Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mc Donalds>Idaho Springs/Colorado

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Standart Mc Donalds>Idaho Springs/Colorado

İş Türü: Mutfak Görevlileri,Kasiyerler ve Çeşitli Elemanlar

Saatlik Ücreti: 8.25$

Overtime: Ara sıra yapılıyor ve ücretler 1,5 katına çıkıyor.(12.37$)

Kontejan: 50 Kişi

Konaklama: Paylaşımlı Odalar ( Otel)

Konaklama Ücreti: 220$

İstenen Özellikler:Orta veya üstü seviyede ingilizce konuşabilmek yeterli

Program Süresi: 6 Haziran - 25 Haziran arası başlayabilirsiniz.

Not: Uniforma giyme zorunluluğu var. SSN başvuruları işveren tarafından organize edilecek.

Ulaşım: Denver Havaalanı , Idao Springs otobüs terminalinden ulaşım sağlanabilmekte.

Başvurular: http://www.turkishwat.net/wat_basvuru

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abi mcdonalds hiç ama hiç çekici gelmio bir dükanın içindesin bütün gün bana uymaz heralde sıkılırım abi yag kokusuda var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet acaip bir yağ kokusu var adamın burnunun direği kırılıyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı narsist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet acaip bir yağ kokusu var adamın burnunun direği kırılıyor
    sen oraya gittin mi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Idoho Springs Mc ' I Hiç Tavsiye Etmem. 2006 Da Gittim 1 Ay Dayanabildim. 40 Saatten Fazla çalışamazsınız. Belki 50 Saat. Yani Paranın Bereketi Yok (her Gün Acaba Kaç Saat çalışabileceğim Diye Düşünüyorsunnuz). Kadın Düşkünü Meksikalılarla çalışmak Zorunda Kalıyorsunuz.... Gezecek Yer Yok. öyle Bir Köy Için Amerikaya Gidilmez. Kiralık Araba Yok (denver I Gezemedim). Patron James Bossellı Sürekli Personel Alıp Az çalıştırıyor. En Kötüsü Iyi Bir Ikinci Iş Olanağı Yoook. Ben Bir Ayın Sonunda Uçak Biletimi Aldım Intentten Ve Birini Buldum Beni Havaalanına Bıraktı. Vırgınıa Da Busch Gardens Parka Gıttım. Ben Iş Istiyorum Dedim Ve Girdim. Adam Gibi Odaları Var Adamların Haftalık 50 Dolar Veriyorsunuz. Dünya Kadar öğrenci Ile Muhabbet. Istediğiniz Kadar çalışma Saaati. Off Günlerinde Bedava Park Girişi.. Valla Para Gördüm Busch Gardens Ta. Sanırım Türk öğrenci Istemiyorlar Artık. Ama Kapılarına Gidip Iş Isterseniz Verebilirler. Temmuz Sonuna Kalmayın. (not Edin, Dara Düşerseniz Oraya Gidin, Fakat Cıee Ile Sorunsuz Olun.)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Colorado'yu bir türlü sevemedim zaten. İsminden midir ? Konumundanmıdır ? Bilmiyorum. Verdiğin detaylı bilgiler için teşekkürler Sertan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart colorado ve ıdaho sprıngs

arkadaslar sız sertana bakmayın bende onunla aynı mc donalsta calıstım ve cok memnun kaldım dıyebılırım . Fakat tek kotu yanı ıkı dagın arasında kalmıs bır kasabadan ıbaret olması fakat denver ra gıttıgınız zaman sehrın ne kadar guzel oldugunu anlayacaksınız. yanı ulasımda bıraz sorun var ama mc donalsta uyanık olan kısı musterılerı kullanarak tum cevredekı sehırlerı gezebılır . meksıkalıların cok oldugundan bahsedılmıs buunnun dezavantajının yanında ıspanyolca ogrenmek ısteyenlerı ıcın cok ıyı bır ımkan hem ıngılızce hem ıspanyolca konusma ımkanı var. Sertan kardesımmde benım oradakı ustam sayılır ılk ıs gunumu onunla calısmıstım ve kendısı ne dıyorsa dogrudur aslında. Ama meksıkalılarda sen sakrak ınsanlar. Amerıka genelındekı mc donlstlarda zaten genelde gocmenler calısıyor ama bızım restoranrttta romanyalı moldovyalı rus brezılyalı meksıkalı amerıkalı bulgarıstanlı olan arkadaslar vardı yanı tum ulkelerden gelen ınsanlar var. para kazanmak ıcın uygun fakat cok para kazammak ıcın uygun degıl ama ben mesela part tıme dekorasyoncu oldugumdan bır mımarla calıstım . sonra onunla bırcok yerı gezdım ogrendım halada gorusuyorum kendılerı ıle.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart colorado ve ıdaho sprıngs mc donalds

arkadaslar unutmusum yazmayı ben Advısın 2 sanslı ogrencılerınden bırısı olarak gıttım coloradoyua yanı wat ucretsız olarak katıldım . sadece ucak ve konaklama masraflarını karsıladım. belkıde orayı bunun ıcın sevmıs olabılrıım :::)). Bır mobılyacı ısı bulamadım aslında oyle ıslerde calısmayı cok ıstemıstımm .... ıs ımkanlkarı sınırlı dıyebılrıız restorant ve bar tarzı yerler var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)