Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2yıllıklar?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2yıllıklar?

mrb.sıteye yenı uyeyım caglagım anlıyacagınız...
    2yıllık organık tarım okuyorum.ve wta katılmak ıstıyorum sızce sansım nedır?nasl bır yol ızlemelıyım?
    bana yardımcı olursanızı sevırınırım...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

devam zorunluluğu olan bir üniversite öğrencisi olman gerekiyor. Açıköğretimlerden ise sadece ingilizce bölümü okuyanlar kabul ediliyor.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı turka_01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb.sıteye yenı uyeyım caglagım anlıyacagınız...
    2yıllık organık tarım okuyorum.ve wta katılmak ıstıyorum sızce sansım nedır?nasl bır yol ızlemelıyım?
    bana yardımcı olursanızı sevırınırım...
    açıkcası çevrendeki insanlara sorsan iki yıllık okuduğun için WAT a katılamayacağını söylerler. geçen seneye kadar bende öyle biliyordum.ama çalıştığım yerde bulunan bir arkadaşın 2 yıllık okuduğunu ve vize alırken hiç bir problemin çıkmadığını söyleyince çok şaşırdımsenin de onun gibi şansın yüksek. şansını denemeni öneririm.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açıkcası çevrendeki insanlara sorsan iki yıllık okuduğun için WAT a katılamayacağını söylerler. geçen seneye kadar bende öyle biliyordum.ama çalıştığım yerde bulunan bir arkadaşın 2 yıllık okuduğunu ve vize alırken hiç bir problemin çıkmadığını söyleyince çok şaşırdımsenin de onun gibi şansın yüksek. şansını denemeni öneririm.
    aga cok sagol yaa.vallaha ıcım acıldı msjını okuyunca.ben gıdıp amerıkayı gomeyı cok ıstıyorum ve bu macerayı yasamak ıstıyorum.ıngılızcemı gelıstırıyorum su sıralar.2yıllıkta sorun olmadıgına gore buyuk bı sorun yok sanırım.bıde babacan ordakılerı gerı donecegıme ıkna etmem gerekıyormus bunu nasıl yapabılırım?ben sporcuyum zaten donup mıllı takım secmelerıne gımem gereklı.ayrıca bankada para gosterırsem bır yararı olurmu?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aga cok sagol yaa.vallaha ıcım acıldı msjını okuyunca.ben gıdıp amerıkayı gomeyı cok ıstıyorum ve bu macerayı yasamak ıstıyorum.ıngılızcemı gelıstırıyorum su sıralar.2yıllıkta sorun olmadıgına gore buyuk bı sorun yok sanırım.bıde babacan ordakılerı gerı donecegıme ıkna etmem gerekıyormus bunu nasıl yapabılırım?ben sporcuyum zaten donup mıllı takım secmelerıne gımem gereklı.ayrıca bankada para gosterırsem bır yararı olurmu?
    bankada hesap göstermen tabiki yararlı olur
    bide dönmen gerektiğini bi güzel anlatırsan bize kart atarsın artık amerikadan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bana sorucak olursan bankada para göstermene hiç gerek yok.. eğer lisansın varsa, döndüğünde milli takım seçmelerine katılacağını belirten kıytırıktan bi kağıt hazırla.. hocan sana referans olsun. eğer hocan zamanında benimkisi gibi milli takım hocasıysa vize almanı çok kolaylaştırır......

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı harun_bjk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bankada hesap göstermen tabiki yararlı olur
    bide dönmen gerektiğini bi güzel anlatırsan bize kart atarsın artık amerikadan
    ınsallah.kartta nedemek varsa bı ıstegın gelırken getırrız babacan.bı gıdekte

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb

bana sorucak olursan bankada para göstermene hiç gerek yok.. eğer lisansın varsa, döndüğünde milli takım seçmelerine katılacağını belirten kıytırıktan bi kağıt hazırla.. hocan sana referans olsun. eğer hocan zamanında benimkisi gibi milli takım hocasıysa vize almanı çok kolaylaştırır......
    abı bu referans mevzusu ıngılızcemı olcak nasıl hazırlıcam bunu?ya burdan bıtanesıde sakın kurallara uyan bırı olmalısın dedı.yoksa bu konularda cok dıkkatlıler haytta vıze vermezler dedı.sakın soleme dedı boxor oldugunu kavgacısın fılan dıye vermezler dedı.sen en dıon abı bu ıse?en ıyısı soylememek heralde...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abi kaç tane boksörün vize alamadığını görmüş o diyen allasen, önüne gelen vize profesörü kesiliyo ne alakası var. bide asla alamazmışsın vah vah

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı lost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi kaç tane boksörün vize alamadığını görmüş o diyen allasen, önüne gelen vize profesörü kesiliyo ne alakası var. bide asla alamazmışsın vah vah
    bende sasırdım yaw.bırı 2yıllıgım dıye gıdemezsın dıyor.bırı box yzuunden vermezler dıyor.benımde gerı donmemı kanıtlamam ancak bu yolla olur gercektende secmeler ıcın donmem lazım.bırde sırkete okdar para verıcem bu para benım ıcın buyuk bı parar cunku sırf bunun ıcın ıse gırdım kendı paramnla gıdecem dıye.yaw hıc yoksa solerım ben cok merak edıom oarayı hemde super bır tatıl olur benım ıcın.tek cocugum zaten ıstesemde bırakmazlar benı ora temellı.ne yapcam yaw yatar heralde bnım ıs abılerr...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sadece kayıt parasını alamıyorsun bide vize ücretini. geri kalanı tamamen geri alıyorsun zaten bunu trdeki şirketler hayrına vermiyo zorunlu olarak vermeleri gerekiyo. onlar ds parası

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı lost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece kayıt parasını alamıyorsun bide vize ücretini. geri kalanı tamamen geri alıyorsun zaten bunu trdeki şirketler hayrına vermiyo zorunlu olarak vermeleri gerekiyo. onlar ds parası
    beyler şirketler vize alamadığın takdirde kayıt ücretini geri ödüyo. ama ödemeyen şirketler varmış. sanırım. iyi araştırın genede..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler şirketler vize alamadığın takdirde kayıt ücretini geri ödüyo. ama ödemeyen şirketler varmış. sanırım. iyi araştırın genede..
    ABI BUGUN YOILDA GIDERKEN BIR SIRKET GORDUM TESADUFEN GIRDIM SORDUM BOYLE BOYLE DIYE.KIZ ISTANBULU ARADI MAALESEF DEDI 2 YILLIKLAR BASVURAMIYOR DIYE...DAHA SONRA SADECE INGILIZCE BOLUMU VE TURZIM OTELCILIK BOLUMUNDEKI 2YILIKLAR BASVURABILIR DEDI.BU KONUDA BIR BILGINIZ VARMI ABI?BILIYORUM COK UZATTIM AMA BOSUNA OKDAR PARA KAYBETMEK ISTEMIYORUM ISIN ACIKCASI OGRENCI ADAMIM AGIR GELIYOR...DUSUNCELERINIZ IICN COK TESEKKUR EDERIM...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks