Work and Travel 2025
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eletronik Esya Toplamak ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Eletronik Esya Toplamak ?

Slm arkadaslar

Su an Boston dayim ve 1 ay sonra Tr geliyorum... Ve gecelerde CANON PROF FOTO MAKINA ALDIM. Dayim dediki bunu giderken havaalanindan geciremeyiz cunku fisi yok kaybetmissiin. ANCAK Arkadaslar ben TR den gelirken teller PSP ler ceplerimdeydi sadece GUVENLIK Kabini gibi bir sey var ondan gecti ve NO PROBLEM giderken nasil ne kadar zorlarlar beni Tecrubelerinizi payalsirsaniz sevinirm.. Ve Mesela burda 3 IPHONE GOTURMEK Istiyorum ...Nasil yapabilirm .. Alma isini degil gecirtme isini merak ediyorum ...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ne fisi ya. Kafana takma gecirirsin. Kim fise falan bakiyorki.
    Sometimes memories can kill...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

burdan almadim turkiyeden getirdim dersin :P

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Mesela 3 tane iphone gotrebilirmiyim ALMA İMKANIM VAR DA

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet. FOrumda biri 5 taneyle gelecekti

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bilirsiniz heralde ..telefonlar sözleşmeli alınıyor ya... Biz bu telefonları tr de acınca direkt telefon bloke olmasın ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ersoyodabas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilirsiniz heralde ..telefonlar sözleşmeli alınıyor ya... Biz bu telefonları tr de acınca direkt telefon bloke olmasın ?
    Sozlesmesiz aliyorsun telefonu. Telefonun kitlenmesi onla alakali degil. Her telefonu farkli pasaporta kaydettirmen lazim (son 1 ay icinde tr ye giris yapmis olmasi gerek pasaportun). Kayit yaptirmazsan kilitlenir.

Normalde at&t ile calisiyor iphone. Sen turkcell falan takinca sebeke yok yazacak. Unlock yapacaksin tum hatlarda kullanabilmek icin. O da 5 dk lik bi islem. Nette fotografli falan anlatilmis her yerde.
    Konu manhattan tarafından (17-08-2010 Saat 03:35 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

peki manhattan,hazır seni görmüş ve bu konu da açılmışken direk balıklama atlayarak bişey sorucam

bu işlerden pek anlamam ama i phone ya da nokia n900 alıcam henüz karar veremedim.nokia aldık diyelim,unlocked yapmamız gerekir mi onu da,yoksa bu olay sadece i phone için geçerli bişey mi?i phone dşında aldığımz tm marka cep tellerini tr de sorunsuz kullanablr miyiz ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı earwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki manhattan,hazır seni görmüş ve bu konu da açılmışken direk balıklama atlayarak bişey sorucam

bu işlerden pek anlamam ama i phone ya da nokia n900 alıcam henüz karar veremedim.nokia aldık diyelim,unlocked yapmamız gerekir mi onu da,yoksa bu olay sadece i phone için geçerli bişey mi?i phone dşında aldığımz tm marka cep tellerini tr de sorunsuz kullanablr miyiz ?
    Nokia telefon alinca unlock islemi yapmana gerek yok.

Unlock hangi telefonlar icin gerekli: Abd de kontratli satiliyor telefonlar, iphone sadece at&t ile, blackberry bazi modelleri t-mobile ile falan. Yani bi iphone alirsan normal sartlarda sadece at&t ile calisir. Sen tum hatlarda sorunsuz calismasini istiyorsan unlock yapacaksin.

Unlock islemi diger telefonlarda nasil bilmiyorum ama iphone da cok basit. 5 dk ni almaz. Zaten her forumda resimli falan anlatmislar.

Ayrica iphone alinca zaten jb yapacaksin ( oyunlari ucretsiz falan oynamak icin). Arada unlock islemini de yapmis olursun

N900 falan herhangi bi hatla satilmadigi icin (t-mobile ile n900 99$ falan) direk unlock oluyor onlar. Zaten telefona gercek degerini veriyorsun. Onun icin nokia da boyle bi sorun yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)