Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 157 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Poıntte Calısan Yokmuuu??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Red face Cedar Poıntte Calısan Yokmuuu??

SLMLAR BN BUGUN CEDAR POINTTEN IS BASWURUMU YAPICAM.fakat tek basıma gıdıorum..basıma neler gelıcek bılmıorum=)
    hala eglence parkında calısmamın ne kadar dogru we kazanclı oldugu konusunda kaygım war..sanırım yasayarak cewabını bulucam=)amac ise gezıcem gorucem calısıcam we gıdıs paramı cıkartıp alıswerısımıde edıcem=)cok iş bni beklıo:S buarada sandusky de cedar pointte calıscak olan arkları beklıorum..=)))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben eğlence parkına gidiorum
    karar vermeden öncede birçoğuna baktım araştırdım ettim
    ama seninkimi hiç duymadım
    ama umarım çok eğlenir ve bolca para kazanırsın
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum bu cedar point eger ohiodaysa ben arastrmistim bayaa hatta suanda kontejanın acılmasını beklıorm odul almıs bı eglence merkezi profiilerinde ole yazior eger kontejan acılırsa bende oraya gidicem suanda wisconsin yolcusu gozukuom bildigim kadarıyla konaklamayı onlar saglıo yurtlarda 30 40 dolara haftalık ve 55 saat yazıodu bnm baktıgımda ortalama calısma saatlerıne nese anlayıcagın guzel bı yer ama genede sen uzun uzun arastr dostum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cedar pointe değil ama yine ohioda kings island'a gidiyoruz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım ben sana bildiklerimi anlatayım bu arada bende cedar pointciyim işi aldık food hostum çok büyük bi yer onu biliyrsun zaten benim arkadaşlarım öalışdı geöen sene disiplin üst düzeydeymiş boş durdurmuyorlarmış bi saniye bile saç sakal yasak zaten söylemişlerdir iş fuarında kalacak yerler çok güzel değilmiş biraz böcek varmış her sabah uyandığında ıssırıypormuşsun en güzel tarafına geldi cedarpointin 1 gün izinde herşey ücretsiz bize su parkıda dahil birde bizler için eğlenceler geziler düzenliyorlar bildiklerim bunlar kardeş birde unutmadan çok türk varmış öalışan ama türkleri fazla sallamıyorlakrmış ama işde böyle görüşmek üzere

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı katzem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SLMLAR BN BUGUN CEDAR POINTTEN IS BASWURUMU YAPICAM.fakat tek basıma gıdıorum..basıma neler gelıcek bılmıorum=)
    hala eglence parkında calısmamın ne kadar dogru we kazanclı oldugu konusunda kaygım war..sanırım yasayarak cewabını bulucam=)amac ise gezıcem gorucem calısıcam we gıdıs paramı cıkartıp alıswerısımıde edıcem=)cok iş bni beklıo:S buarada sandusky de cedar pointte calıscak olan arkları beklıorum..=)))
    merhaba arkadaşlar ben ohioda cedar pointte 2008 yaz döneminde çalışıcam 10-15 haziran arasında bi tarihte gidiorum. Bu yaz cedar pointte çalışacak arkadaşlarla iletişim kuralım istiorum eğer gelen varsa bana bi ulaşırsa sevinirim
    pamela

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı pamela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben ohioda cedar pointte 2008 yaz döneminde çalışıcam 10-15 haziran arasında bi tarihte gidiorum. Bu yaz cedar pointte çalışacak arkadaşlarla iletişim kuralım istiorum eğer gelen varsa bana bi ulaşırsa sevinirim
    slllmss arkadaslar..bnde gecen pzar sozlesmeyı ımzaladım..rıde host um yaw ewet bıze tum oyuncakların we su parkınn ucretsız olması superrr bişi=) buarada pamela ?hangı sırketle gıdıosun? gecen pazarki iş fuarında warmıydın? warsan hangi işi aldın? aman allahım soru yagmurunamı tuttum ne bnde sımdıden cedar pointcıler olarak ıletısıme gecmek ıstıyorum..buarad ınanılmaz bı dısıplın gordum onlarda hersey yasakmıs yaw=( bnm ızmama bıle laf ettıler,ojelerımızıde cıkarcakmısız sanırım,kupelerde yokmus bıde erkeklere sakal yokmus ama bıyık warmıs o da ayrı ilginç bi düşünce:Pfalan filan..=))

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kings island'ta da aynı muhabbet var ya her bir şey yasak bizde food and beverage olarak çalışacaz işimiz belli oldu 12 haziran yolcuyuz herhalde henüz vizemiz elimize geçmedi gerçi bu yüzden bilet almadık ama 14'ü işbaşıohio güzeldir ovalar düzlükler çiftlikler oh

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hehe ewt haklısn sıkı disiplin warmış giden bi arkadaşla konuştum da asLa boş bırakmıoLarmış orada takım kaptanLarımız oLacakmış bu arada bende ride hostum ben 9 mart pazar gnü the marmaradaydm.. sanırım sende oradaydn ama tanışma şerefine ulaşamadık arkadaşım olsun bizde uçakta tanışırz artk benimde küpelerime laf söledi yaa büük takamazmışım ama küçük olurmuş oje hakknda bişi demedi *** şirketiyle gdiorum katzem sen hangisiyLe gdiosun? yaa yaLnz ben o sakal bıyık oLayına takıLdm nası oLuo ya bıyık war sakal yok haha komik
    pamela

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hehe ewt haklısn sıkı disiplin warmış giden bi arkadaşla konuştum da asLa boş bırakmıoLarmış orada takım kaptanLarımız oLacakmış bu arada bende ride hostum ben 9 mart pazar gnü the marmaradaydm.. sanırım sende oradaydn ama tanışma şerefine ulaşamadık arkadaşım olsun bizde uçakta tanışırz artk benimde küpelerime laf söledi yaa büük takamazmışım ama küçük olurmuş oje hakknda bişi demedi *** şirketiyle gdiorum katzem sen hangisiyLe gdiosun? yaa yaLnz ben o sakal bıyık oLayına takıLdm nası oLuo ya bıyık war sakal yok haha komik
    bu arada şirket adı çıkmıo katzem edirnenin e si Lalenin Lsi tekirdağın t si şirketi iLe gdiorum watçılarda çareler tükenmez
    pamela

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

heueheu=) yaratıcı gördüm seni=) ewet gercek bu watcı olma yolunda emın adımlarla ılerlıyoruzz=) yaw zatı o bıyık sakal işi ayrı bı komedı bn bı turkıyede mantıksız işler olur sanırdım..megersem dunyanın her yerınde bolemiş:P yaw oje bıle yosa yuhh yanı=) nese cok snırlendım:PP bnde ordaydım ama randewum sabah 9 daydı=) orda tanısırdık gusel olurdu yaw bnde armada grandee ıle gıdıorum=) sendemı tek gıdorsunn??oow zaten sende bnm meslektenmısssın yaw bn korkuom o kemerlerı takamassak 2 olu 4 yaralı werıp mahkemelık olmayalım bıde:P

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Talking

heueheu=) yaratıcı gördüm seni=) ewet gercek bu watcı olma yolunda emın adımlarla ılerlıyoruzz=) yaw zatı o bıyık sakal işi ayrı bı komedı bn bı turkıyede mantıksız işler olur sanırdım..megersem dunyanın her yerınde bolemiş:P yaw oje bıle yosa yuhh yanı=) nese cok snırlendım:PP bnde ordaydım ama randewum sabah 9 daydı=) orda tanısırdık gusel olurdu yaw bnde armada grandee ıle gıdıorum=) sendemı tek gıdorsunn??oow zaten sende bnm meslektenmısssın yaw bn korkuom o kemerlerı takamassak 2 olu 4 yaralı werıp mahkemelık olmayalım bıde:P

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende ride host olcam çok meslktas warmıs burda ya inş vizeyi alıp gideriz, benimde randevu sabah 9 daydı marmarada hatta ilk görüşmeye girenlerden biriydik biz fazla kişide yoktu, katzem kesin görmüşümdür seni ewt ya o bıyk sakal olayı baya komik çok disiplin warmış gercekten bende geçen sene orda çalışna biriyle konuştumda baya yardımcı oldu bana sağolsun..
    Konu unsafe tarafından (20-03-2008 Saat 07:01 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewt mesLektaşız ya güseL oLdu bu.. benimde görüşme 9bcktaydı arkadaşLar hepimiz ordaymışız ama tanışmamışız neise canım nasıL oLsa cedar pointte beraberiz ben bizm sınıftan 4 arkadasımla gidiorum yakın arkadaslarım ama hepsi erkek yaa arkadasLar daha warsa cedar watçıları bize uLaşın beraber oLursak acaip eğLeniriz katzem sen hangi ünidesin?
    pamela

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewt mesLektaşız ya güseL oLdu bu.. benimde görüşme 9bcktaydı arkadaşLar hepimiz ordaymışız ama tanışmamışız neise canım nasıL oLsa cedar pointte beraberiz ben bizm sınıftan 4 arkadasımla gidiorum yakın arkadaslarım ama hepsi erkek yaa arkadasLar daha warsa cedar watçıları bize uLaşın beraber oLursak acaip eğLeniriz katzem sen hangi ünidesin?
    yaw bnde ıkıncı grup olarak oturmustum masaya su yaslı kadının masasına yaw sorduda sordu sende o sıralar ordaydım de de tam olsun:P:P nese cnm rıde host lugu kapmısız yaw gusel olmus=) 4 erkek senn için biras zor olucak bnce ama sonucta eglencelı olur tahmınımce ne gusel=) yaw ekürü ile gıtmek gusel işte..bnde son anda karar werdım o kadar son anda olduki kimse peşime takılamadı:P nese cedar poıntcılerr gelın gercekten hep beraber eglenmeye gıdelımm=) buarada bn de ankara unıversıtesındenım pamelacum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı katzem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw bnde ıkıncı grup olarak oturmustum masaya su yaslı kadının masasına yaw sorduda sordu sende o sıralar ordaydım de de tam olsun:P:P nese cnm rıde host lugu kapmısız yaw gusel olmus=) 4 erkek senn için biras zor olucak bnce ama sonucta eglencelı olur tahmınımce ne gusel=) yaw ekürü ile gıtmek gusel işte..bnde son anda karar werdım o kadar son anda olduki kimse peşime takılamadı:P nese cedar poıntcılerr gelın gercekten hep beraber eglenmeye gıdelımm=) buarada bn de ankara unıversıtesındenım pamelacum
    walla bende o sıralar oradaydım canım ama yaşlı kadın acaip sert gözüküodu bekledik bekledik tam sıra bizdeyken yaşlı kadının grubu klktı ama ona gitmeyelim diye arkamızdakilere sıramızı werdik genç oLana gittik hehehe umarım eğleniriz yaa güzel bi yaz bizi bekLio gbi ama görecez bakaLım sen çalışma tarihini sözLeşmede ne zamana yazdırdın?
    pamela

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhb arkadaşlar bende cedarpointciyim umarım vizeyide alırızda orada tanışırız ... sizde bahsetmişiniz disiplinden çok disiplinli sıkı çalışmaya hazırlıklı olmalıyız banada kadın oturur oturmaz sakallarını ve saöıcı kesmem gerektiğini söyledi ben bilyrdum ama hemen söylüyeceğini bilmiyordum pat diye yaşlı kadına bizde aynı taktiği yaptık genç olana gittik food hostcuyum bu arada arkadaşlar yemeğe beklerim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı soniverson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhb arkadaşlar bende cedarpointciyim umarım vizeyide alırızda orada tanışırız ... sizde bahsetmişiniz disiplinden çok disiplinli sıkı çalışmaya hazırlıklı olmalıyız banada kadın oturur oturmaz sakallarını ve saöıcı kesmem gerektiğini söyledi ben bilyrdum ama hemen söylüyeceğini bilmiyordum pat diye yaşlı kadına bizde aynı taktiği yaptık genç olana gittik food hostcuyum bu arada arkadaşlar yemeğe beklerim...
    merhaba soniverson seninde cedarpoint watcısı oLmana sewindik umarım daha fazLa kişi oLuruz sen ne zaman gitmei düşünüosun ohioya? yani sözLeşmeni hangi tarihLer arasnda yaptn? katzem bak aramıza bi kişi daha katıLdı
    pamela

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

katzem ankara üni hazırlıktamısın yoksa? galiba tanışmıştık biz orda ya bende ablamla gidiyom hatta belki hatırlarsın siz yaşlı bayanla biz genç bayanla görüşmeye girmiştik, inş karıştırmıyorumdurheralde en erken ben olıcam cedarda 5 haziran iş başlıyo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben 14 haziranda orada olacam anlaşma öyle 12 haziranda türkiden çıkmak lazım oryantasyonda var hatta 11 de olabilir

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada size bildiğim bi kaç ayrıntıyıda anlatayım arkadaşlar cedarpointle ilgili çalışma saati hariç herşey ücretsizmiş su parkıda dahil google earth de baktınızmı yerine ayrı bir şehir sandusky den biraz uzakta sağında solunda göl olan bi yoldan gidiliyor. arkadaşlarım geçen sene gittile 2-3 gün gerekli dediler bütün aletlere binmek için harika yoksa çekilmezdi cedarpoint

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet parkın tüm hizmetlerinde ücretsiz oLarak yararLanabiLiormusuz en güzeL haber de bu zaten ama erken gitmek şart yoksa klimalı oda buLma şansımız oLmuomus yabancıLar mayıs sonunda orada oLdukLarı icin kLimaLı odaLara yerLeştriLioLarmış we dier ucuz oLan yurtta çok kötüymüş o nedenLe bizde 13ü gbi orada oLmak istioruz.
    pamela

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewet parkın tüm hizmetlerinde ücretsiz oLarak yararLanabiLiormusuz en güzeL haber de bu zaten ama erken gitmek şart yoksa klimalı oda buLma şansımız oLmuomus yabancıLar mayıs sonunda orada oLdukLarı icin kLimaLı odaLara yerLeştriLioLarmış we dier ucuz oLan yurtta çok kötüymüş o nedenLe bizde 13ü gbi orada oLmak istioruz.
    ewet ama onlardan önce olma ihtimalimiz çok zor kendi aramızda rekabet edeceğiz 2 yurt varmış galiba biri 30 dolara biri 20 dolara 20 dolar olan baya kötüymüş öyle duydum inşallah klimali böceksiz bi yurda gideriz bizden önce giden olursa bilgi alırız yine bizde 13 de orada olacağız erken gitsek yurt verirler herhalde en iyisi ben arkadaşlara diyeyim 10 gidelim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hiç merak etmeyin arkadaslar ben size en güzellerinden ayarlarım oda:P:P 4 haziranda ordayım ben hatta daha erkende gidebilirim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı unsafe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç merak etmeyin arkadaslar ben size en güzellerinden ayarlarım oda:P:P 4 haziranda ordayım ben hatta daha erkende gidebilirim.
    arkadaşım ayarla gidince yabancılık çekmiyelim bütün klimalı odaları tut

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oo unsafe walla büük iilik yapmıs olursun erken gitmişken bize de ayarLa bzde sana orada bi öğle yemei ısmarlarız
    pamela

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nesse bakıcaz artık:P, bildiğim kadarıyla ilk gittiğimizde cedar pointin dışındaki yurtta kalcakmışız, amerikalı öğrencelerin okulları başladıktan sonra diğer yurda gecebilliyomuşuz ama hangisi klimalı hangisi diil bilemem

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nesse bakıcaz artık:P, bildiğim kadarıyla ilk gittiğimizde cedar pointin dışındaki yurtta kalcakmışız, amerikalı öğrencelerin okulları başladıktan sonra diğer yurda gecebilliyomuşuz ama hangisi klimalı hangisi diil bilemem
    bende cedarpointin dışındaki yurdun güzel olduğunu duydum bakalım artık kısmet hangisine gelecek

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende ride host olcam çok meslktas warmıs burda ya inş vizeyi alıp gideriz, benimde randevu sabah 9 daydı marmarada hatta ilk görüşmeye girenlerden biriydik biz fazla kişide yoktu, katzem kesin görmüşümdür seni ewt ya o bıyk sakal olayı baya komik çok disiplin warmış gercekten bende geçen sene orda çalışna biriyle konuştumda baya yardımcı oldu bana sağolsun..
    ooww şaka gibi burnumuzun ucundakıleı gormemısız taw:P bn masaya oturan ıkıncı gruptum?? sen ılk oturan grupmuydun yoksa?? ee sen nerden katılıosun? hangı sırket hangı ssehır??bbnmde bı ark gıtmıs sureklı anlatıo cok yorucu ama cok eglencelı..zaten butun oyuncaklara sınırsız we ucretsız bınebılıoruz arkadas artık bızde bagımlılık oldu dıodu=)) gelınce buraya afalamıslar falan:P

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı soniverson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende cedarpointin dışındaki yurdun güzel olduğunu duydum bakalım artık kısmet hangisine gelecek
    cedarpoıntın dısındakı yurtlar klımalı ama orda genelde amerıkalı cocuklar falan kalıomus senıde ılk oraya atıomus ama ordan cedar pıonte gelmek demek 45 dakka erken uyanmak demek yanı anlıcaınız ıcındekı klımasız olmasına ragmen awantajlı olanı cedar poıntın ıcı9ndekı dıolar..,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)