Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Wat Bize Hediye Ver :)

BannedUser
    Guest

Standart Turkish Wat Bize Hediye Ver :)

Shinoda bu bilet çok soorun yaa 1000 dolar çok fazla bize şöle %50 indirim hediyesi verseniz olmaz mı mesela 1*2 üyenize 100 mesajı geçen
    Konu BannedUser tarafından (31-03-2008 Saat 02:09 PM ) değiştirilmiştir.

BannedUser
    Guest

hadi shinoda senden bi cevap bekliyoruz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yuzde 50 olmasa bile enaz bi yuzde 25 olsun bari

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

uçak firmam olsaydı emin olun %100 indirim yapardım ama yok. t-shirt versek ya da şapka turkishwattan
    admin (at) turkishwat.net

BannedUser
    Guest

kanka yap bi babalık ayarla şu sponsorları

Tecrübe Puanı
    10

imkansız abi hem uçak biletini maximum 32 saat yanında tutacaksın t-shirt ve şapka sonsuza dek

500 mesajı geçen her üyeye

The best sharer of Turkish Wat

baskılı t-shirtü veya şapkası. uçak biletinin yanında sönük kaldı ama idare edin. seneye sponsorlar destek olursa bedava work and travel şansı olacak seneyi bekleyin

BannedUser
    Guest

kanka seneye 5.sınıf olucam ben garibanım vizeyi alırsam bu sefer bileti alamıycam heheh şapka ve tişört mü abi sana yeni sponsor bulalım ben zaten benim firmaya söledim internet ortamının etkisini forumlardan bahsettim bence sen seneye çok sponsor bulursun zaten bu işlere el atmayı planlıyorum bide bu hediyeler beyaz değildir inşallah bari kalite olsun bide neden senin adın kırmızı bari benim adımıda koyu yeşil yap yaw

BannedUser
    Guest

bide nasıl 500 mesaj atcaz yaw bari forum açalım ver elini 500 mesaj diee yoksa atamayız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

seneye bi havayolu şirketi sponsor olup bütün üyelere bedava uçak bileti vercekmiş
    Allah mı söyletti ne

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye bi havayolu şirketi sponsor olup bütün üyelere bedava uçak bileti vercekmiş
    Allah mı söyletti ne
    forum boyle devam ederse,girisimci adminlerimiz sayesinde
    wat 2009 da belli oranlarda indirimler olabileceğine inaniyorum.
    bekle beni amerika

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Ben t-shirt istiyorum kargo parasını veririm !!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayatımın en ucuz biletini aldım alaskaya teşekkürler turkishwat biletler bedava olmasada tshirt isterim artık o kadar para verdik

BannedUser
    Guest

abi ucuz dediğin 700 euro mu yaw çok para ben 650 dolara bulmayı planlıyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

650 dolara alaskaya nasıl bulacaksın var mı öyle bi yer ben boston a 650 eurodan aşağı bulamıyorum :S

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Makroklima'yı hala anlamış değilim İddia ediyor bu fiyata bulucam diye.Umarım bulur..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abi adam idddalı işalah bulur..karışmayın adama ama shinoda sayın yöneticimiz arkadassa yapın bi güsellik
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Tecrübe Puanı
    10

Her yerde ucuz bilet arayışı içindeyim ki bunları bulmak çok zor. Geçen seneden irtibata geçtiğim bazı kişiler de var. Uygun birşeyler bulabilirsem THY direkt 599 Euro yapacağız. THY'nin şu anki öğrenci tarifesi -bu sabah baktım- 1900 YTL, tam tarife 2250 YTL. Bazı şirketlerin hakkımızda karalama çalışmaları yaptığını öğrendik. bunlara sakın aldanmayın. sattığımız biletler tamamen normal ve promosyon icabı ucuz biletlerdir. bu biletlerin iade durumu hariç dğer biletlerden farklı hiçbir özelliği yoktur. istenilen tarihler arasında alınabilir ve istenilen tarihler arasında belli bir ceza karşılığı değişilebilir. Hakkımızda konuşan tüm şirketleri lütfen admin@turkishwat.net adresine göndermeyi de ihmal etmeyin. Haberimiz olsun kim ne haltlar karıştırıyor diye.

Birilerinin işlerine kötü giden şeyler yaptığımız aşikar. çünkü hiç bir sene work and travel öğrencileri olarak bu kadar farklı organizasyonlar yapmamıştık. Seneye daha iyi projelerle geleceğiz zaten. Sonuçta hepimiz öğrenciyiz ve wat'çıyız. Watçının halini en iyi yine watçı anlar. Tarafsızlığımız da internet sistemleri çökene kadar devam edecek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her yerde ucuz bilet arayışı içindeyim ki bunları bulmak çok zor. Geçen seneden irtibata geçtiğim bazı kişiler de var. Uygun birşeyler bulabilirsem THY direkt 599 Euro yapacağız. THY'nin şu anki öğrenci tarifesi -bu sabah baktım- 1900 YTL, tam tarife 2250 YTL. Bazı şirketlerin hakkımızda karalama çalışmaları yaptığını öğrendik. bunlara sakın aldanmayın. sattığımız biletler tamamen normal ve promosyon icabı ucuz biletlerdir. bu biletlerin iade durumu hariç dğer biletlerden farklı hiçbir özelliği yoktur. istenilen tarihler arasında alınabilir ve istenilen tarihler arasında belli bir ceza karşılığı değişilebilir. Hakkımızda konuşan tüm şirketleri lütfen admin@turkishwat.net adresine göndermeyi de ihmal etmeyin. Haberimiz olsun kim ne haltlar karıştırıyor diye.

Birilerinin işlerine kötü giden şeyler yaptığımız aşikar. çünkü hiç bir sene work and travel öğrencileri olarak bu kadar farklı organizasyonlar yapmamıştık. Seneye daha iyi projelerle geleceğiz zaten. Sonuçta hepimiz öğrenciyiz ve wat'çıyız. Watçının halini en iyi yine watçı anlar. Tarafsızlığımız da internet sistemleri çökene kadar devam edecek

eyw hocam bu forumun kurulması ve bu şekilde acemi watcıların burdan günlük olayları takip etmesi bile büyük bi olay bence.. kaldıki sizin uçak bileti için uğraşmanız cabası.. bu arada arkadaşı tanımıyorum çıkarım falan yo q haa
    ama çok teşekkürler bu forumu seviyorum ... inş. hayırlısıyla bende vizemi alırsam uçak bileti içn size ulaşacağım...
    never run after a bus or a woman there is always anotherone is coming

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)