Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÇOK ACİL-DS2019 forumundaki yanlış tarih yüzünden geçikme

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ÇOK ACİL-DS2019 forumundaki yanlış tarih yüzünden geçikme

Slm arkadaşlar;
    Ben 2 temmuz 2008 günü sabah 9 buçukta vize randuvuma bütün belgelerim eksiksiz şekilde gittim.Fakat ds 2019 forumumdaki gidiş tarihim 10 haziran 2008olduğu için görüşmeyi yaptığım bayan tam iyi yolculuklar dedikten sonra bir kez daha istedi benden ds2019 formunu ve tarihi göstererek böyle olmaz bunu düzeltip geri konsolosluğa kargola deyip hem formu hem sevis ödendi belgesini hemde pasaportumu geri verdi.Şirketle konuştuktan sonra o işlemin internet aracılığı ile yapıldığını öğrendim ve aldığım belgeleri hiç bir değişiklik yapmadan aynen tekrar kargoladım ups ile.3 temmuz tarihinde tekrar göndermeme rağmen ses soluk çıkmıyor hala.Başına böyle yada buna benzer bir olay gelen varsa,bilgilendirirse sevinim.Şimdiden teşekkürler.
    NOT:Bir arkadaşımla gidecektim ancak ona bakan kadın dalgın olduğu için görmedi tarihi ve ona verdiler hemen,şimdi onunla gidemiyorumYarın sabaha kadar randevum var(uçak bileti).İnş çıkar gelir artık

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

Internet üzerinden yapilan islem, SEVIS sisteminde sponsorun tarih degisikligi yapmasidir ve sponsorun yaptigi bu degisikligi konsoloslugun kendi sistemlerinde gormesi bir kac gunu bulmaktadir. Eger sponsor ilgili degisikligi hemen vize gorusmenin akabininde yaptiysa, bugun yarin pasaportun geri gelecektir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederim değişiklik 1 gün sonra yapıldı ne yazıkki yani 3 temmuzda yapıldı benim kargo ellerine 4 temmuz cuma günü ulaştı,p.tesi,salı gözükürse sistemde heralde çarşamba perşembe gelir değil mi?

Tecrübe Puanı
    17

Cumaya kadar gelir herhalde. Gelmezse hafta ici her gun saat 14.30-16.00 arasi 0212-335-9000 numarali santrali arayarak vize sorunun oldugunu belirtebilir ve o gun sorulari yanitlamakla gorevli sahisa baglanabilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederim borders bilgilerin için ama ben ankden yaptım görüşmeyi istanbulu arayıp sormam garip geldi biraz:S bu arada +rep

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugünde kargoyu amerikan konsolosluğundan alan elemanla konuştum gene çıkmadı bugün.Bugün itibariyle tam 4 gündür ellerinde,ne yapıyorlar anlamıyorum ztn almışım ben vizeyi ne yapıyorlar bu kadar pasaportumla ya açıklasın biri bana offfffffffffffffffff yarın 5 gün olcak,şirket normalde 2-3 gün içinde EVDE olur diyor yani konsolosluğun elinde 1-2 gün kalmış oluyor.Wallaha kafam basmıyor yani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Konsolosluğa attığım mail:
    I had an appointment on jully 2rd,when the appointment ended,consul told me that you got the visa and have a nice trip,now please go to the ups stand.Then i turned back and the consul called me back and want ds1029 form again.After she checked my form again told me that "you have to update the date and send it back to me with your passport."I called my wat company(Aventura) after the appointment and they told me that "the date can be updated via internet you send back your ds2019 form and your passport.".I sent them back on jully 3rd and they are delivered by jully 4rd.I havent received my passport back yet.I got a ticket to usa at jully 11.What is going on with my passport and why haven't i got it yet?

!!!!!!!UMARIM ARTIK TAKARLAR BENİ!!!!!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

iyi yapmışsın .. benim de daha 1 gün oldu..eğer benim de böyle gelmezse bikaç gün.. atarım bu mailin aynısından..umarım çabucak gelir..ben de dört gözlle bekliyorum..sen gelince buraya yaz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haber veririm kardeşim inş gelirde haber veririm..

Tecrübe Puanı
    17

Emreulker, sen sirketi bi sıkıstır bence. Sponsorlar isi agirdan aliolar cunku, belki hemen ertesi gun update etmemistir sponsor tarihi.Ki konsolosluk zaten sponsor update ettikten bir kac gun sonra goruyormus sistemde degisikligi. Is sponsorda bitio yani..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ALDIM ARKADAŞLAR BUGÜN!!!!
    akşama uçuyorum haber veririm abdden herkese bir an önce gelmesi dileğiyle..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)