Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007 cedar pointçiler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart 2007 cedar pointçiler

cedar point'e bu sene giden arkadaslar nasıl gecirdiniz yazı?memnun kaldınız mı?cedar'ın nelerini begendiniz nelerini begenmediniz?şoyle bi ayrıntılı olarak yazarsanız seviniriz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aaaa bu forumda hiç cedar point'li yok mu ya???olmuyor ama cevap yazan olmamış.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaw ewettt cedar point cılerrr ses yokmu yaw?? bnde bu sene gıdıorum arklar bıze bıras engın bılgılerınızden yararlandırsanız nası olur:P

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Geçen sene oraya giden bi arkadaşım Ağustos'da geri dönmüştü ama başka sebeplerden ötürü de olabilir.
    Kelimeler yetse..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardeş bende gidiyorum ohioya ama bendede fazla bilgi yok tek bildiğim
    kalacak yerler çok güzel değilmiş ve disiplinliymiş durdurmuyarlarmş bi dakika sakal yasakmış

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Abi kimse niye yazmıyo bu cedarla ilgili bişey gidenler tekrar yazma gereksinimi duymuyo nedense???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaw bnde bu sene cedar pointe gıdıorum hatta arkın tawsıyesı uzerıne bn arkımın bana anlattıklarını soyleyım barı cunku eskı cedar poıntcılerın solıceııı yok..ewet sac sakal yasak delı gıbı dısıplınlı we calıstırıolarmıs fakat arada wat lar ıcın gezı falan duzenlıolarmıs..kalcak yerler pek ıı deılmıs arada bocek ısırmacalar falan oluomus:S dıer oyuncaklar bız calısanlar bedawa ızın gunlerımızde hatta su parkı bıle onun için eglenmek için birebir bi yer ama ole cok para kazancaınızı da pek düsünmein=)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı katzem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw bnde bu sene cedar pointe gıdıorum hatta arkın tawsıyesı uzerıne bn arkımın bana anlattıklarını soyleyım barı cunku eskı cedar poıntcılerın solıceııı yok..ewet sac sakal yasak delı gıbı dısıplınlı we calıstırıolarmıs fakat arada wat lar ıcın gezı falan duzenlıolarmıs..kalcak yerler pek ıı deılmıs arada bocek ısırmacalar falan oluomus:S dıer oyuncaklar bız calısanlar bedawa ızın gunlerımızde hatta su parkı bıle onun için eglenmek için birebir bi yer ama ole cok para kazancaınızı da pek düsünmein=)
    evet bende duydum aynı şeyleri arkadaşlarımdan ... disiplin üst düzeydeymiş bi saniye oturtmuyorlarmış eğlence güzelmiş gece kulübüne her akşam araba kalkıyormuş ilgilenenlere geziler yapıyorlarmış bizim için kalınan yerler güzel değilmiş bende duydum böceklere dikkat diyorlar bakalım iyimi yaptık kötümü gidince belli olacak

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

TÜRK e birsey olmaz arkadaşlar....ben 15 inde gidiyorum...kimler var başka??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar bende 22sinde gidiyorum Cedara ,benım 2 tane gecen yıl cedara gıden arkadasım var onlarla konustum...Dısıplın ust duzeymıs,bıde alkol konusunda yakalanırsanız cezası buyukmus aksamları eglenceler oluyormus,turk gecesı fln gıbı ... her sabah 8:30da ayakta olcaz...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cedar bekle beni 16sı yanındayım...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks