Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ukraynalıları nasıl bilirsiniz :)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Question ukraynalıları nasıl bilirsiniz :)

Merhaba arkadaşlar. Bu yaz Boston da şehir merkezinde fotoğrafcılık yapacağım kızarkadaşımla birlikte. İşverenimize diğer iş arkadaşlarımızla iletişme geçebilmek için mail adreslerini istemiştik. Toplam 7 kişi sharpshooter için çalışacağız. 4ü ukraynalı çıktı onlarla mailleşiyoruz konaklama işini ne yaparız diye. Malum boston merkezde evler 3000 dolardan başlıyor. Daha önce wat a katılan arkadaşlar ve ukraynanılarla tanışmış olanlar onların karakterleri hakkında en azından genel anlamda bilgi verebilir mi? Biliyorum tam bi genelleme yapmak yanlış olur ama en azından kültürleri filan bellidir. Pintiler mi değiller mi gibi filan 3 ü erkek 1 i kızmış Bir arkadaşımız daha var g.milat diye biri henüz bir cevap vermedi. Umarım Türkiye dendir diyemez ama sanmıyorum. Cevaplarınız bekliyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

dostum kız arkadasınla wat 2 kat zor olsa gerek

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

dostum,ukraynalilar cok iyi,ama yalniz dikkat et aralarinda rus olmasin.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

dostum,ukraynalilar cok iyi,ama yalniz dikkat et aralarinda rus olmasin.
    rus oldugu zaman ukraynalilara bile guven kalmiyor.
    Konu Roma tarafından (13-03-2008 Saat 06:53 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum ukraynalılar romanın dediği gibi iyi insanlar..ben bu şubatta oradaydım çok misafirperverler ve her bakımdan her yerde ruslara 10atarlar....herkonuda
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

rusların ne gibi negatif yanları var
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Harun kardeşim. Bizim işyerinde hem ruslar hem de ukraynalılar vardı. Ukraynalılar ne kadar sevecen ve tatlılarsa, ruslar da bir o kadar içten pazarlıklıydılar. Bizim evde vardı 3 tane rus. Abartmıyorum 20 saat çalışıyorlardı günde romorkör gibi. Ama sorun oluyordu aramızda. Banyodan 1 saat çıkmıyorlardı şerefsizler ben de türklerle tehdit etmiştim. Ayrıca bir tane rus erkeği türk bir arkadaşa sataşmıştı da biz yine türkler olarak göz dağı vermiştik elemana. Ama genelleme yapmamak lazım tabi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben bir sene dil eğitimi için ukrayna kiev devlet üni. okudum....

1. halk cok fakir öyle ki bir ailede her bireyın calısması gerek.
    2.kominist düzen hala çok etkili,halkin 20% si rus ...
    3.baskent kiev cok modern ve tarihi dokunu cok fazla olan sayılı dünya şehirlerinden.
    neyse asıl konuya gelirsek kizlari gercekten güzel ve o güzelliklerine rağmen hiçte tr deki gibi artist değiller...turklere acaip bir ilgi var helede esmerseniz ))

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostumm aynen öyle esmersen şanslsın...hele azıcık da rusca biliosan(bende war rusca)..bide senı unutmuyorlar turkıyeye geldıler mı mutlaka senı ararlar.....
    acaba en çok ukraynalı hangı eyallette war orayı seçssek
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ukraynadan...

arkadaslar ruslarla ukraynalilari kesinlikle ayirmayalim.6 aydir ukraynada okuyorum ve kesinlikle daha ukraynali olamamislar belki pasaportlari farkli ama kesinlikle ruslar nasil ukraynalilarda ayni.yazlari turizmde de calisiyorum.bu insanlari artik tanidigimi dusunuyorum.rus asilli ukrayna pasaportuna sahip bu insanlarla amerika da problem yasayacagini dusunmuyorum kimsenin ama ukrayna da veya rusya da olsaniz problem yasayacaginiza 100 de 100 garanti verirdim...bu olay biraz da ukraynalilarin hangi bolgeden olduguna bagli.bati kismi livov,kiev felan ukraynali olmaya baslamis ama donetk,harkov daha tamamen rus kulturu altinda,hatta 2 de 1 donetsk rus kentidir diye protestolar oluyor meydanda.genel olarak temiz insanlardir ama sadece kendilerine.odalarini shit goturuyo desem yeri var.3 ay rusca icin iyi bir sure ben 3 ayda anlamaya baslamistim coktan derslere pek ugramadan.bunu degerlendirin...ukrayna dan iyi sanslar diliyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks