Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rezervasyon süresi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart rezervasyon süresi

Selam arkadaşlar sanırım şirketim bugün ds formumu elçiliğe gönderdi ancak okuduğum mesajlardan bazı arkadaşınların pasaportlarını gelmesi 10 günü bile bulmuş.Ben henüz bilet işine girişmedim ve eğer bu kadar uzun bi süre bir terslik olurda gelmezse bilet konusunda gecikirmiyim onu düşünüyorum.Nereye sorsam 1-2 günden fazla rezervasyon tutmuyoruz diyorlar.Ankarada bu şekilde rezervasyona yardımcı olan bir acente var mı acaba?Bir de pasaportları geç gelen arkadaşlar istanbul mu yoksa ankarada mı bu yoğunluğu yaşadılar acaba???

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Valla ben İstanbul'da girdim ertesi gun vize basılmıs pasaportum kargoyla geldi... O 10 gunu bulan arkadasların ds forumlarıyla ilgili bir durum olabilir... Konsolosluga verilmemistir zamanında onlarda vizei basmak icin pasaportu bekletiyorlardır belki...
    IF SOMETHING IS HARD TO DOING,THEN IT IS NOT WORTH TO DO....
    BY HOMER SIMPSONS (The Simpsons)
    When The World is mine your death shall be quick and painless....
    BY STEWİE GRIFFIN (Family Guy)
    Ray, when someone asks you if you're a god, you say "YES"...
    BY WINSTON ZEDDEMORE (Ghost Busters)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yok mu başka bir bilgisi olan acaba ya ds formu ile sevisini ups'e verdikten sonra pasaportunu çok geç alan arkadaşlar özellikle bir bilgileri varmı gecikme sebebiyle ilgili.Şimdi bilet alsam diyorum %1 ihtimal de olsa bir terslik çıksa biletim yanacak ama geciktikçede hem bilet bulmak zorlaşıyor hemde fiyatlar uçuyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benden sana bir tavsiye alitalia ucus gunune kadar rezervasyon yapıyor diye biliyorum.istersen bir arastir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

şuan gideceği hala kesinleşmemiş olanlar var benim gibi

ne yapar ederiz şu biletleri rezerve ederiz mesela 25 mayısa kadar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

firmalar genellikle uçuştan bir ay öncesine kadar yapıyorlar rezervasyon, ama benim tavsiyem rezervasyonunuzu şimdi yapmamanız yönünde... çünkü şuan fiyatlar olabileceğin en yüksek hali... haftaya 10-20 haziran yani watcıların en yogun olarak gittiği tarih aralığındaki biletlenmeye rezervasyonlar iptal edileceği için br hafta sonra almak bence en mantıklısı... tabi bu benim fikrim, sonra sen böyle dedin şimdi fiyatlar 1000€ oldu deyip yanıma gelmeyin

1 ay sonrası için rezervasyon yaptırmak isteyen arkadaşlar şirket ismi istiyorlarsa pm olarak bana dönebilirler isim verebilirim. burda şirket ismi yazmak çok etik değil. zaten bende şirketin çalışanı değilim, biletimi ordan alıyorum 2 yıldır bi sorun da yaşamadım...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bana opsiyon olarak 21 mayıs vermişlerdi nisanın 9 unda rezerve yaptırmıştım,
    sistemin otomatik olarak belirledği birşey oalrak söylüyorlar ama bence kendileri de ayarlıyor olabilir...
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)