Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ingilizcenin onemi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart ingilizcenin onemi

arkadaslar bu program icin belki orta duzey ingilizce istenoyo ama bence bu yeterli degl sadece calisacak icin neyse ama ben direk kalabaliga karistim ve gordumki dilim gercekten yetersiz belki demek istedigimi anlatabiliyorum ama bunda zorlaniyorum. yani benim yerimde cok az dil bilen biri olsa ne yapardi dusunemiyorum. bunu sunun icin soyluyorum hani sitede bazi yerlerde dilin cok onemi olmadigi yazilmisti bence ona aldanipta cok az sey bilerek buraya gelen insanlar perisan olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş senle birlikte o zorluğu yenecektik ama işte olmadı ama bekle beni bir haftadan oradayım insallah

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bencede cok haklisin jenour neden mi?

ben konusulanlari cok iyi anlayorum fakat bazen hemen cevap veremiyorum

is yerinde diil sosyal hayatta is yerinde donen ing ayni

bu beni cok kotu etkiliyo ki karsidaki insanda mesela ev arkadaslarim ing yohk gozuyle bakip cogu zaman konusmaya tenezzul bile etmiyolar
    HAYAT iLeRiYe DoğRu YaşaNıR,GeRiYe DoğRu aNLaşıLıR

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

size demiştik aylar önce .. neyse zamanla gelişecek diliniz göreceksiniz... Eğer fazlasıyla sosyal olursanız 1 ay sonraki değişime kendiniz bile inanamayacaksınız
    admin (at) turkishwat.net

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben ing. öğretmenliği 3.sınıftayım açıkçası real life situationlarda bazen problem yaşayabiliyorum zaten bu da çok normal çünkü biz ingilizceyi secondary language olarak kullanıyoruz işte bu sorunumu aşmak için ve ingilizceyi de nativeler gibi rahat bir şekilde konuşabilir hale gelmek için Amerika'ya gideceğim inş. orada dilimi istediğim gibi ilerletebileceğim imkanlar bulabilirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

demek öle haa ...az dil bilmek işe yaramıyoo...ben bu yaz için wat düşünüyorum hatta bir hafta içindede kayıt olujam ama ingilizcem çok az giden diğer arkadaşlarımla konuştum onlar pek önemli olmadığını sölediler ...arkadaşlar daha iyi aydınlatırmısınıız beni??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nofaucet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek öle haa ...az dil bilmek işe yaramıyoo...ben bu yaz için wat düşünüyorum hatta bir hafta içindede kayıt olujam ama ingilizcem çok az giden diğer arkadaşlarımla konuştum onlar pek önemli olmadığını sölediler ...arkadaşlar daha iyi aydınlatırmısınıız beni??
    yaw kardeş o biraz rahat olmanla,kendini kasmamanla ve özgüvenle alakalı.mesela öle birisiyle konuşmadan önce şunu diycem bunu diycem diye kendi kendine kafanda türkçe düşünürsen ingilizcen süper olsa dahi pratikte bir işe yaramaz. rahat olmak gerekiyo,dil öğrenme bi yerde doğaçlama meselesi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki dil açığını başka yönden kapatamazmıyom ?örneğin dilim zayıftır ama notlarım iyidir amacım gayet açık bellidir falan gibi gibi...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nofaucet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki dil açığını başka yönden kapatamazmıyom ?örneğin dilim zayıftır ama notlarım iyidir amacım gayet açık bellidir falan gibi gibi...
    hocam bence işte istedikleri intermediate seviye ing olsa yeter ama sadece şimdilik oraya gitinmi elbette ilerletirsin ing. ni yani orta seviye ing konusabılıyosan gerisi faso fiso bence

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

konsolosluk görevlilerinin ısrarla belirttiği birşey var. o da bu programın ingilizce seviyenizi geliştirmeye yönelik bir program olarak görülmemesi gerektiği. bu nedenle ingilizcenizin en az intermediate (orta seviye) olması gerekiyor. ancak aldığımız duyumlara göre dosdoğru konuşamayan kişilerin vize alabildiği gibi alamayanların da olduğudur. bu artık biraz da karşınıza çıkan konsolosluk görevlisinin belirleyeceği birşey.
    admin (at) turkishwat.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks