Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: dış hatlardan iç hatlara geçerken valiz aktarması hakkında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart dış hatlardan iç hatlara geçerken valiz aktarması hakkında

merhaba new yorktan cleveland aktarmam olacak united la gidiyorum acaba aktarma sırasında valizi almam ve tekrar check in tarzı birşey gerekiyor mu yoksa otomatik aktarma oluyor mu?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Amerikaya ilk vardigin noktada , bavulunu almak zorundasin. Bu tum ulkeler icin gecerli. Uluslararasi ucuslarda , ulkeye ilk varilan yerde bavul alinip , gumruk kontrolunden gecilmesi zorunludur. Bu yuzden nyc de bavulunu alacaksin , gumrukten gecip yeniden check in noktasina gideceksin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

şimdi aldığın bilete bağlı. eğer biletlerini kendin ayrı ayrı almışsan (ki düşük bir ihtimal bu ) evet her seferinde check-in yaptırıp bavulu alıp yeni uçağına aktarman gerekiyor ama örneğin miamiye bilet almışsan ve romada aktarman varsa hiçbir şey yapmıyorsun sadece zamanı geldiğinde kapılara gidiyorsun son indiğin yerden de bavulunu alıyorsun... bu arada aktarmalarında indiğin yerin saatine göre ayarla saatini uçuşu kaçırabilirsin yoksa

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Amerikaya indigi ilk noktada bavullari alip , yeniden check in yapmaniz zorunluluktur. Yanlis bilgi olmasin. Eger roma dan direk miami ye gidiyorsanis orun yok ancak roma-nyc-miami ise nyc de bavulu almak zorundasiniz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikaya indigi ilk noktada bavullari alip , yeniden check in yapmaniz zorunluluktur. Yanlis bilgi olmasin. Eger roma dan direk miami ye gidiyorsanis orun yok ancak roma-nyc-miami ise nyc de bavulu almak zorundasiniz
    hayır özgürsum yanılıyorsun. çünkü bazı uçak biletleri newyorktan aktarmalı bile olabiliyor. aldığın bilete göre değişir bavulu alıp almayacağın...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dostum bence sen yanlış biliyosun. Amerikadaki ilk varış noktan neresiyse ordan bavulunu alcaksın iç hatlara geçip bavulunu iç hatlardaki uçağına bırakcaksın. ist-roma-nyc-miami biletin varsa; nyc de bavulunu alıp iç hatlara geçip miami uçağına bırakmalısın. yoksa bavulun başka ülkeye gider. bavulu çin e giden arkadaşım olmuştu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biletimi unitedın sitesinden aldım newark direk uçuş ardından aktarma cleveland bu şekilde sanırım bavulu almam gerekiyor bir de eğer newark uçağım rotar yaparsa diğer uçak yanıyor mu yoksa başka bir işlem mi uygulanıyor?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

newarkta bavulunu alcaksın. aktarmalı bilet oldugu için olası bi rötar durumunda öteki ucagın yanmaz bir sonrakine binersin onu ayarlarlar orda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart South Yarmouth MA gidecek olan arkadaşlar bi ses verin :)

arkadaşlar 22 gece 10.30da boston ma ya iniyorum ordan gidiceğim bölgeye ulaşımı nasıl sağlayacağımı bilmiyorum. aynı bçlgeye gidecek olan arkadaş varsa bana yardımcı olabilir mi?:

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

google dan arama yap , servis vardir boston havaalanindan , ya da otobus ve tren icin bilet bak senin bulundugun sehir ya da en yakin daha buyuk sehir neresiyse oraya otbus ya da tren bileti bak, otobus icin greyhound.com a , tren icin ise amtrak.com a bakabilirsin. Is sozlesmende havaalanindan nasil ulasabilecegin yaziyor olmali , eger yazmiyorsa sponsoruna ve isverenine mail at yardim iste.Onlar nasil ulasilacagini biliyordur , ozellikle isverenin gecmis yillardaki ogrenciler nasil ulastiysa sana o bilgiyi verir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)