Work and Travel 2025
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mini bi çakallık

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart mini bi çakallık

arkadaşlar travel yaparken los angelestan araba kiralayıp lasvegas tarafına gitmeyi istiyorum ucaga cok para kaçırmamak için ordanda sıkıntı olmazsa san franciscoya geçicez. sorum şu los angelestan cıkarken wallmarttan navigasyon aleti satın alsam 1hafta sonra geri döndüğümde iade edip paramı geri alabilirmiyim. wallmarta geri ürün verdim iadesinide aldım buralarda ama 1-2 gün içindeydi bunun bi zaman kısıtlaması ya da o üründe olmaz denilen bişey var mı? daha önce böle bişey yapan bi arkadaşı okumuştum ama günü yazmıyodu konuyuda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Geri verebilirsin.Fişini kaybetme yeter.
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sanırım süresi 14 gün. ben götürüp 14. günde geri verdim. 5 dk içinde veriyolar hemen paranı

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bunu hemen herkes yapar. Party yapacaklarinda ses sistemi alip party sonunda ses sistemini geri vereni bile duydum.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya efsanedir muhtemelen ama adamın biri başka bi yerden araba lastiği alıp gidip walmartta değiştirmiş diye duydum. yada bunu wallmartın müşteri memnunıyetini anlatmak için abartmışlar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biz travel a başlarken, başlarım gps'e telefondan ordan burdan hallederiz demiştik, ne gerek var günlük 10 dolar vermeye. neyse gittik arabamızı almaya, kiraladığımız arabada gps varmış. hertz gps'i çıkarmadı ve ekstra birşey istemedi. arabadaki o müthiş gps'le bile bazen şaşırdık, onu bize vermeseler ne yapardık bilmiyorum. size de böyle denk gelebilir, baktınız gelmedi o zaman alırsınız.
    Konu orcns tarafından (08-08-2012 Saat 08:35 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geri verebilirsin.Fişini kaybetme yeter.
    Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım süresi 14 gün. ben götürüp 14. günde geri verdim. 5 dk içinde veriyolar hemen paranı
    verebiliyorum sanırım geçen gun bende konserve acacagı almıstım bozuldu fişini kaybetmiştim yenisini aldım o fişle eski bozulanı yenisinin kutusuna koyup değiştirdim. gps te problem cıkmıyosa iyidir. eğer 14 günden eminsen problem yok sadece 7 güğn sonra vericem geri zaten bide aynı wallmarta mı vermem gerek onu biliyomusunuz arkadaşlar?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

tavugun yarısını iaede etmeye çalışanlar vardı ya
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşım o dediğin olayı tam 3 kere yaptık Sandusky wallmartta sadece fişini kaybetme yeter . hatta en son seferde iade ederken kadın sordu neden iade ediyosunuz dedi bizde hep aynı şeyi söyledik . its so complicated o da gülüyodu biliyolar yani niye iade ettiğimizi

kısacası 3 kere araba kiraladık 3 er günden nerdeyse 100 dolar karımız oldu yine gitsem aynısını yaparım ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ggokhan_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verebiliyorum sanırım geçen gun bende konserve acacagı almıstım bozuldu fişini kaybetmiştim yenisini aldım o fişle eski bozulanı yenisinin kutusuna koyup değiştirdim. gps te problem cıkmıyosa iyidir. eğer 14 günden eminsen problem yok sadece 7 güğn sonra vericem geri zaten bide aynı wallmarta mı vermem gerek onu biliyomusunuz arkadaşlar?
    konserve açacağı konusundaki çakallığa çok güldüm yalnız 14 günde eminim dostum merak etme ben yaptım 14.günde değişimi çünkü. ayrıca istediğin wallmarta verebilirsin sıkıntı yok.

adamların yüzüne bile söylesen araba kiraladım 14 günlüğüne kullanıcaktım zaten diye onlar gene değiştirir böyle manyak bi millet ama sen gene de bunu söyleme beğenmedim de.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kusura bakmayın ama çakallıkta üstümüze yok biz mcdonalds bardaklarını atmaz yıkardık bunu herkes yapmıştır zaten ayrıca bizim bir arkadaş tekerleği patlamış ve birkaç arızası olan bisikleti geri vermiş. fişini kaybettim demiş
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben butun amerıka fotograflarımı bestbuy dan 25 gunde bır degıstırdıgım fotograf makınelerıyle cekmıstım.en son aldıgımı da new york ta verıp aldım paramı dondum turkıye'yemarshall dan da kafama gore her hafta bır tras makınesı degıstryordum maksat muhabbet olsunmakıne ısını sız de yapın beyler burdan fotograf makınesı falan goturmeyın nasıl cekıcem dıye dusunup

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Wallmart'ı batırır bu zihniyetler yazık yazık

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

walmarttan aldıgım bısıkletı butun yaz kullandıktan sonra gerı vermıstım 2.5 ay sonra
    ) utanıyorum boyle bırsey yaptıgım ıcın ama koskoca bısıkletı getıremezdım Turkıyeye
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı DAWAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben butun amerıka fotograflarımı bestbuy dan 25 gunde bır degıstırdıgım fotograf makınelerıyle cekmıstım.en son aldıgımı da new york ta verıp aldım paramı dondum turkıye'yemarshall dan da kafama gore her hafta bır tras makınesı degıstryordum maksat muhabbet olsunmakıne ısını sız de yapın beyler burdan fotograf makınesı falan goturmeyın nasıl cekıcem dıye dusunup
    aldığın makineler kompakt mıydı yoksa dslr falan mıydı? senden duyunca benim de aklıma yattı bu düşünce

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walmarttan aldıgım bısıkletı butun yaz kullandıktan sonra gerı vermıstım 2.5 ay sonra
    ) utanıyorum boyle bırsey yaptıgım ıcın ama koskoca bısıkletı getıremezdım Turkıyeye
    Ben de bisiklet anımı anlatayım, walmarttan 150 dolara aldığım bisikletin 2 ay sonra vitesi bozuldu, vitesi değiştiren parça janta girdi ben de çıkarmaya çalışırken elimde kaldı, gittim götürdüm wallmarta, adam dedi ki 2 ay olmuş alalı iade ya da değiştirme süresi 1 ay dedi, tamir etmeye çalışalım dediler olmadı, sonra hadi git bi tane bisiklet seç içerden dediler benimkinin aynısından yokmuş, bitane beğendim aldım getirdim, adam dediki ama bu seninkinden daha ucuz, dedm olsun bisiklet sıfırlanmış oluyo sorun değil Adam dedi ki aradaki farkı sana vermemiz gerek, ben şok oldum, elime 65$ cash saydılar, ben 20-30$ tamir parası ödeyeceğimi düşünürken 65$ kazandım ve bisikletim sıfır oldu

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bisiklet anımı anlatayım, walmarttan 150 dolara aldığım bisikletin 2 ay sonra vitesi bozuldu, vitesi değiştiren parça janta girdi ben de çıkarmaya çalışırken elimde kaldı, gittim götürdüm wallmarta, adam dedi ki 2 ay olmuş alalı iade ya da değiştirme süresi 1 ay dedi, tamir etmeye çalışalım dediler olmadı, sonra hadi git bi tane bisiklet seç içerden dediler benimkinin aynısından yokmuş, bitane beğendim aldım getirdim, adam dediki ama bu seninkinden daha ucuz, dedm olsun bisiklet sıfırlanmış oluyo sorun değil Adam dedi ki aradaki farkı sana vermemiz gerek, ben şok oldum, elime 65$ cash saydılar, ben 20-30$ tamir parası ödeyeceğimi düşünürken 65$ kazandım ve bisikletim sıfır oldu
    This is the reason why we love <3 AMERICA ) Türkiye'de böyle bişi yapılsa insanlar neler yapar acaba

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana hıcbırsey sormadılar daha dogrusu orada tanıstıgım Turk teyze konustu onlarla sadece fişi yoktu ama debit karttan satın aldıgım ıcın kartımı kanıt olarak gosterdım kart nosunu kayıtlarda buldular ewt dedı 2.5 ay once alınmıs kayıtlarda var yalnız para veremıycez fişin yok.onun yerıne 90 usd lık hedıye cekı verdıler sonucta para ıadesı oldu demıyeyım de bısıkletın karsılıgında baska urunler aldım ordan
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı ggokhan_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar travel yaparken los angelestan araba kiralayıp lasvegas tarafına gitmeyi istiyorum ucaga cok para kaçırmamak için ordanda sıkıntı olmazsa san franciscoya geçicez. sorum şu los angelestan cıkarken wallmarttan navigasyon aleti satın alsam 1hafta sonra geri döndüğümde iade edip paramı geri alabilirmiyim. wallmarta geri ürün verdim iadesinide aldım buralarda ama 1-2 gün içindeydi bunun bi zaman kısıtlaması ya da o üründe olmaz denilen bişey var mı? daha önce böle bişey yapan bi arkadaşı okumuştum ama günü yazmıyodu konuyuda bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
    elbette çok etik bir şey olmasa da, biz de yapmıştık bunu. yani sanırım biz Türkler böyle konularda işimizi biliyoruz (!). sorun olmaz. tavsiyem nakit al ki iadesi de nakit olsun. kartla alınca iadesi biraz geç olabiliyor.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar o zaman TR den foto makinesi falan almaya gerek yok yanımıza ordan hallederiz yani. şaşırdım ya böyle bişey vay be

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks