Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Housing Problemim :S

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Housing Problemim :S

Merhaba. Onceki konulardan birkacinda da belirttim belki ama acil yardima ihtiyacim oldugu icin detayli olarak burdan da yazmak istedim. Sirketimin ayarladigi su anki ve son isim olan yerde isverenim konaklama saglamiyordu. Gelince etraftaki en makul olan otele 2 kisilik haftalik oda kirasi 150$ odeyerek check in yaptim. Sirketim 1 Turk ogrencinin daha gelecegini soyluyordu ama gelicek arkadas vizeden ret almis ve gelemiyor. Etrafta baska ogrenci de olmadigi ve yanliz oldugum icin otel veya hostellardan baska kalicak yerim yok. Zaten etraftaki en uygun otel de burasi, netten digerleri icin arastirma yaptim ve daha uygunu yok. En son aklima fubar in couchsurfing macerasi geldi ve bunu bile uygulamayi dusunuyorum. Konaklamami nasil cozebilirim, fikri olan var mi ? Acil yardima ihtiyacim var, yoksa haftalik 150$ olan konaklamayla kazandigim tum parayi konaklamaya vermek zorunda kalacagim. Tesekkurler, iyi gunler...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

craiglistde roommate ilanlarina bak istersen.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    craiglistde roommate ilanlarina bak istersen.
    Tskler, zaten baktim. Ama bulundugum sehir kayitli degil. Craiglist buyuk bir site ama hala cogu sehri eklememis durumdalar. Nevadada sadece Vegas ve Reno kayitli, cok salakca. Yarin doluyor 1 hafta. 150$ daha bayilicam galiba, off of.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks