Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 nisan ankara vize görüşmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 24 nisan ankara vize görüşmesi

Bugun (24 Nisan) saat 13.30 da vize görüşmem vardı. Ben gittiğimde birçok watçı arkdaş da konsolosluğun kapısındaydı. öğleden sonra ilk giren biz olduk. Belgeleri kontrolden sonra içeri girdik sıramızı beklemeye başladık. Tabii heyecan dorukta. biz girdiğimizde salon boştu. Ölen tatili olduğu için. Sonra ilk benim numaram yandı. Halbuki benden önce de numarlar vardı.meğerse parmak izine sırayla almıyorlarmış. Gittik türkçe konuşan bir abla vardı. hiç zorluk yaşamadık. sonra tekrar sıramı beklemeye başladım. benimkisi 375 di ilk sırada 371 di. Sırayla vize görüşmesine almaya başladılar. 371,372,373,374 Japonlara benzeyen bi abla göüşmeyi yapıyordu. Tam sıra bana geldi derken baktım farklı bir numara çağırdı. sanırım wat değildi. Sonra diğer pencerede açıldı. ilk beni çağırdı oradan. Kıvırcık saçlı bir ablaydı. Sağolsun gerçekten çok güleryüzlü tatlı bir insandı.

Bir kaç soru sordu. Herhangi zor birşey yoktu. 1 dk falan sürdü sonra tamam ups git dedi. )

Sorulan sorular:

What is your department?
    Where is your family life?
    What is your father job? (bern emekli deyince)
    what did he?
    Where will you go in USA?
    What will you do ? (ben houskeeping deyince)
    Do you help your mother ? ))

Sonra ok dedi. bende thanx dedim )

Bu arada bence önce giren 4 arkdaşı da ups gönderdiler. Kağıt falan vermöediler.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı zaxurani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıvırcık saçlı bir ablaydı. Sağolsun gerçekten çok güleryüzlü tatlı bir insandı
    Beni 11 soruyla soru yağmuruna tutan abladan bahsediyorsun sanırım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı zaxurani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun (24 Nisan) saat 13.30 da vize görüşmem vardı. Ben gittiğimde birçok watçı arkdaş da konsolosluğun kapısındaydı. öğleden sonra ilk giren biz olduk. Belgeleri kontrolden sonra içeri girdik sıramızı beklemeye başladık. Tabii heyecan dorukta. biz girdiğimizde salon boştu. Ölen tatili olduğu için. Sonra ilk benim numaram yandı. Halbuki benden önce de numarlar vardı.meğerse parmak izine sırayla almıyorlarmış. Gittik türkçe konuşan bir abla vardı. hiç zorluk yaşamadık. sonra tekrar sıramı beklemeye başladım. benimkisi 375 di ilk sırada 371 di. Sırayla vize görüşmesine almaya başladılar. 371,372,373,374 Japonlara benzeyen bi abla göüşmeyi yapıyordu. Tam sıra bana geldi derken baktım farklı bir numara çağırdı. sanırım wat değildi. Sonra diğer pencerede açıldı. ilk beni çağırdı oradan. Kıvırcık saçlı bir ablaydı. Sağolsun gerçekten çok güleryüzlü tatlı bir insandı.

Bir kaç soru sordu. Herhangi zor birşey yoktu. 1 dk falan sürdü sonra tamam ups git dedi. )

Sorulan sorular:

What is your department?
    Where is your family life?
    What is your father job? (bern emekli deyince)
    what did he?
    Where will you go in USA?
    What will you do ? (ben houskeeping deyince)
    Do you help your mother ? ))

Sonra ok dedi. bende thanx dedim )

Bu arada bence önce giren 4 arkdaşı da ups gönderdiler. Kağıt falan vermöediler.
    bnde bugun vıze gorusmesındeydım sabah 8,30 hersey yolundaydı bnde o japonıkadan korkuodum bıras asık suratlı gıbı geldı ama bnda kıwırcık geldı bana ek olarak ablan da abd ye gıtmek ıstermı dıe sordu bnd ıster dedım sonra ayrıntılarını sorunca wazgectım wazgectım ıstemez dedım guldu nıe wazgectın dedı dedım onun xsımdılık baska hayallerı war tawız wermedım anlıcaın=P ama guseldı yanlız bnm parmagımı yaklasık 10 dk cıhaz okumadı cok sorun yasadım yanı ne derı ne parmak ızım warmıs bea anlamdım=SS arklar yanlız cokta rahat olmayın cunku bnm arkadasımda gırdı bugun wat ıcın we wermedıler...=S wermeyense ordakı ucuncu wızedekı sısman kadın..sebeb olarak ıng yeterlı deıl dedıler..kı kımlere werdıler bnm arkıma kesın werrlerdı anlamadık bızde...=S

Efsane Watçı chipmunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

kıvırcık saclı ablamızın adı robin..kankam o benim.. haha

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

27 Nisan itibariyle pasaportum vize vurulmus halde geldi.
    Ama Paket acip pasaportu ilk actigimda almadigimi sandim.
    Cunku vizeyi ilk vize yerine degilde oratda bir yer vurmuslar. ben de ilk vize sayfasina baktim. Vermediler sandim bir an icin (

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizeye giren arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ds 2019 formu hazır olupta vize alamayanlara o an veriyolarmı pasaportu alamadınız diye.yoksa ups ye
    gönderip daha sonra mı bildiriyolar alamadığını.
    valla bugün bizi ups ye gönderdiler ds 2019 formumuzda vardı sadece ödeme yaptık.vize alama ihtimalimiz var mı acaba?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)