Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Armada Grandee

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Armada Grandee

Mrb arkadaslar..
    Armada-Grandee şirketine kayıt oldum ve şimdilik memnunum.. Danısmanlık konusunda şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. yalnız ankara dışında şubesi yok. diğer şirketler gibi, cazip gelen bazı uygulamaları var. şimdilik güzel görünüyor, umarım ileride sorun yaşamam.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşım bu yaptığını bir düşün sonra bir şirket hakkında yazı yaz. tarafsız alamayan bir milletiz biliyoum ama herhangi bir şirketin taşaronluğunu yapma sen büyük ihtimalle o şirketin temsilçisisin ama bu yaptığını gofru bulmuyourm ve bu sitenin admininin gerekeni yapacağını düşünüyoum
    bir düşün bana hak verirsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

beter aslında highwayman ile ilgili boyle düsünmekte haklı olabilirsn.fakat Highwaymanin bu yazısı onun temsilci yada ismi geçen şirketin taraftarı falan olduğundan değil aksine o şirketten cok memnun kaldığındandır.bu sitede pek cok kişi şu şirketi önerir misiniz bu şirket iyi mi diye bas bas bağırıyor.highwayman de ismi geçen şirkette bi sorun yaşamamış diye orayı tavsiye etmiş.ama tabi boyle düşünmen çok normal,seni kınayamam cunku onun yazısı ''onu tanımayanlar tarafından'' biraz reklam gibi algılanabilr.ama bu sitedeki herkes highwaymanin herhangi bir şirketle temsilcilik,yandaşlık yada herhangi maddi bir ortak paydasının olmadığına emin olabilir ben onun adına bu konuda temsilcilik gbi bir olayının olmadığı konusunda her turlu garantiyi veririm.dediğim gibi yeni katılımcılara(ilgili şirket ile kendisi sorun yaşamadığı için) yardımcı olabilmek adına yazılmış bir yazı.ama boyle algılanması da normal,keşke hiç yazmamış olsaydı....

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

highwayman'in yazısı dışarıdan bakan biri için reklam içerikli görünüyor. bir danışmanlık şirketinden memnun kalınmışsa başkaları adına garanti verilmemelidir. mesela highwayman memnun kalmış olabilir ancak diğerlerinin de memnun kalacağına emin olamaz. O yüzden arkadaşlar eğer bir şirketten memnunsanız, ben bu şirketten memnun kaldım. şimdiye kadar herhangi bir yanlışını görmedim (ama görmeyeceğinin garantisi yok) dersiniz. O yüzden highwayman'in yazısında bazı editlemeler yapılacaktır ve burda şirketleri isim vererek ne kadar olumsuz yönde eleştiriyorsak olumlu yanlarını da abartmadan ve kendi adımıza belirtmeliyiz.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadaslar..
    ilk once sunu belrtiym ben herhangi bi sirketin temsilcisi ya da reklamcısı degilm,armada'dan herhangi bi cıkarım da yok,amacm sadece sirket seciminde kararsz olan arkadaslara bi parca yardmci olmakti,sadece bi tavsiyede bulundum,ben bu sene ilk defa wat a katılıyorum ve gecen seneden beri armadayla gorusuyorum,armada aracılıgıyla onceki senelerde usa'ya giden bircok arkadasım var ve onlar da herhangi bi temsilci fln degil,usaya gidp geldkten sonra sirketle ilisigi kesilmis sirketten memnun kalmış insanlar ki benm de usa'dan dontukten sonra sirketle bi alakam olmayacak..armadayla giderseniz şirketten kaynaklanan basnızı agrıtacak bi sorunla karşlaşmayacagınzn garantisini yine veririm,bos keseden attgmı sanmayn,biseyler hakknda bilgi sahibi olmadan kimseye bişey tavsiye etmem,amacm belirttigm gibi sadece yardmcı olmak,kimsenin aklını celmeye calışmıyorum,isteyen istedgi sirketle gider,beteeer kardes sana su konuda hak veriyorum;bu msjda yazdklarmı diger msjda yazmadgm icin bu seklde dusunmenz normal,bi yabancı olarak editlenmeyen mesajımı okusam herlde ben de reklam yaptgımı dusunrdum neyse..umarim bazi seyler acikliga kavusmustur,herkese wat yolunda kolayliklar..

Tecrübe Puanı
    10

arkadaşlar heyecanınızı anlıyorum. Burada kimin ne olduğu elbette bilinmiyor. Bir danışmanlık şirketinden elbette memnun kalmış olabilirsiniz ve bunu burada açıklayabilirsiniz. Ama hiçbirşeyin garantisi yok. Bizim danışmanlık şirketimizde ilk başlarda çok yakın davrandı ve çekinmeden her türlü soruyu soruyorduk. Ancak işler yoğunlaşmaya başladığında ilk başlardaki ilgiyi göremedik çünkü çok yoğun çalışmaya başlamışlardı. Ayrıca yaptıkları birşey vardı ki ona çok kızmıştım. Bu yaptıkları şeyi açıklamama gerek yok, bunu kendi aralarında konuşurken duymuştum. Yani her şirket size elbette elinden geldiğince yardım etmeye çalışacaktır. Çünkü artık çok hızlı büyüyen bir pazar var ve bu pazarın malları sizlersiniz, bizleriz. Bir şirketin kalitesi sadece amerikaya gidene kadar öğrenciye yardım etmekle ölçülmemeli, ayrıca döndükten sonra da yapılması gereken bazı önemli muameleleri e-mail yoluyla değil de direkt telefonla iletişime geçerek bildirmeleri gerekir. Ben amerikaya gitmeden önce ds formlarımı ve diğer işlemlerimi yeni açtığım bir email hesabından yapıyordum. gidip geldikten sonra o hesap kapandı ve konsolosluğa göndermem gereken pasaport fotokopilerini en geç şu günde danışmanlık şirketine vermem gerektiğini başka bir arkadaşımın mail adresinden öğrendim. Demem o ki, karar vermek için acele etmeyin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence de sirket konusunda acele edilmemeli,bi kere o sirketle usa'ya gidp gelms birileriyle mutlaka konusn bence

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de zamanında hangi şirket diye düşündüm ve hatta forumlara yazı bile yazdım acaba hangi şirketle gitmeliyim diye.
    benim anlatmak istediğim eger bir kişi böyle yazı yazmıssa,hangi şirket daha iyi diye, özelden mesaj atarak ona bilgi verilebilr demi
    yoksa bende haksız yere eleştiri yapmaktan kacınmak isterim. herneyse önemli olan o biz ögrencilerin bir sinerji yaratarak bilgi sahibi olamamızdır...
    Konu beteeer tarafından (25-03-2007 Saat 07:22 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence en güzeli şirketler hakkında yorum yapılmamalı olumlu yada olumsuz bu benim düşüncem tabiki herkesin yorumu farklı olabilir ama baksanıza millet haklı olarak polemiğe giriyo bence her iki tarafta haklı highwayman ve beteer de haklı olmaması gerekn şirketler hakkında olumlu ya da olumsuz düşünceler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar armada hakkında bir bilgisi olan varmı. bende onunla virginia eyaletine gitmek istiyorum bu sene. çok tavsiye ettiler ama ben yinede kararsızım çünkü ellt ve advise de iyi dediler ama yorumlara bakınca onlardan vaz geçtim..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Söz Konusu şirketle geçen sene bir arkadaşım alaskaya gitmişti. Herhangi bir sorun yada sıkıntı yaşadığını görmedim.Eskişehirde olmasına rağmen çoğu işini e-maille halletti.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Turizm işleri iyi değil yaw. Niye diyecek olursan millet eğlenirken sen orda çalışıyon,kastırır biraz...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

odtü mezunu ama ingilizce bilmiyor bu şirket şu ana kadar gördüklerim içinde en komikleri geçen gün şirketler hakkında araştırma yaparken bunlarla ilgili olarak gördüğüm afişi sizinle de paylaşmak istiyorum . adamlar ingilizce bilmiyorlar bi de amerikaya gönderecekler pehh valla

bkz.
    http://rapidshare.de/files/38470248/...VEL-1.JPG.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart armada grandeeee

armada grandee şirketine yardımlarından dolayı cok teşekkür ederim.özellikle akın abiye benı söyledim yere söylediğim işte çalışmak üzere tüm işlerimi, hallettiği için çok teşşekkür ederim.arkadaşlar şirket seçiminde kararsız kalanlar varsa armada grande yi gercekten tavsiye ederim. teşekkürler akın abi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kesinlikle firmayı kötülemek gibi bir düşüncem yok, ama vize mülakatim sırasında bu firmayla mülakata gelen birini gördüm. Bir firma bir ögrenciyi mülakata yollarken hiç mi bilgi vermez, ya da ingilizcesi olmayan birini nasıl mülakata yollar anlayamadim. Konsolosun hiçbir sorusuna cevap veremeyen bu ögrenci kadının firmasının adını türkçe sormasına ragmen buna bile cevap veremedi ve vize reddi aldı. bu kadar övülen bir firma nasıl olur da böyle bir hata yapar anlamadım..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Türkçe firmasının ismini söyleyemeyen kişi zaten gitmesin ABD ye

Şaka bir yana mutlaka vardır birşeyler..

Tecrübe Puanı
    10

konsolosluktaki görüşme ile firmanın hiçbir bağı olamaz. Türkçe dahi düzgün cevap veremeyen bir kişi belli ki çok heyecanlanmış ve vizeyi bu yüzden alamamış. konsolosluğa gidene kadar zaten her öğrenci çevresinden wat programına katılan birçok öğrenci ile görüşüyordur ve az çok vizede çıkan sorular konusunda bilgi sahibi oluyrdur. Çevresinde kimse olmasa bile konsolosluğa gitmeden önce biraz fikir alabilir şirketinden. Bu eğer hayal ürünü bir kişi değilse tüm hata o kişide.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkçe firmasının ismini söyleyemeyen kişi zaten gitmesin ABD ye

Şaka bir yana mutlaka vardır birşeyler..
    bencede abi ama heycan yaptı heralde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Lightbulb

Alıntı drynhwyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir firma bir ögrenciyi mülakata yollarken hiç mi bilgi vermez, ya da ingilizcesi olmayan birini nasıl mülakata yollar anlayamadim.

Açıkcası ben buna inanmadım, çünkü bende armada grande ile gidicem ve bilkentte okuduğumu bildikleri halde(ki hazırlığın nası zor olduğunu bilen bilir) ön kayıt'ta birkaç tane ing. soru sorarak test etti akın abi, bırakın vizeye göndermeyi kayıt bile etmezler diye düşünüyorum. Belkide başlarına böyle bi olay geldikten sonra öğrencilerin ing. durumuna bakmaya başlamışlardır, bilemicem.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

gecen yıl selçuk üniversitesinde tanıtımını yapıp tanıtım seminerini düzenlemiştim topluluk aracılığıyla... giderken o a.grendee yi tercih etmesem de samimi insanlardı, tecrübeli görünüyorlardı...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ortaya birşey atip kacmis gorunmemek icin tekrar yazayim, bahsettigim sahis diger arkadaslari gibi mersinden gelmisti randevuya, burayi okuyan bir arkadasimin onun baska sehirde oldugu icin firma ingilizce seviyesi, sorulabilecek soruları vs. ona aktarmada fazla detaya girememis olabilir demesi benim de aklima yatti, yoksa firmayla ilgili en ufak bir kotu dusuncem yok, karalamak niyetinde degilim

BannedUser
    Guest

bu sorun yaşadık maşadık diyenler sorun yaşayanlar kimler tellerini verinde konuşalım. valla ilk defa gidiyorum ben alaskaya gitcem ön kaydımı yaptım iş yerim belli oldu bi sorunum yok şu ana kadar bakalım yok öle böle firma hakkında yazı yazanlar ispatlasınlar sadece bu firma için değil bizde rahat edelim şahsen ben gidebilirsem alaskaya vizeyi alıp dönüşte bu firma hakkındaki herşeyi yazıcam öle rezil olcam arkasına aramıycam vay beee

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Yakkaşık 10 dk önce ofisten ayrıldım.İlk defa gittim ofise.Akın abiylede tanışmış olduk.yarım saat içinde bütün işlemlerim halloldu.Program ücretinin tamamınıda yatırdım ve Lake George/Newyork'a gidiyorum.Akın abiye bir teşekkürde ben edeyim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart tuhaf!!!

Alıntı drynhwyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle firmayı kötülemek gibi bir düşüncem yok, ama vize mülakatim sırasında bu firmayla mülakata gelen birini gördüm. Bir firma bir ögrenciyi mülakata yollarken hiç mi bilgi vermez, ya da ingilizcesi olmayan birini nasıl mülakata yollar anlayamadim. Konsolosun hiçbir sorusuna cevap veremeyen bu ögrenci kadının firmasının adını türkçe sormasına ragmen buna bile cevap veremedi ve vize reddi aldı. bu kadar övülen bir firma nasıl olur da böyle bir hata yapar anlamadım..
    arkadasım eger bu kısı turkce soruya bıle cvp vermıyosa vıze almak ıstemıyodur bence cunku baska bı acıklaması olamaz.eger bende almak ıstemesem vıze bole bısey yapardım heralde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende armade grandee ıle Lake George/Newyork'a gidiyorum tabıı eger vızeyı alabılirsemm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakkaşık 10 dk önce ofisten ayrıldım.İlk defa gittim ofise.Akın abiylede tanışmış olduk.yarım saat içinde bütün işlemlerim halloldu.Program ücretinin tamamınıda yatırdım ve Lake George/Newyork'a gidiyorum.Akın abiye bir teşekkürde ben edeyim.
    hadi hayırlı olsun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Tecrübe konuşuyor

Arkadaşlar ben geçen sene Lake George'da idim.Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaya çalışayım.

İş açısından Six Flags'de ya da McDonaldsda çalışabilirsiniz.Six Flags son derece büyük bir eğlence parkıdır.En yaygın iş pozisyonu Ride Operator ve Food Attendant'tır.Kesin rakam veremem ama bu parkta tahminim en az 150 kişi çalışıyordur.Lake George civarında 4 tane MCdonals vardır.Bunlar Lake George'da,Wal-Wartın içinde,Route 9'da ve Exit 18dedir.

Ben geçen sene Lake George'da bilfiil 3 ay kaldım.Hem Six Flags'de hem de Mcdonalds'da çalıştım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı macgyver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben geçen sene Lake George'da idim.Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaya çalışayım.

İş açısından Six Flags'de ya da McDonaldsda çalışabilirsiniz.Six Flags son derece büyük bir eğlence parkıdır.En yaygın iş pozisyonu Ride Operator ve Food Attendant'tır.Kesin rakam veremem ama bu parkta tahminim en az 150 kişi çalışıyordur.Lake George civarında 4 tane MCdonals vardır.Bunlar Lake George'da,Wal-Wartın içinde,Route 9'da ve Exit 18dedir.

Ben geçen sene Lake George'da bilfiil 3 ay kaldım.Hem Six Flags'de hem de Mcdonalds'da çalıştım.
    haftalık en fazla kac saat calısırıyorlar?overtime verme durumları nasıl?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart re:

Bugun armada grandee de Akın abiyle bılet konusunda konusuyorduk.forumda gecen bu konuyu Akın abiye sordum
    Akın abi armanda grandee nın MERSİN den ogrencısını bulunmadıgı ve boyle bır olayın gerceklesmedıgını
    bu donem 400 kısıden sadece ıkı kısının red yedıgını
    Red yıyen ılk kısının SİVAS cumhuriyet univ. ve bu arkadasın red yeme sebebi ise not ortalaması oldugu
    Diger arkadasın ıse TOKAT Gazıosmanpasa Univ. bu arkadasın red yıme sebebiise not ve ıng ıyı olmasına ragmen heyacan yapması sonucu red yedıgı ve onumuzdekı haftalarda tekrar vize gorusmesınegidecegını soyledı
    Armada grandee nin danısmanlık almıs bırı olarak vize gorusmesınden once danısmanın tarafından cagrılıp butun evrakarınız
    tek tek gozden gecırılıyor ve sıze vıze mukalakatında cıkacak sorular sorulup cevaplar ıstenıyor kı zaten kayıtta da boyle bir mukalattan gecıyorsunuz bu olayı arkadas galıba yanlıs anlama yada baska bır sirketle karıstırdıgına ınanıyorum
    paylasmak ıstedım......

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bugün kendi şirketimden kaydımı alıyorum.dün akın abiyle tanıştım ve üç gün içinde beni lake george sixflage yerleştirebileceğinin garantisini verdi.yarın da paramla birlikte gidip kaydımı yaptırıyorum.fiorexin de dediği gibi sadece yarım saatlik bi işle herşey ok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)