Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: myrtle beach'te kalacak yer sorunu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart myrtle beach'te kalacak yer sorunu

Arkadaşlarım, ben myrtle beach'te gitmeden konaklaması ayarlanmadan gidenlerin kalacak yer bulmakta sıkıntı çektiğini duydum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bunun yolu yordamı nedir??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hangi iste caliscaksin dostum eger oraya yalniz gidiyorsan sorun var demektir.

biz 2-3 gun beachlerde surunduk yani

orasi tam bir turizm kenti hemde zenginlere hitap eden en az 3 arkadas bulmalisin ve ocean blv de ucuz oteller var 4 kisi bir odayi paylasirsaniz haftada verecegin konaklama ucreti 70-80 dolar civari eger konaklamayi sirket saglamiyorsa tabi yani zor araban olmadan cok zor orasi

bize sagolsun bir kac turk abi yardim etmisti ev kiralamistik ucuza gelmisti..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Öncelikle sağolasın loveronur kardeşim. Valla biz ben dahil 2 kişiyiz. Self placement ile gideceğimiz için ds formumuzda işimiz yazmıyor. Ama geçen sene de gittiğimiz için ssn imiz var. Yani önce iş bulacaz güzelcene
    İkincisi de ev meselesi...Valla biz bugün biriyle konuştuk o da gitmiş geçen sene falan. Ev pahalıymış orada. Artık araştırcaz mecbur. Zaten ilk maaşımızla araba alacaz döküleninden, orda yatarız bir iki gün ama ne kadar dayanabiliriz o da meçhul...
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen paylaşsınlar. Sonuçta myrtle beach'e giden tek ben değilimdir herhalde dimi? Yoksa tek ben miyim lan??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardes valla bende bu sene gidecektim myrtle a ama is bulamadim bende self olarak newyorkta is buldum sen gecen senede mi myrtle beach e gittin valla orada is bulmak kolay degildir helede gec gidersen ruslar butun isleri kapiyor. ben bi turk abi sayesinde is bulmustum. cok yardimci oldu sagolsun bana sirketin isi dandik cikmisti o isi yapmadim

senin 2. gidisin mi myrtle

orda ogrenciye ev vermezler dostum helede exchange student isen bize amerikan vatandasi olan bi turk abi bulmustu evde 6 kisi kalmistik 150 ser dolar odemistik ayda ama sahilde haftaligi 300 dolar oteller var yani 4 kisi bi odayi paylasmaniz gerecek makul bir konaklama saglamaniz icin
    araba almak istersenizde tam best buy in karsisidan used car denen bi oto galerisi var orda cezali arabalar var 600-700 dolara cok saglam arabalar var onlari alabilirsniz...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Yok hocam ben geçen sene New Jersey'de küçük bir sahil kasabasındaydım. Sıkıldım orda tek gitmiştim hem. Bu sene bir kankamla gidecez. Valla açıkçası herkse o kadar korkuttu ki bu myrtle beach konusunda, artık her an giderim seyahat acentasına bileti new york'a yada başka yere aldırabilirim. Şimdi bizim kankaya da ben tutturdum myrtle beach'i o da şüpheliydi zaten ona da ayıp olacak bu gidişle. Şimdi bir sualim daha var. Haziran'ın 8-9 gibi gitsek iş bulamaz mıyız? Bulursak da işveren bize yardım edebilir mi? Ve bunun dışında myrtle beach hakkında nokta tavsiyeler nedir??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardes sende benim gibi maceraperestsin anlasilan bende ismi netten buldum newyorkta ama gidecegim yer newyork buyuk bir sehir olanaklari genis. bende kalacak yerimi filan daha ayarlayamadim

ama sana sunu soyleyeyim eger hic birseyin hazir degilken myrtle beach e gidceksen cok zorluk cekersin oranin havasi cok sicaktir insani bunaltir sen isim yok diyorsun kalacak yerim yok diyorsun orada sezon mayis basi acilir ruslar cin gibi butun isleri kaparlar yani alacagin cok buyuk riskdir
    yani eglence hayati olarak myrtle beach cok guzel bir yer okyanus ayaginin altinda ama bence bu risk e girme derim... isi zor bulursun orda...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ya valla tek güvencemiz ssn olması bizde. Bir de bizim bölüm icabı ingilizcemiz iyidir baya ayıptır söylemesi...Baktık bulamadık çeker gideriz ama zarara uğrarız. Daha uçak biletini alacak parayı bulamadık zaten. Ama ilk gün kasacaz her tarafa gidecez, gerekirse yalvaracaz yakaracaz iş bulacaz. Gülü seven dikenine katlanırmış sonuçta. Biz myrtle beach eğlenceli bir yer diye duyduk ondan gidiyoruz. Ama bize sorulan soru da şu:"Yahu sizin dsnizde işiniz yazmıyorsa, neden myrtle beach diye tutturdunuz be kardeşim?"
    Valla dost acı söylermiş, loveronur sen de baya acı söyledin ha

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardesim valla helal olsun benden daha maceracilar varmis orda inglizcenin iyi olmasini kimse onemsemiyor yani yani gec gideceksen is bulma imkanin zor diyorum bence myrtle beach e gideceginize newyork a gidin orda is imkanlari daha fazla daha buyuk sehir tatil icinde myrtle a gidersiniz bende newyork a gidicem..belki gorusme imkanimizda olur ama illede myrtle a gidicem dersen simdiden skntiya hazir ol ah ah o sicagin altinda 10 gun boyunca yana yakila is aradigimi ben bilirim saclarim yanmisti sicaktan denizi okyanusu barlari cok guzel ama para olmayinca orda isin zor kardesim ben sana cok samimi olarak konusuyorum.. bence oraya gitmeden bir kez daha dusun derim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ha ilk kasicam diyorsun orda araba olmadan hicbirsey yapamazsin yarim saatte bir dilin damagin kurur kola su icersin yinede susarsin sonra hay nereden geldim buraya dersin gecen sene ben bunlari yasadim ama isi buluncada cok iyi gecti hayatimin en guzel 3 ayiydi ama ilk 10 gun omrumden omur gitti...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Tavsiyelerin için çok sağol kardeşim. Ama sana şunu söyliyeyim, iş bulunca yazacam bu foruma sen de bi helal olsun çakarsın ok? Bişeler yapacaz artık. Çok sağolasın tekrar...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ınsallah Kardes Hersey Dıledıgın Gıbı Olur... Oraya ılk Gıttıgınde ıs Aramaya Broadway Den Basla Nascar Speed Park Var Famıly Kıngdom Var Bu Senede Hard Rock Park Acılmıs Oralara Ugra Ama Bunlar Cok Uzak Yerler Bırbırne Araban Olması Lazım Bır Sorun Olursa Bana Yazabılırsın Hersey Gonlunce Olur ınsallah..

Benımde Durumlar Sakat Zaten Bıraz Bende Yalnız Newyork A Gıdıcem Hala Konaklamayı Ayarlayamadım.. ınsallah Bulucaz Bısıler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Loveronur kardeşim. Yien sana işim düştü Ya biz surfside beach te iş bulduk da, nasıl bir yerdir, yakın mıdır Myrtle Beach'e? Kalacak yer orda daha iyi ayarlanır mı? Nasıldır yani oranın olayı? Şimdiden eyvallah...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Gör garanti olsun diye tekrar yazayım dedim ki cevap veresin. Baktım konu güncelliğini kaybetmiş yeniden yazarım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

myrtle beachde ehliyet almak ne kdr suruyor benim ehliyetime el koydular orda yeniden almam gerekıcek amerıkan vatandası olmadgım icinde ilk once begginner's permit olrak kullanabilckmisim bu konuda bilgisi olan varmı ehliyeti olmayıpda ordan ehliyet alan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

surfside beach yakin oraya ya orada da oteller var diye biliyorum isi nasil buldunuz sirket araciligiyla mi
    onur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Yok hacı kendimiz bulduk. Ama değiştirirsek vize yanar diye korkuyoz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar selam myrtle beach'te olanlar var mi su anda ? konaklama ile ilgili sıkıntılar var bizde pazar gunu 9 haziranda gidecegiz ama konaklama yok bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok mu arkadaslar giden ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

myrtle beachte olan var mi su an isler durgun mus valla aldigim istihbaralara gore ruslar kayniyormus gidecekler erken davransin 20 sinden sonra giderseniz cok kotu
    onur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Myrtle beach 2009 yılı icerisinde epey yandı 100 ü aşkın ev kül oldu diyorlar.yazın bir daha cıkabilir mi ? insan ürküyo ee böyleyse ev kiraları falan fırlamıştır

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arakdaşım bunu neden her myrtle ile ilgili sayfaya yazdın ki !!!!!!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)