1 gunde manhattan a gecmek istiyorum hedefimde shuttle kullanmak var ama buradan geri donus nasil olur acaba? lutfen yardim.. aksam saat 7.30 da ucagim var ve 5 gibi havalimaninda olmam lazim tahminen geri donus nerden ve nasil olmali yardimlarinizi bekliyorum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

veya benim kafam ağrır uğraşamam öyle uzun uzun bavullar falan diyorsan da, atlarsın taksiye limoya falan gidersin 40 50 dolara JFK'ya. tabi manhattan merkezde boş taksi bulmak sıkıntı.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bende channel st de j trenıne bın sondan ıkıncı durakta ın sonrada aır traın e atla dıcedımkıneee gec kaldım zannumca gıden gıtmıs

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hocam ben o gun gezdimde cok kolay, metroyu bul bin, e train istasyonuna gecmen lazim sanirsam F e binp 74th street duraginda iniyosun, e traine gecip jamaica suphin mi ne benzer bisey o durakta iniyosun. taksi tutmaya gerek yok hemen jfk ye giden air trainler var 2 bucuk dolar. istedigin terminalde inebilirsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Peki bir de jfk'den merkeze gelen 15 $'lık shuttle servisler vardı. Bunlar aynı şekilde N.Y Merkezden airport'a gidiyor mu acaba ? Çünkü airtrain in bin valizlerle sıkıntı olabilir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı il gelato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bir de jfk'den merkeze gelen 15 $'lık shuttle servisler vardı. Bunlar aynı şekilde N.Y Merkezden airport'a gidiyor mu acaba ? Çünkü airtrain in bin valizlerle sıkıntı olabilir.
    shuttle fln araki bulasin biz ilk gittigimizde metro olayini cozene kadar canimiz cikti. valizler fln skinti olmaz asiri dolu olmuyo air train, metro cidden en iyi secenek.

giselerden bi harita isteyin kendiniz bile cozersiniz yol tarifini.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı trinidadtobago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    shuttle fln araki bulasin biz ilk gittigimizde metro olayini cozene kadar canimiz cikti. valizler fln skinti olmaz asiri dolu olmuyo air train, metro cidden en iyi secenek.

giselerden bi harita isteyin kendiniz bile cozersiniz yol tarifini.
    Evet haklı diyorsun da ne bileyim ben de iki valiz laptop vs olunca tırsıyorum açıkçası. 40-50 dolar da vermek istemiyorum taxilere

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı il gelato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet haklı diyorsun da ne bileyim ben de iki valiz laptop vs olunca tırsıyorum açıkçası. 40-50 dolar da vermek istemiyorum taxilere

metroya bin git taksiye para iyiki vermemsim dersin. bisey olmaz laptoplara metroda calamazlar kamera her taraf.benimde elimde xbox olcak.

kafani karistirmiym e train hattina gecmeye calis, gorevlilere fln sor yardimci olurlar, binincede dedigim durakta inip airtrainle gecersin. yada o duraktan yeryuzune cikip taksiye binersin 15 dolar fln korsan taksiler oluyo oralarda ama mekan cok cok pis korkarsin yer altinda kalip air trainle direk jfk ye gecmek daha guvenli. biz arkadasla jamaica suphin duragindan bi ciktik sehir beyoglu arka sokaklarina 5 basar deecede. cop konteyniri bile yok sokak cop posetleri dolu.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı trinidadtobago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    metroya bin git taksiye para iyiki vermemsim dersin. bisey olmaz laptoplara metroda calamazlar kamera her taraf.benimde elimde xbox olcak.

kafani karistirmiym e train hattina gecmeye calis, gorevlilere fln sor yardimci olurlar, binincede dedigim durakta inip airtrainle gecersin. yada o duraktan yeryuzune cikip taksiye binersin 15 dolar fln korsan taksiler oluyo oralarda ama mekan cok cok pis korkarsin yer altinda kalip air trainle direk jfk ye gecmek daha guvenli. biz arkadasla jamaica suphin duragindan bi ciktik sehir beyoglu arka sokaklarina 5 basar deecede. cop konteyniri bile yok sokak cop posetleri dolu.
    Evet gelirkenden hatırlıyorum anlattığın manzaraları; ama direk shuttle servis kullandığım için airtrain hakkında bilgim yoktu. Sağolasın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)