Hepinize merhaba arkadaşlar Dün 2 arkdaşımla beraber New York City'e vardık. Şu anda burda saat sabah 8'e doğru gelior. Geç yatmama rağmen erken kalktım . Dün gece yazıcaktım fakat vaktim olmadı ve çok yorgundum. Herneyse, dün Atatürk havalimanından yola çıktık. 4 Saatlik bi yolculuğun ardından Londra heathrow havalimanına vardık. Büyük güzel bir havalimanı kendileri. 5 saat boyunca gezdik. Bu süre içerisinde ben New Yorkta evinde kalacağım kişinin adresini almadığımı farkettim . Bi telaş filan nasıl bulucaz da bilmem ne . Sonra ben adresimi mailime kaydettiğimi hatırladım fakat internet yok sonra teyzenin birinden rica ettim sağolsun verdi laptopunu filan aldım adresi mailimden. Bende teşekkür için ona nazar boncuklu bi bileklik verdim. Çok sevindi . Arada böle şeler yapmak lazım acaip seviniolar. Sonra kendimizden emin bir şekilde JFK uçağına bindik. Uzun bir yolculuğun ardından (ben her ne kadar içip içip sızsam da free alcohol ). Bu arada british airways'in yemekleri çok güzel bi makarnalı tavuk vardı offf offf.

Uçaktada bi dolu W&T öğrencisi vardı onlarla tanıştık. Sağolsun daha önceden amerikaya gelen öğrenci bi arkadaş bizi metrolarda karışıklık yaşamadan inememiz gereken durağa getirdi (Gerçi ben geldik lan geldik diyerekten herkezi yanlış durakta indirdim ). Evinde kalacağımız arkadaşın yanına geldik. Kendisi yarı türk yarı amerikan. ama türkçeyi pek bilmiyor. 2 yaşından beri amerikalı annesiyle amerikadaymış ve türk olan babasını daha 3 ay önce görmüş. Çok sıcak bir arkadaş kendisi evide time square'e sadece 1 blok ötede. 1+1 evde yaşıyor ama ev çok iyi. öğrendiğime göre aylık 2500 dolar ödüyormuş bu 1+1 ev için. Dün gece bizi eve bıraktı kendisi sonra sevgilisinin yanına gitti hala gelmedi . Şimdilik bu kadar daha panama city'e gitmedik. Uçağımız pazartesi günü. o güne kadar burdayız. biraz gezelim eğlenelim final stresini atayım istiyorum . Aşağıyada bikaç resim koydum şimdilik bugün çekildikten sonra tekrar koyarım.

Heathrow Havalimanı

British Airways Yemek

Yanlış indiğimiz durakta bir sonraki treni beklerken

Time Square (BEN)

Time Square (Arkdaşlarla)