Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Morey's Piers NJ mi Six Flags Great Escape NY mu?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Morey's Piers NJ mi Six Flags Great Escape NY mu?

Merhaba arkadaşlar.Bu iki park arasında bi seçim yapmamız lazım.4 arkadaş gidicez.İki park ve bölge de eğlence ve ortam açıından uygunmuş okuduğum yorumlara göre.İkisinin de saatlik ücretleri aynı.Kazanç yönünden hangi park daha avantajlı olur? Kazanç derken para kazanma amacı ile gitmiyorum yanlış anlaşılmasın.Ancak rahatça gezip biraz da alışveriş yapacak kadar para kazanabilmek istiyorum.Morey's Piers min. 35 saat diyor, Six Flags 30 saat diyor ama daha fazla saatler alabileceğimizi tahmin ediyorum.Burda daha önce gidenlerin tecrübeleri çok önemli.Siz kaç saat çalışmıştınız özellikle 2010 katılımcıları? Ayrıca Six Flags konaklamasını kendi veriyor ve 65 dolar.Morey's Piers yardımcı oluyor ve genelde 100 dolar haftalık konaklama ücretleri.Ço fazla yazdım çünkü çok kararsız kaldık.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden çok teşekkürler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bnde @onurcan90 arkadaşımz gibi 2 yer arasında kaldm diyebilirm.İlk morey's i istiyordm danışmanm six flagsi de önerdi bn 4 şubataki fuar için moreys ten yer ayırrtım.Gezecek ve alışvrş yapacak kadar param kalsn yeter bnm için.Yorum yazarsnz sevinrmm..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı tet35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnde @onurcan90 arkadaşımz gibi 2 yer arasında kaldm diyebilirm.İlk morey's i istiyordm danışmanm six flagsi de önerdi bn 4 şubataki fuar için moreys ten yer ayırrtım.Gezecek ve alışvrş yapacak kadar param kalsn yeter bnm için.Yorum yazarsnz sevinrmm..
    Ben de morey's piers'tan yer ayırttım ama Six Flags'te de aklım kalmadı değil.Bir an önce karar vermemiz lazım.Yardımcı olursanız çok seviniriz.

BannedUser
    Guest

Alıntı:
    onurcan90´isimli üyeden Alıntı
    Cevap verebilecek kimse yok mu arkadaşlar? Kısa bir süre içerisinde tam kararımı vermem lazım.Değiştirmek için fazla vaktim yok. Ortalama kaç saat çalıştınız? 35 saatin üzerine çıkabildiniz mi? 2. iş bulabildiniz mi?
    Senin o arkadaşın oraya gitsin para kazanıp dönsün bende daha bu sitede yazmayacağım sen bi kere baştan kaybediyorsun yok zamanım yok acele cevap verin anlaşılan o ki şirketin sana gaz vermiş acele et çok talep var yoksa kalmayacak falan gibi doğru mu iyi dinle de neden kazanamayacaksın öğren.

1. Saatlik ücreti yazıp hesap yapmışssın ki 10 numara hesap neyi düşünüyorsun ki. Evet konaklama çok pahalı genelde 100 dolardan başlar.

2. Benim işten çıkarılma olayları duydugun yerdir burası. İsim veremem çunku isimlerini bilmiyorum.

3. Adı geçen yerde 1 günde day off var para hesabını ona göre yap. Allah bilirde yağmur yagdıgında kapanır orası ona da ortalama 4*5 gun de

4. Cok fazla Türk gider oraya ve Türk fazlaysa bir yerde uzak durmak gerek....

Yukarda da söyledim siz orda para kazanın bende daha bu sitede yazmayacagım. 2.iş bul kazan gene yazmayacagım

sana daha önce böyle bir cevap yazdım moreys için.

TEKRAR SOYLUYORUM. BASKA İŞ BAKIN.. BU BENIM FİKRİM HEM MOREYS HEM SIX FLAG UYGUN İŞLER DEĞİL.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı:
    onurcan90´isimli üyeden Alıntı
    Cevap verebilecek kimse yok mu arkadaşlar? Kısa bir süre içerisinde tam kararımı vermem lazım.Değiştirmek için fazla vaktim yok. Ortalama kaç saat çalıştınız? 35 saatin üzerine çıkabildiniz mi? 2. iş bulabildiniz mi?
    Senin o arkadaşın oraya gitsin para kazanıp dönsün bende daha bu sitede yazmayacağım sen bi kere baştan kaybediyorsun yok zamanım yok acele cevap verin anlaşılan o ki şirketin sana gaz vermiş acele et çok talep var yoksa kalmayacak falan gibi doğru mu iyi dinle de neden kazanamayacaksın öğren.

1. Saatlik ücreti yazıp hesap yapmışssın ki 10 numara hesap neyi düşünüyorsun ki. Evet konaklama çok pahalı genelde 100 dolardan başlar.

2. Benim işten çıkarılma olayları duydugun yerdir burası. İsim veremem çunku isimlerini bilmiyorum.

3. Adı geçen yerde 1 günde day off var para hesabını ona göre yap. Allah bilirde yağmur yagdıgında kapanır orası ona da ortalama 4*5 gun de

4. Cok fazla Türk gider oraya ve Türk fazlaysa bir yerde uzak durmak gerek....

Yukarda da söyledim siz orda para kazanın bende daha bu sitede yazmayacagım. 2.iş bul kazan gene yazmayacagım

sana daha önce böyle bir cevap yazdım moreys için.

TEKRAR SOYLUYORUM. BASKA İŞ BAKIN.. BU BENIM FİKRİM HEM MOREYS HEM SIX FLAG UYGUN İŞLER DEĞİL.
    Tekrar teşekkür ederim ama bunlar sizin görüşleriniz ve duyumlarınız yanılmıyorsam.Geçen yaz gidenlerin yorumlarını alsak, ne kadar çalıştılar neler yaptılar öğrensek daha net olacak bizim için.Bu arada 4 kişi aynı yerde çalışmak istediğimiz için eğlence parkı en uygun seçenek bizim için.Onlar arasından seçim yapmaya çalışıyoruz.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Daha önce giden arkadaşlar yorum yaparlarsa gerçekten çok yardımcı olacaklar.Zamanımız kalmadı.Bir an önce karar vermek zorundayız.

BannedUser
    Guest

http://www.turkishwat.net/tanisalim-...ew-jersey.html

ophelia yazmıs ya kardes. bu linkten bak

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.turkishwat.net/tanisalim-...ew-jersey.html

ophelia yazmıs ya kardes. bu linkten bak
    Evet okudum.Orayı görmeden önce yazmıştım.Sağolasın.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben bu yaz Great Escape deydim, diğer wat işleriyle kıyaslarsak eğlence parklarında daha az kazanılıyor bence. ama parkta seçeceğin bölümleri düşünürsek ride ve food arasında da dağlar kadar fark var, bir kere ride daha çok saat alıyor, 30 saati kesin geçersin, yağmur olayı da bu sene çok etkilemedi, bir kaç gün erken çıktık işten okdr,
    konaklamaya gelirsek lake george daha ucuz görünüyor, bn parkın konaklamasında kalmıyordum, ama haftalık 75 dolardı,
    bir de türk lerin çok olması orda bulunma amacına göre avantaj veya dezavantaj olacaktır bence; mesela ingilizce geliştirme amacıyla fln gidiosan bir dezavantaj olabilir, ama uyum sorunu yaşamazsın bu da avantaj olabilir.
    Ah! küçük hokkabazlık, sefil aynalı dolap;
    Bir şapka, bir eldiven, bir maymun ve inkılap! NFK

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

onurcan90 hangi şirketle gidiyosun?karar verdin mi?ben de bu 2 parkı bayaa bi düşündüm de hala karar veremedim..karar verdiysen neler etkili oldu karar vermende??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

six flags ısınde para kazanamassın ucu ucuna paran yeter ama eglence ve makara ıcın bırebır dıyebılırım saygılar neresı olursa olsun.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı resistance61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onurcan90 hangi şirketle gidiyosun?karar verdin mi?ben de bu 2 parkı bayaa bi düşündüm de hala karar veremedim..karar verdiysen neler etkili oldu karar vermende??
    Şirket ismi vermemiz yasak değil sanırsam.Advisle gidiyorum ben.4 Şubat'ta fuara katılıcam.Morey's Piers'a karar verdim.İki parka da giden insanlarla konuştum.Morey's Piers'ta daha fazla saat alıyoruz gibi görünüyor.Konaklama fiyatlarındaki farklar bu açığı biraz kapatıyor ama olsun.Wildwood Atlantic City'e yakın.Alışveriş için ideal bi şehirmiş Atlantic City Aslında "işte bu yüzden karar verdim" diyebileceğim net bişey yok.Morey's Piers'ta daha fazla saat alabileceğimizi tahmin ediyorum.En büyük etken bu.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Morey's Piers'a karar verdim.İki parka da giden insanlarla konuştum.Morey's Piers'ta daha fazla saat alıyoruz gibi görünüyor.
    Great Escape'de 60 saat alanlar vardı bu yaz..
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Great Escape'de 60 saat alanlar vardı bu yaz..
    Nereyi tercih edeyim sonuç olarak? Çok fazla düşündük, gidelim birine daha da araştırmak istemiyorum beynim bulandı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Nereyi tercih edeyim sonuç olarak? Çok fazla düşündük, gidelim birine daha da araştırmak istemiyorum beynim bulandı
    gel kardesım sen alaskaya gıt beyın bulanıklıgını oradakı temız havayla gıderırsın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gel kardesım sen alaskaya gıt beyın bulanıklıgını oradakı temız havayla gıderırsın
    mükemmel cevap, koptum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Şirket ismi vermemiz yasak değil sanırsam.Advisle gidiyorum ben.4 Şubat'ta fuara katılıcam.Morey's Piers'a karar verdim.İki parka da giden insanlarla konuştum.Morey's Piers'ta daha fazla saat alıyoruz gibi görünüyor.Konaklama fiyatlarındaki farklar bu açığı biraz kapatıyor ama olsun.Wildwood Atlantic City'e yakın.Alışveriş için ideal bi şehirmiş Atlantic City Aslında "işte bu yüzden karar verdim" diyebileceğim net bişey yok.Morey's Piers'ta daha fazla saat alabileceğimizi tahmin ediyorum.En büyük etken bu.
    moreys piersta daha fazla saat mi??? kim dediyse yalan sölemiş cevrendekilere dikkat et dostum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)