Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atatürk Havalimanındaki Lounge'lar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Atatürk Havalimanındaki Lounge'lar

şimdi arkadaşlar havalimanına erken gittiniz karnınız aç burger king deli gibi pahallı eyvah ne yapacaksınız ?

Wings "primeclass" Lounge :
    Atatürk Havalimanı Wings “primeclass” İç ve Dış Hatlar ile Esenboğa Dış Hatlar Salonları’ndan, Akbank'ın belirlediği kart sahipleri ve "primeclass" yolcuları tüm hizmetlerden sınırsız faydalanabiliyorlar. Kablolu ve kablosuz internetten TV’ye, günlük gazetelerden haftalık ve aylık dergilere, BTA İkram Hizmetleri tarafından özenle hazırlanmış self-servis aperatif bardan, masaj koltuklarına kadar her türlü konfor eksiksiz düşünülmüş. 7 gün/24 saat hizmet veren salonlar TAV “primeclass” CIP Servis tarafından işletiliyor.

Garanti Zone Lounge :
    TAV “primeclass” CIP Servis tarafından işletilmekte olan Atatürk Havalimanı Garanti Zone İç ve Dış Hatlar CIP Salonları, Garanti Bankası'nın belirlediği kart sahipleri seyahatleri öncesinde kendileri için özel tasarlanan bu lounge'dan faydalanabiliyorlar. Salon hizmetinde, kablolu ve kablosuz internetten, TV’ ye, günlük gazetelerden, haftalık ve aylık dergilere, BTA İkram Hizmetleri tarafından özenle hazırlanmış self-servis aperatif bardan, masaj koltuğundan, çocuk oyun odasına, anonslardan uzak sakin bir ortama kadar her türlü konfor “primeclass” konukları için eksiksiz düşünülmüş. 7 gün/24 saat hizmet veren salonlar TAV “primeclass” CIP Servis tarafından işletiliyor.

Yapı Kredi World CIP Lounge :
    TAV “primeclass” CIP Servis tarafından işletilmekte olan Atatürk Havalimanı Yapı Kredi World Dış Hatlar CIP Salonu Yapı Kredi Bankası’nın belirlediği kart sahipleri, seyahatleri öncesinde, BTA İkram Hizmetleri tarafından servis edilen zengin self-servis aperatif bar, çocuk odası, haftalık ve aylık dergiler, günlük gazeteler, TV, kablolu ve kablosuz internet, toplantı olanağı ile özel tasarlanan salondan faydalanabiliyorlar. 7 gün/24 saat hizmet veren salonlar TAV “primeclass” CIP Servis tarafından işletiliyor.

Millennium Lounge :
    Anlaşmalı havayolu firmalarının first ve business class yolcuları ile İş Bankası kredi kartı sahiplerinin ağırlandığı, 24 saat hizmet verilen bir salondur. Günlük hazırlanan aperatif yiyecekler, alkollü ve alkolsüz içecekler, taze meyve ve sandviç çeşitleri bulunan Millennium Lounge'ta ayrıca faks, internet, telefon gibi hizmetler de sunuluyor. Millenium Lounge'da rahat edebileceğiniz koltuklarda yabancı veya yerli gazeteleri okuyup televizyon izleme imkanı bulunuyor.

HSBC Advantage Lounge :
    HSBC kredi kart sahiplerinin ağırlandığı, 24 saat hizmet verilen yolcu salonunda sıcak ve soğuk içecekler, aperatif yiyecekler BTA İkram Hizmetleri tarafından servis ediliyor.

British Airways Terraces Lounge:
    British Airways Terraces Lounge’da 06:30-18:30 saatleri arasında hizmet veriliyor. Salonda, British Airways, Iberia ve Qatar Havayolları "Business class" yolcuları, BTA İkram Hizmetleri tarafından
    Wat

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

HSBC Club Lounge

Atatürk dış hatlarda bulunuyor. Açık büfe yiyecek-içecek, TV, faks, internet bulunuyor.

Giriş için gereken kartlar: HSBC Advantage Classic, Gold ve Campus, HalkCard Advantage ve Halkbank Gold ile 50 YTL
    Pegasus Kart, HSBC Advantage Platinum, Advantage Rouge ve Advantage Black ve Halkcard Advantage Platin, Halkcard Advantage Business kartlarıyla kartı son 2 ay içinde almış olmak veya son 3 ayda bir kere işlem yapmak koşuluyla ücretsiz.
    Misafir: Ücretsiz giriş hakkı olan kartlar yanlarında bir misafir ücretsiz getirebiliyor.
    Wat

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet herkesi hsbc lounge bekliyorum..sandviçleri çok güzel. uçuş stresi yaşayanlar viskide içebilirlerrr nihahaha

tabi tam araştırma yapmak gerekiyor..ben buraya ekledim ve bir seferinde hsbc loungede bedava yedim içtim,bazı loungeler artı fiyat istiyor olabilirler,kartınıza göre araştırın ve saldırın
    Konu volkanaksu tarafından (29-05-2009 Saat 09:09 PM ) değiştirilmiştir.
    Wat

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şimdi arkadaşlar havalimanına erken gittiniz karnınız aç burger king deli gibi pahallı eyvah ne yapacaksınız ?
    Giriş için gereken kartlar: HSBC Advantage Classic, Gold ve Campus, HalkCard Advantage ve Halkbank Gold ile 50 YTL
    ben buraya ekledim ve bir seferinde hsbc loungede bedava yedim
    burger rahalı deniliyo, giriş ücreti 50ytl deniliyo, bevada yedim deniliyo.. ne ayak bu lounge??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

campüs kartın varsa 50 ytl der ne demişim ! tam araştırma gerekir..
    Wat

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

akbank wings kartın 2 çeşiti var. biri black wings (ki bu bende var ) bu kart varsa sizinle beraber 1 arkadaşınız daha aynı sınırsız hizmetlerden ücretsiz faydalanabiliyor eğer normal wings kartınız varsa arkadışınız için yaklaşık 20tl gibi bi para ödüyorsunuz ama emin olun uçağınızın kalkmasına bir kaç saat varsa o 20lirayı kesin çıkartıyorsunuz eğer bu karttan sizde yok ama yakın çevrenizde birinde varsa ona rica edip kendinize ek kart çıkarttırıp aynı hizmetleri yine ücretsiz alabiliyorsunuz (ki ben öyle yaptım ) o ek kartı kullanma zorunda değilsiniz.sadece ilk geldiğinde 1kez bankamatiğe takıp açtırmanız yeterli. daha sonra istanbul iç hatlar,istanbul dış hatlar ve ankarada bu kartın keyfini sürüyorsunuz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Pardon bu wings kart nedir ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tugcetugcetugce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akbank wings kartın 2 çeşiti var. biri black wings (ki bu bende var ) bu kart varsa sizinle beraber 1 arkadaşınız daha aynı sınırsız hizmetlerden ücretsiz faydalanabiliyor eğer normal wings kartınız varsa arkadışınız için yaklaşık 20tl gibi bi para ödüyorsunuz ama emin olun uçağınızın kalkmasına bir kaç saat varsa o 20lirayı kesin çıkartıyorsunuz eğer bu karttan sizde yok ama yakın çevrenizde birinde varsa ona rica edip kendinize ek kart çıkarttırıp aynı hizmetleri yine ücretsiz alabiliyorsunuz (ki ben öyle yaptım ) o ek kartı kullanma zorunda değilsiniz.sadece ilk geldiğinde 1kez bankamatiğe takıp açtırmanız yeterli. daha sonra istanbul iç hatlar,istanbul dış hatlar ve ankarada bu kartın keyfini sürüyorsunuz

Loung a gırerken kımlık gosterılmesı ıstenıor mu kredi kartıyla beraber ??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayinstayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pardon bu wings kart nedir ?

Akbank ın alısverıs yaptıkca mıl kazandıran kredi kartı.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

wings kart bi çeşit kredi kartı ama öyle sokakta herkesi zorla üye yaptıkları kartlar gibi değil.bildiğim en büyük özelliği kartı kullandıkça mil puan kazanıyorsun ve onlarlada uçak bileti alıyorsun.bu kart müşterileri bankanın vip müşterisi oluyor ama bu vip müşteri olamanın hava alanı dışında ne gibi bi ayrıcalığı var onu da bilmiyorum yani galiba ben sadece beni ilgilendiren kısmı biliyorum ben dayımın adına olan wings karttan ek kart çıkarttırdım o şekilde hizmetlerden faydalancm.
    ama kimlik gösterilmesi konusunda emin değilim sanırım gösteriliyor çünkü herkesin kartının üstünde kendi adı yazıyor başkasının kartını bu amaçla kullanmayı önlemek için kimlik istiyor olabilirler.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Akbank ın alısverıs yaptıkca mıl kazandıran kredi kartı.
    hmm ben de maxımum var olurmu d

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

maxımum iş bankasınındı sanırım bankayla görüş belki kartını bu hizmeti alabilceğin kart çeşidine çevirebilirler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bazı kartlarda ücret alıyorlar ama maximum da sanırım almıyorlardı..

bir mail at hoca ,eğlenceli olur ücretsiz ye iç vs
    Wat

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şimdi bende de hsbc advantage campus var bu kartla bu dediginiz yerlerde ücretsiz herşeyden faydalanabiliyormuyuz...
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sen de hsbc'ye sor bence çünkü gercekten sınırsız yiyp içtikten sonra para ödememek kadar güzel bişey olamaz

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bu konuyu birisi açıklığa kavuştursun şimdi, hsbc kampüs kartı yanımzda olunca, direk kartla girip kafamıza göre takılabilirmiyiz yani??? bu ne güzel bişi yawww
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hahaha,süpermiş yaa ben de öğrenmek istiorm,bnm de hsbc advantage var,bilenler ltfn bilgilerini paylaşmaya dvm etsin =)
    Hold up... hold on... don't be scared..You'll never change what's been and gone ..May your smile... Shine on... Don't be scared..Your destiny may keep you warm..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Bende de 1000 lira limitli normal Maximum kart var İşbank'tan..Ben de bir araştırayım bakayım..Giderken vaktim olmayacak da dönüşte İstanbul'da 4,5 saat aktarmam var orda işe yarayabilir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

---HSBC Advantage Kredi Kartı sahipleri, HSBC Club Lounge'a giriş yaptıktan sonra içecek, yiyecek, TV, faks, internet, e-mail hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilir

---HSBC Advantage Classic/Gold, Advantage Hızz Standard/Gold/Üniversiteli ve Campus Kredi Kartı sahipleri;HSBC Club Lounge hizmetinden kişi başı 50TL* giriş ücreti karşılığında yararlanabilirler
    * Belirtilen fiyatlar HSBC Bank A.Ş. tarafından değiştirilebilir.

üşenmedim araştırdım,sonuç hüsran
    Hold up... hold on... don't be scared..You'll never change what's been and gone ..May your smile... Shine on... Don't be scared..Your destiny may keep you warm..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sımdı hsbc advantage kartım var 50 ytlde gırıs ucretı mı odeyecegım ben?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hector10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

anladığım kadarıyla evet ama saçma ya,ben de dier kart sahipleri kdr alışveriş yapıorm..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

İşbank'ta bu uygulama ücretsiz gibi..En azından şu ana kadar hiç ücret yazan bir yer bulamadım..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı volkanaksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HSBC Club Lounge

Atatürk dış hatlarda bulunuyor. Açık büfe yiyecek-içecek, TV, faks, internet bulunuyor.

Pegasus Kart, HSBC Advantage Platinum, Advantage Rouge ve Advantage Black ve Halkcard Advantage Platin, Halkcard Advantage Business kartlarıyla kartı son 2 ay içinde almış olmak veya son 3 ayda bir kere işlem yapmak koşuluyla ücretsiz.
    Misafir: Ücretsiz giriş hakkı olan kartlar yanlarında bir misafir ücretsiz getirebiliyor.
    madem bedava bu 50 tl olayı nedır anlamadım şımdı kartı gosterdıgımızde bu lounge lerden ucretsız yararlanabılıyor muyuz yoksa 50 tl mı çekıyorlar? yanımızda artkadasımız olsa oda yararlanabılır mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hector10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence cok sacma yıyıp ıçsem 50 tl yıne tutumaz dışarda baska yerde aa şunlarada bak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

terminal filminde gördüğümüz gibi ,başıpoş sepetleri toplayıp,yerine takıp 1 çeyreklik kazanabiliyor ve onlada burgerking yiyibilioz mu ^^ sen bana bunu cevabını ver
    sucks !

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

zaten ucusa 1 saat kala orada olacagiz ne yemesi icmesi,ogrenciyiz biz oturur bekleriz
    adi lounge zaten,bu yasima kadar ucretsiz lounge gormedim,bu saatten sonrada gormem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

beyler hsbc campüs olanlar eger faydalanacaksa 50 ytl ödeyecekmiş..hsbc yi aradım cevap veremediler,kem küm bi sn falan dediler biraz bekledim 50 ytl dediler...

Ama kartınızı diger hsbc kartlarından her hangi birisiyle değiştirirseniz mesela pegasus hsbc kart bu kartla bedava oluyormuş..
    Wat

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Primeclass adında siyah bi kartım var. Salonlara giriş ücretsiz. Yerli/yabancı içki falan sınırsız. Her seferinde 5 saat erken gidip tüm içkileri tek tek deniyorum :P

Tam emin olmamakla birlikte yanında 30 kişiyi ücretsiz salona sokabiliyorsun.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

ben uçuşa nasıl yetişceğim diye düşünüyorum adamlar loungler mançlar onlarla ilgileniyor yahu
    yatın bankta bekleyin uçağınızı ulen
    herkes mi riçi riç burada

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben uçuşa nasıl yetişceğim diye düşünüyorum adamlar loungler mançlar onlarla ilgileniyor yahu
    yatın bankta bekleyin uçağınızı ulen
    herkes mi riçi riç burada
    Kıskanma kıskanma!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)