Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: acil yardım :(

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart acil yardım :(

Arkadaslar sonunda gıdecegım yer bellı oldu ben otel işi secmıstım ama şirket benı mc donalds işine yerleştırmıs sanırım..kazancım anca harcamalarımı karsılayacak gıbı gorunuyor..iş yeri ile kalacagım yer arasında 2 satlık mesafe varmıs ..ulasım sorunu ve malıyetı de olacak.haftasonu da calısmak yokmus..bu iş hakkında ne söylüyebilirsiniz?site yöneticilerimden ricam daha önce bu işyeri hakkında konu acılmıs mı ya da msj yazılmıs mı arama butonundan arıyorum ama ulasamıyorum yrdm edersenız sevınırım ........moral de kalmadı zaten çok sinirliyim çok.hem inglzcem de kötü pratik yap öyle gel diyor sözleşmede........!!

placement at:

Employer Name: McDonald¹s
    Mailing Address
    City: Leeds
    State: NY
    Zip:
    Web:

Site/
    ----------------------------------------------------------------------
    Job description and information is as follows:
    JOB TITLE: General crew.
    WORK DESCRIPTION: Your responsibilities will rotate between the kitchen, sales help, and general cleaning. You will be assigned to one or more of these areas on a rotating basis, depending upon where your employer needs you the most. Your position will involve the following: cleaning the kitchen, mopping floors, taking out garbage, cooking, serving food, answering questions, handling the cash register, etc. Although you will be filling support staff positions, English will be a fundamental part of your job and so you should practice your speaking and comprehension skills as best you can before arriving.
    UNIFORM DRESS CODE: You will be expected to maintain a neat and clean appearance at all times. Hairstyles should be conservative. Body piercing and visible tattoos are not permitted. You will be provided with a uniform, however, you should bring black plants and comfortable shoes for use while on the job.
    SALARY PER HOUR: $7.55
    OVERTIME:
    BONUSES: Possible ending bonus if you stay to your commitment date.
    WORK HOURS: You will be generally be working 6 hours per day, 5 days per week. Please remember that due to the nature of business, there are slower and busier times. Also, due to the limited transportation in the area second jobs may not be available. Your employer asks that you remain flexible and keep a positive attitude.ACCOMMODATION COST: Approximately $100 per week.
    ACCOMMODATION: Your housing will cost between $75-100 per week. Your accommodations will be equipped with kitchen facilities and a bathroom. You should expect to share your room with at least one other person. You will be given to discounted meals. Your housing is about two miles from your job site. Your employer will arrange transportation for you at a cost of $3.00.
    TRAVEL TIME FROM NYC TO JOB SITE: 2 hours
    APPROXIMATE TRAVEL COST FROM NYC: $45
    MODE OF TRAVEL: Bus
    COMPANY INFO: This company is part of the world¹s largest chain of fast food restaurants. They opened in 1940 and now currently operate over 30,000 restaurants in over 122 countries!
    AREA INFO: You will be working and living in the Catskill Mountain area. The Catskills are known for their picturesque natural beauty. You should expect to be living in a rural environment. Among things to do, biking, hiking and other nature related activities are the most popular. For more information on The Catskill Mountains on the Internet go to Welcome to the Catskill Guide!.
    Konu sucre tarafından (28-04-2010 Saat 07:48 PM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

saçmalığın daniskası.Hergün 4 saat yol mu gidilir... kesinlikle kabul etme derim, yoksa oraya gidince cok sorun cıkar...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

kardes yerin guzel ama ny sonucta ulasim zor olacak bence moralini bozma sikinti yapma hayirlisi olur insallah ama sirket sana karsi ayip etmis bu arada ama iyi olacagini umuyorum...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

peki bu iş mc donalds işi mi ?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçmalığın daniskası.Hergün 4 saat yol mu gidilir... kesinlikle kabul etme derim, yoksa oraya gidince cok sorun cıkar...
    aynen öyle yapcam..!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dostum sana attığım mesajda da yazdım, 2 saat sadece dükkanın NYC'ye uzaklığı, kalacağın yer 2 milmiş iş yerine.

Ama bu nasıl saçma bir iştir ben anlamadım. Adamlar 7.55 dolar para verecek, haftada 30 saat çalıştıracak, 100 dolar konaklamaya alacak, günde 4 mil yol yürüyecek, yürümezse her gün 3 veya 6 dolar verecek, 2. iş şansı olmayacak, iş yerinde her türlü istenilen pozisyon da çalıştırılacak... Ayıptır, üniversite okuyan adamlarız, köleliğe mi çağırıyorsunuz?
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sana attığım mesajda da yazdım, 2 saat sadece dükkanın NYC'ye uzaklığı, kalacağın yer 2 milmiş iş yerine.

Ama bu nasıl saçma bir iştir ben anlamadım. Adamlar 7.55 dolar para verecek, haftada 30 saat çalıştıracak, 100 dolar konaklamaya alacak, günde 4 mil yol yürüyecek, yürümezse her gün 3 veya 6 dolar verecek, 2. iş şansı olmayacak, iş yerinde her türlü istenilen pozisyon da çalıştırılacak... Ayıptır, üniversite okuyan adamlarız, köleliğe mi çağırıyorsunuz?
    kesinlikle katılıyorum... 30 saat çalışma ile hiç bişe yapamazsın orda... şirket ile irtibata geç kabul etme bu işi derim ben..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

bu saatten sonra ıs bulman zor olacak ama ben yınede bı dusun derım

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bence sirketine biraz baski yap boyle bir isi kabul etme, arkadaslarinda dedigi gibi yinede zor bulursun bu saatten sonra is.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

kardes sımdı ınceledım de arkadaslara hak verdım yukarda ıdare edersın falan dedım ama pısman oldum.eger dogayı sevmıyorsan gıtme derım zaten dogal guzellıklerıyle unlu bı yer buyuk ıhtımal havalarda ıyı gıtmıyordur ama yesıl benım hayat tarzım dersende gene bı dusun...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kalıcağın yeri sen burdan ayarlamaya bak nasılsa konaklaman bedava değil işine yakın bulursn bu arada sen hangi işi istiyosan o olur istediğin pozisyonda iş yoksa ya paranı geri alırsn yada şu pozisyonda çalışrmısn demeleri gerekiyo para veriyosun sonuçta şirketlere bedavaya gitmiyosnki

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Konaklama ücret olarak NY göz önünde bulundurulursa normal, ama is yerine mesafesi kötü. Saatlik ücret 7.55$ ve haftada 30 saat ? Resmen oha yani. NY da hayat da pahalı diye biliyorum, genel olarak NY islerinin saatlik ücreti daha fazladır bu nedenle. Bu verdigin is icin wat ögrencisi degil amele arıyorlar resmen. Ne yap ne et gerekirse kavga et ama asla kabul etme bence bu isi. Eger kabul eder gidersen giderlerini düstükten sonra kalan parayla ne alısveris ne de gezi yapamazsın. Bu ise gidecegine Bodruma/Antalya git aynı parayı kazanırsın haberin olsun Dedigim gibi asla kabul etme bence, kolay gelsin...
    Hayat acısıyla tatlısıyla tecrübeyle sabittir, yaşamaktan korkmayin...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bundan daha kotu is bulamazsin zaten mc donalds isi secme de bundan sonra karsina cikan ilk isi secersin o bile bundan iyi olur...

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Sucre dostum üzüldüm valla
    nasıl iş yokmuş ya illa vardır housekeeping falan
    Yakuza nın da dedigi gibi bundan kötü iş olmaz heralde..başka bi iş bulsunlar..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkdslar saolun hepiniz..bugun koşa koşa gidip konuştum şirketle..keşke kendi işimi fuara gidip kendim seçseydim..ben bu şartlarda çalışamam zaten otel işi secmıstım dedim onlarda bana senin ikinci tercih olarak mcdonalds işi yazdırmıssın dedıler amaöyle bişey yok..benden sonra da yazılmıs olabılır dedım ..bu para harcamalarımı bıle anca karsılar dedım aılemden de para ısteyemem dedım..şirkette dedı kı butun işler zaten haftalık 30 saat ..yok dedım haftalık 46 56 42 saatlık ıslerde var dedım..sen bize ingilizcem ıyı demedın ve senın cv ne gore de otel bulamadık dedıler..ya benım cv de yazılı zaten daha once 3 defa kot fabrıkasında calıstım daha ne olsun bır ogrencının cv sınde dedım...bu işi istemıyorum iptal edın dedım..onlarda tamam ıptal ederız ama beklemek zorundasın hemen bellı olmaz nzaman bellı olur bılmeyız olsada yıne mcdonalds ısı gelebılır dedıler..şirketımın adı ozman ve bu şirketı benım gıbı ucuz bulup hemen secmeyın en azından 10 defa dusunun cunku daha gıtmeden sorunlar basladı!
    Konu sucre tarafından (23-03-2010 Saat 08:11 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sirketine biraz baski yap boyle bir isi kabul etme, arkadaslarinda dedigi gibi yinede zor bulursun bu saatten sonra is.
    nıye oyle dıyosunuz arkdslar...daha yenı kayıt yapanlar da var vize grsmesıne yenı gıdecek olanlar da... üzülüyorum valla

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Dedigin sirket fena deildir, ilk gidisimde onlarla gitmistim. Arada böyle prüzler cikabiliyor her sirkette oldugu gibi tabi. İs sayısı cok fazla deil onlarda ama isleri garantidir. Baska is bulacaklarına inanıyorum ben, sen istemedigini ciddi bicimde ifade et. Durumu güzelce izah edersen anlayacaklarını düsünüyorum. Ben giderken sıcak ilgili davranıyorlardı hep, abi kardes gibi konusabiliyorduk, bu sene arkadasım da aynı sirkete yazılmıs o da ilgiden memnum. Diger cogu sirketin yaptıgı gibi palavra sıkmazlar fazla. İs 30 saatlikse haftalık 50 saat alcaksınız demezler. İsin üstüne düstügünü, o isi istemedigini, telefon ederek, müsait oldukca sık sık giderek belirt ki cok gec olmadan yeni is ayarlasınlar. Kolay gelsin...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdslar saolun hepiniz..bugun koşa koşa manisadan izmire gidip konuştum şirketle..keşke kendi işimi fuara gidip kendim seçseydim..ben bu şartlarda çalışamam zaten otel işi secmıstım dedim onlarda bana senin ikinci tercih olarak mcdonalds işi yazdırmıssın dedıler amaöyle bişey yok..benden sonra da yazılmıs olabılır dedım ..bu para harcamalarımı bıle anca karsılar dedım aılemden de para ısteyemem dedım..şirkette dedı kı butun işler zaten haftalık 30 saat ..yok dedım haftalık 46 56 42 saatlık ıslerde var dedım..sen bize ingilizcem ıyı demedın ve senın cv ne gore de otel bulamadık dedıler..ya benım cv de yazılı zaten daha once 3 defa kot fabrıkasında calıstım daha ne olsun bır ogrencının cv sınde dedım içimden...bu işi istemıyorum iptal edın dedım ..onlarda tamam ıptal ederız ama beklemek zorundasın hemen bellı olmaz nzaman bellı olur bılmeyız olsada yıne mcdonalds ısı gelebılır dedıler..şirketımın adı ozman ve bu şirketı benım gıbı ucuz bulup hemen secmeyın en azından 10 defa 100 defa dusunun cunku daha gıtmeden sorunlar basladı!
    şimdi böyleyse bu şirket bılmıyorum gıdınce yüzümüze bile bakmazlar..of of ya sınırlendım allah bılır yenı iş ta hazıranda bellı olur ucak bıletını de ozamana alırım pahalı olarak ..
    Konu sucre tarafından (22-03-2010 Saat 09:35 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedigin sirket fena deildir, ilk gidisimde onlarla gitmistim. Arada böyle prüzler cikabiliyor her sirkette oldugu gibi tabi. İs sayısı cok fazla deil onlarda ama isleri garantidir. Baska is bulacaklarına inanıyorum ben, sen istemedigini ciddi bicimde ifade et. Durumu güzelce izah edersen anlayacaklarını düsünüyorum. Ben giderken sıcak ilgili davranıyorlardı hep, abi kardes gibi konusabiliyorduk, bu sene arkadasım da aynı sirkete yazılmıs o da ilgiden memnum. Diger cogu sirketin yaptıgı gibi palavra sıkmazlar fazla. İs 30 saatlikse haftalık 50 saat alcaksınız demezler. İsin üstüne düstügünü, o isi istemedigini, telefon ederek, müsait oldukca sık sık giderek belirt ki cok gec olmadan yeni is ayarlasınlar. Kolay gelsin...
    madem oyle altını çize çize otel işi istediğimi ve haftasonu da mümkünse calısmak ıstedıgımı soylemıstım onlara ..adam kafasına gore yerlestırmıs benı mcdonaldsa ve haftalık 30 saat ..arkdsın da dedıgı gıbı antalyaya gıdıp calıssam daha ıyı olur ..yrdımların ıcın saol ama git şirketin reklamını baska yerde yap !
    Konu sucre tarafından (22-03-2010 Saat 09:41 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

madem oyle altını çize çize otel işi istediğimi ve haftasonu da mümkünse calısmak ıstedıgımı soylemıstım onlara ..adam kafasına gore yerlestırmıs benı mcdonaldsa ve haftalık 30 saat ..arkdsın da dedıgı gıbı antalyaya gıdıp calıssam daha ıyı olur ..yrdımların ıcın saol ama git şirketin reklamını baska yerde yap !

Yazık valla ya, ne desem bos. Tamam üzülmüssün, sinirlisin ama yazdıgım yazıya bir bak istersen. Bir defa dahi sirket ismi agzıma almamısım, forumda yazdıgım tüm mesajları incele 1 tane sirket ismi bulamazsın. Ben sadece o sirketle giderken memnun olmustum dedim, söyle iyidir böyle iyidir demedim. Bir ögrenci sanslı olurken digerlerinin islemlerinde tabi ki prüz cikabiliyor, seneden seneye de degisebiliyor wat durumu. Eger reklam yapma amacım olsa burda yerden yere vuracagım sirketler var merak etme. Üzgünsün gerginsin belki ama dikkat et ona göre, bosu bosuna ortam germe...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yazık valla ya, ne desem bos. Tamam üzülmüssün, sinirlisin ama yazdıgım yazıya bir bak istersen. Bir defa dahi sirket ismi agzıma almamısım, forumda yazdıgım tüm mesajları incele 1 tane sirket ismi bulamazsın. Ben sadece o sirketle giderken memnun olmustum dedim, söyle iyidir böyle iyidir demedim. Bir ögrenci sanslı olurken digerlerinin islemlerinde tabi ki prüz cikabiliyor, seneden seneye de degisebiliyor wat durumu. Eger reklam yapma amacım olsa burda yerden yere vuracagım sirketler var merak etme. Üzgünsün gerginsin belki ama dikkat et ona göre, bosu bosuna ortam germe...
    şirket adı vermıyosun ama laf ta kondurmuyosun şirkete ..tepkim bunaydı sadece..sen eskısehırdekıyle gıtmıssın memnun olabılırsın..ama ben suan hıc memnun degılım ...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaslar sonunda gıdecegım yer bellı oldu ben otel işi secmıstım ama şirket benı mc donalds işine yerleştırmıs sanırım..kazancım anca harcamalarımı karsılayacak gıbı gorunuyor..iş yeri ile kalacagım yer arasında 2 satlık mesafe varmıs ..ulasım sorunu ve malıyetı de olacak.haftasonu da calısmak yokmus..bu iş hakkında ne söylüyebilirsiniz?site yöneticilerimden ricam daha önce bu işyeri hakkında konu acılmıs mı ya da msj yazılmıs mı arama butonundan arıyorum ama ulasamıyorum yrdm edersenız sevınırım ........moral de kalmadı zaten çok sinirliyim çok.hem inglzcem de kötü pratik yap öyle gel diyor sözleşmede........!!

placement at:

Employer Name: Magliocca Stores Inc. dba McDonald¹s
    Mailing Address: P.O. Box 150
    City: Leeds
    Zip: 12451
    Web:

Site/Location Address: 30 King Arthur¹s Way
    City: Hudson
    Zip: 12534

Contact Person: Ms. Pat Magliocca
    Phone Number: 518-822-1265
    Email: Magliocca@mhcable.com
    ----------------------------------------------------------------------
    Job description and information is as follows:
    JOB TITLE: General crew.
    WORK DESCRIPTION: Your responsibilities will rotate between the kitchen, sales help, and general cleaning. You will be assigned to one or more of these areas on a rotating basis, depending upon where your employer needs you the most. Your position will involve the following: cleaning the kitchen, mopping floors, taking out garbage, cooking, serving food, answering questions, handling the cash register, etc. Although you will be filling support staff positions, English will be a fundamental part of your job and so you should practice your speaking and comprehension skills as best you can before arriving.
    UNIFORM DRESS CODE: You will be expected to maintain a neat and clean appearance at all times. Hairstyles should be conservative. Body piercing and visible tattoos are not permitted. You will be provided with a uniform, however, you should bring black plants and comfortable shoes for use while on the job.
    SALARY PER HOUR: $7.55
    OVERTIME:
    BONUSES: Possible ending bonus if you stay to your commitment date.
    WORK HOURS: You will be generally be working 6 hours per day, 5 days per week. Please remember that due to the nature of business, there are slower and busier times. Also, due to the limited transportation in the area second jobs may not be available. Your employer asks that you remain flexible and keep a positive attitude.ACCOMMODATION COST: Approximately $100 per week.
    ACCOMMODATION: Your housing will cost between $75-100 per week. Your accommodations will be equipped with kitchen facilities and a bathroom. You should expect to share your room with at least one other person. You will be given to discounted meals. Your housing is about two miles from your job site. Your employer will arrange transportation for you at a cost of $3.00.
    TRAVEL TIME FROM NYC TO JOB SITE: 2 hours
    APPROXIMATE TRAVEL COST FROM NYC: $45
    MODE OF TRAVEL: Bus
    COMPANY INFO: This company is part of the world¹s largest chain of fast food restaurants. They opened in 1940 and now currently operate over 30,000 restaurants in over 122 countries!
    AREA INFO: You will be working and living in the Catskill Mountain area. The Catskills are known for their picturesque natural beauty. You should expect to be living in a rural environment. Among things to do, biking, hiking and other nature related activities are the most popular. For more information on The Catskill Mountains on the Internet go to Welcome to the Catskill Guide!.
    arkdslar moralım cok bozuk eger sırket bana yenı bı ıs bulamazsa bu işe gıdecegım ve sozlesmedede acıkla belırtılmıs 2.iş imkanı yok(kırmız yerler) dıyor 210 usd kazanacagım 100 usd konaklama 15 usd yol gerısıyle gecın..travel ve alısverıse para bırıktıremıyecegım..inşllh kazandıgım para harcamalarımı cıkarırda aılemden para ıstemek zorunda kalmam..cok sınırlıyım sırketın sulalesıne slmlar olsun ıcınden gelen herseyı yazamıyorum..hayallerım falan hepsı cöpe gitti..inşşlh yenı ı bulunur da bu işe gıtmekten kurtulurum ama sanırım sırket benı oyalıyor en sonda da bız sana ıs bulamadık dıyecekler gıbı gelıyor ..oraya gıdınce 2.iş te bakacagım tabı bulabılırsem..buraya daha once gıden bırılerı var mı? bı de google maptan bu iş yerını arıyorum (Employer Name: Magliocca Stores Inc. dba McDonald¹s) bulamıyorum bulan varsa baana haber versın..tek hatam iş secımını sırkete bırakmamdı keske fuarda adam gıbı bı ıs seccesydım gıdıpte..proram ucretını odedım vızeyı de aldım ben uzerıme dusen sorumlulugu yerıne getırdım .herkes en kral ıslerı kaptı kalan kotu ıslerden bırınede bızı yerlestırdınız ..ksura bakamayın bu yazılanları hakettınız!!! şirketın adını merak edenler özelden ulasabılır..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

arkdslar moralım cok bozuk eger sırket bana yenı bı ıs bulamazsa bu işe gıdecegım ve sozlesmedede acıkla belırtılmıs 2.iş imkanı yok(kırmız yerler) dıyor 210 usd kazanacagım 100 usd konaklama 15 usd yol gerısıyle gecın..travel ve alısverıse para bırıktıremıyecegım..inşllh kazandıgım para harcamalarımı cıkarırda aılemden para ıstemek zorunda kalmam..cok sınırlıyım sırketın sulalesıne slmlar olsun ıcınden gelen herseyı yazamıyorum..hayallerım falan hepsı cöpe gitti..inşşlh yenı ı bulunur da bu işe gıtmekten kurtulurum ama sanırım sırket benı oyalıyor en sonda da bız sana ıs bulamadık dıyecekler gıbı gelıyor ..oraya gıdınce 2.iş te bakacagım tabı bulabılırsem..buraya daha once gıden bırılerı var mı? bı de google maptan bu iş yerını arıyorum (Employer Name: Magliocca Stores Inc. dba McDonald¹s) bulamıyorum bulan varsa baana haber versın..tek hatam iş secımını sırkete bırakmamdı keske fuarda adam gıbı bı ıs seccesydım gıdıpte..proram ucretını odedım vızeyı de aldım ben uzerıme dusen sorumlulugu yerıne getırdım .herkes en kral ıslerı kaptı kalan kotu ıslerden bırınede bızı yerlestırdınız ..ksura bakamayın bu yazılanları hakettınız!!! şirketın adını merak edenler özelden ulasabılır..

bak kardeşim sen bu şirkete git ve ben bu işi istemiyorum ve kimse bana bu işle ilgili sözleşme imzalatamaz fln de... hiç korkma... eğer vizeni aldıysan sana iş bulmak zorundalar... sen rahat oıl... bilet konusuna gelince de, ucuz olsun diyorsan git 640 dolar NYC bilewtlerinden al... eğer işin başka biyere çıkarsa, oradan aktarma yaparsın ki zaten uzak biyerse aktarma yapıyosun mutlaka.... sakın kabul etme ve gitme böyle bir işe... kızma, darılma ama böyle sesi çıkmayan, mazlum tiplere bu tarz işleri kaktırıyorlar...

*bunlar sadece benim düşÃ¼ncelerim olup, katılmayan arkadaşlar olabilir...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak kardeşim sen bu şirkete git ve ben bu işi istemiyorum ve kimse bana bu işle ilgili sözleşme imzalatamaz fln de... hiç korkma... eğer vizeni aldıysan sana iş bulmak zorundalar... sen rahat oıl... bilet konusuna gelince de, ucuz olsun diyorsan git 640 dolar NYC bilewtlerinden al... eğer işin başka biyere çıkarsa, oradan aktarma yaparsın ki zaten uzak biyerse aktarma yapıyosun mutlaka.... sakın kabul etme ve gitme böyle bir işe... kızma, darılma ama böyle sesi çıkmayan, mazlum tiplere bu tarz işleri kaktırıyorlar...

*bunlar sadece benim düşüncelerim olup, katılmayan arkadaşlar olabilir...
    10 defa gıdıp soyledım daha hıc bıseyede ımza atmadım...bı daha gıdıp yuzyuze konusacagım..hep bastıracagım hep gıdecegım heer gun gıdecegım yuzyuzeeee kapısından ayrılmayacagım baskı yapacagım gorecekleeeeeeeeeer cok sınırlıyım cokkkk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)