Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şirketin önerdiği bu işlerden hangisi iyi sizce?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Şirketin önerdiği bu işlerden hangisi iyi sizce?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Valla dostum ben Eglence parkında calısmaya karar verdim uzun arastırmalardan sonra

Sende iyice bir arastır derim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

eğlenmek isteyen eğlence parkına gider +1

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ama eğlence parkında para yokmuş...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet yok ama ikinci işi bulursan yapailirsin hem ben eğlenmek isteyenler için eğlence parklarını öneriyorum

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ben de su parkına gideceğim büyük ihtimalll...
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ya arkadaşlar eğlence parklarında para yok derken?
    Yani en azından programa verdiğimiz parayı da mı çıkaramıycaz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart uygun iş

can kurtaranlık hariç, ve amerikalılara hizmet etmek hariç masa başı vs bi iş var mı kanıma dokunuyo da

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hocam naptın sen ya :O öyle bir iş yoktur herhalde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaa hocam güzel yazmısın yaa bir iki dk güldüm. abi bir kere o masa bazı işleride calışmak bizim kültürde var onlarda yokkkk sanırm

Tecrübe Puanı
    18

valla ben cankurtaranlık seçtim.diğerleri genelde temizlik işleri vs. yani.sen yüzme bilmiyorsun galiba? oyun operatörü tarzı bir iş yap o zaman.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

cankurtaranlığı anladım da "hizmet hariç etmek" kısmını pek anlayamadım.
    hizmet etmeden nası para kazanmayı düşünüyorsunuz.sanırım sizin istemediğiniz temizlik,garsonluk gibi işler.
    o zaman siz de eğlence parklarında,casionlarda falan çalışın ama sonuçta yine hizmet etmiş olacaksınız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evt oyle demek istedim aslında yani dogrudan değilde dolaylı yoldan himet edeyim dedim
    oyun operatoru ne ola ki?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

masa başı işleri sana vermezler onları amerikalılar alıyor hem onun için iyi bir ingilizceye ihtiyacın varmış dostum her halukarda hizmet edeceksin sen hizmet edesin diye sana para veriyorlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki bize verilen işlerin listesini bi versene bakayım birader

Tecrübe Puanı
    18

ya burdaki giden arkadaşlar bilirler ya oyun operatörünü?ben bilmiyorum ama galiba eğlence parkındaki oyuncakların başında bekliyorsun.ordakilere yardımcı oluyorsun kanımca.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Bu Işlerden Hangisini Seçmeliyim? Acil Yardimm..

Merhaba arkadaşlar bu iş seçeneklerinden hangisini seçmeliyim? Buralara gidenler yokmu, ses verin lütfen. Ben Staff Pro San Diego, Los Angeles ve San Diego Pedicab arasında kaldım şuan..

http://www.re-imagination.com/istablosu.pdf ----------> iş seçenekleri

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bu bıraz da senın nasıl bı iş istedıgıne baglı ama bana kalsa ben satış sorumlusu olurdum hem parası ıyı hem ıngılızcenı gelıstırme olanagın daha fazla gibi araba yıkamayla kıyaslayınca mesela.. ama eglence ön planda olsun dıyosan da eglence parkları tabıı kı de
    Konu seymusum tarafından (26-03-2007 Saat 11:03 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tabiki ilk göze çarpan hem parasıyla hem de ingilizce geliştirme olanakları bakımından satış sorumluluğu olarak görünüyor.Bence çok iyi derecede ingilizce isterler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Colorada daki isin saatilik ucreti 10$ cok iyi hemde haftada 40 saat garanti veriolar ancak sehir dısında daha sakin bi kayak merkeziymis. Diger islerin sehirleri cok güzel, ondan pek dusunmuyorum satıs sorumlulugu isini. Bu hafta karar verip kayıt olmaya gidicem artık. Tavsiyelerini bekliyorum, giden arkadasların..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

önceden giden arkadaşlar 4-5 bin dolarla dönenler var bunu nasıl başardıklarını anlatabilirler mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Evet o tarz bi şey, yani ben de bi video izlemiştim; insanları riderlara bindiriyosun, emniyet kemerlerini taktırıyosun yani güvenliği sağlıyosun, daha sonra da düğmeye basıyon gerisi geliyo zaten
    Çok zor bi iş değil bence ya, hatta en kolay işlerden biri bile diyebilirim kanımca

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı LusiD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet o tarz bi şey, yani ben de bi video izlemiştim; insanları riderlara bindiriyosun, emniyet kemerlerini taktırıyosun yani güvenliği sağlıyosun, daha sonra da düğmeye basıyon gerisi geliyo zaten
    Çok zor bi iş değil bence ya, hatta en kolay işlerden biri bile diyebilirim kanımca
    evet oyle bı iş benımde bıldıgım kadarıyla ama cok eglenceli oyle ınsanlarla ıletısım kurabılcegın bı iş degıl gıbı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Evet olabilir, zaten videodaki kızın yüz ifadesi biraz değişikti böle küçük küçük çocuklar , aslında açıklık bi alanda yani bi eğlence parkında diğer insanların arasında olacağın için İngilizce geliştirmeye müsait olabilir belki :?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

haklı olabılırsın aslında bı de gıden arkadaslar ,genelde, işin ne olursa olsun emın ol o 3 ayda ıngılızcen gelısecek demıslerdı ınsallah soyledıklerı gıbı olur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

oyun operatörlüğü farklı ride operatörlüğü farklı..hersheypark 2005 çalışanı olarak cevap vereyim hemen
    oyun operatörü; eğlence parklarındaki oyun standlarında (basket atışı,ördek vurma gibi gereksiz oyunların) durur insanlara oyunu anlatır,atışları flan yaptırır para toplar..
    ride operatörü; aletleri çalıştırır.emniyet kemerini flan kontrol eder. kolay gibi görünüyo ama 7 saat sadece 45 dakika mola vererek çalıştıınız için biraz zordur ama zevklidir. ayrıca çocuk ridelarında çalışmak en beteridir çocukları dövmek ana babalarını da çarmıha germek istersiniz yapamazsınız sabır işidir
    eğlence parklarıyla ilgili başka sorusu olan ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gskapun yazına tek kelimeyle bayıldım ya,cok guldum. ben bu sene virginia'da ki paramount's kings dominion'da oyun operatoru olarak calışacağım.biraz daha bu oyun operatorlugu hakkında bilgi verirsen cok iyi olacak.ingilizcemizi gelistirebileceğimiz bir bolum bence ama...cevabını bekliyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hayırlı olsun bu arada ben de geçen sene VAda çalıştım ama eğlence parkında değil..
    oyun operatörü dediğim gibi oyunların başında duruyosun oynamak isteyenlere oyunu anlatıyosun para alıyosun kazanırlarsa hediye veriyosun..eğlence parklarında restaurantlar hariç diğer bütün deparmantlarda ingilizceni geliştirirsin zaten..insanlar gelip wheres the nearest ladies room/restroom? ya da how can i go to whatever ride diye soru soruyolar sürekli sıkıyosa konuşma yani..yalnız oyunun şööle bi dezavantajı var eğer standlar yanyana değilse tek başına bütün gün sıkılırsın standın başında..çok karışık bi yazı oldu sanki ama anladın sen..güzel bi yaz seni bekliyo derim ben

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

teşekkür ederim.madem sen de va'da çalışmışsın bi de gecen sene nereleri gezdiğini ve kaç gunde gezdiğini,gittiğin yerlerde nerelere gittiğini ve nerelerde konakladıgını ve gezdiğin eyaletlerde ne kadar harcadığını anlatırsan süper olacak.ben bu sene Dc,philedelphia ve new york'a gitmeyi planlıyrm 1 hafta içerisinde.tavsiyelerini bekleriz.biraz tuzlu oldum ama kusura bakma artık

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben geçen sene virginia arlingtonda kaldım dcde çalıştım..zaten arada bi köprü var sadece çok yakın yürüme vadan dcye geçtim ahha benim arkdaşlarım olduundan baya gezdim ya new york maryland pennsylvania dc va gezdim pek para harcamadım desem yeridir.VAda çok güzel yerler var -özellikle williamsburga git-DC başlı başına güzel zaten müzeler,capital hill,monument, bi ton yer var..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks