Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iş ve şehir seçimi için yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart iş ve şehir seçimi için yardım

Merhaba arkadaşlar bu yaz work and travel yapmayı düşünüyorum.Benim gitmekteki temel amacım gezmek ve ingilizcemi geliştirmek tabi bunun yanındada cebimden para çıkmayacak şekilde para kazanabileceğim şehir merkezinde fazla stresli olmayan bir iş bulmak.Hangi iş ve şehirleri önerirsiniz.
    Konu omer99 tarafından (17-11-2010 Saat 06:02 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu söylediğin imkansız ömer.forumu araştırırsan wat hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu imkansız olan tüm isteklerimi yoksa bazı istekleri mi?

BannedUser
    Guest

valla bu yazdigin isler olsa kimse sana tavsiye etmez kendi gider arkadaslarini yerlestirir

actigin baslik cok genel olmus siteyi incelersen genis bilgi bulursun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

tabiki gezmek,ingilzceni geliştirmek.bunları yapabilirsin imkansız deil ama bunların hepsini aynı anda yapman imkansız.mesela çok para kazanacaksan ingilizce geliştiremezsin fazla çalışmaktan yada stresli olmayan bi iş istiyosan çok para kazanamazsın buna istinadende çok fazla yeri gezemezsin...vs vs bu örnekler çoğaltılabilir.bunları yapmak istiyosan illaki birinden birini feragat etmen gerekir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

benim anlamadığımm...watçılarda neden bölee mutsuz bir kara bulutlu hava olduğuu..hep negativ demeçlerrr...ama 2 yada 3 sefer gidişler...nasıl bir muamma anlamış değilim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu tamamen bekletilerle alakalı bi durum.WAT'ın ayrı ayrı eksilerini yaşayanlarda var artılarını yaşayanda var.İkisini bi arada yaşayanda.Sadece beklentileri biraz daha sınırda tutmak lazım gittiğimizde hayal kırıklığına uğramayalım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

millat nasıl bir beklentiye giriyor onuda anlamış değilimm...usa ye gidiyo diye los angels ta star olacak hali yok ya vegasta kumarhaneler kralı...zaten böyle düşünceler içinde olanlar hiçç gitmesin.sonuçtaaa yapılacak işler amele iyiysi işler...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

aynen qreatiwe e katılıyorum.wat kesinlikle şans işi.bazen herşey çok iyi gider ii para kazanırsın ii iş yaparsın eğlenirsin vs bazende işin iptal olur erken dönersin bu kesinlikle bi şans.ama eğer beklentilerini düşük tutarsan bu programdan daha çok keyif alabilrsin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

çünkü wat ı bilmeyenler ilk başta abd yi gezicem tozucam diye düşünüyor ki bende öyleydim cahil zamanlarımda forumu araştırdıkça,okudukça bukadar tozpembe olmadığını görüyosun.bu programın ilk amacı 3 ay work 1 hafta(yapabilene)travel

BannedUser
    Guest

Alıntı onurpasazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığımm...watçılarda neden bölee mutsuz bir kara bulutlu hava olduğuu..hep negativ demeçlerrr...ama 2 yada 3 sefer gidişler...nasıl bir muamma anlamış değilim.

bende 3 kere gittim. bu kara bulutlu mesajlar abd kotu oldugu icin degil beklentileerin cok fazla olmasi ve daha sonra ugranilan hayal kirikligindan kaynaklaniyor. bak arkadas demiski benim amacim gezmek ve dil bunun yaninda para harcamamak ve kazanmak sence boyle birsey mumkun mu varsa boyle is bende para icin alaska yerine oraya gideyim.
    ama iste ilk kez giden bu beklenti ile gidiyor sonra donunce amerikalilar beni amele gibi kullandi diyor. Sunu herkes bilsin ki herkes oraya isci olarak gidiyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bence de beklentilerin bi sınırı olmalı.sonuçta yapılan işler ortada.benim şuanki hedefim 13 hafta çalışıp en azından maliyetin yarısını çıkarıp sonra elimdeki paraya göre gezmek artık bu 3 yada 5 gün mü olur 2 günmü olur bilmemmm...tabi birazda elektronik alışveriş.bakalım bu yaz şans ne kadar benimle olacak..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

şans,2011 watçıların yanında olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı eghn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şans,2011 watçıların yanında olsun
    aminnn

BannedUser
    Guest

atalarimizin bir lafi vardir

ESEGINI SAGLAM KAZIGA BAGLA

bizlerin amaci burdan ilk kez gideceklere elimizden geldigince yardim etmek basimiza gelen aksiliklerin sizlerinde basina gelmemesini saglamak. bu sitenin amaci bu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inşallah yararı olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar hepinizin yorumlarını okudum yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim, burda bi yanlış anlaşılma oldu galiba.Anlatmak istediğim genelde oraya gidenlerin temel amaçları para kazanıp ordan gelirken buraya laptop telefon vb. getirmek oluyor.Benim böyle bir amacım yok.Gezmekten kastım sürekli şehirler arası veya barları gezmek değil bulunduğum şehir de iş çıkışı sokakta cafede vb. gezmek.İş konusundada stresli olmayan iş demek biraz saçma oldu sonuçta her işin stresi vardır.Şöyle dersek daha doğru olur herhalde şehir merkezinde veya merkeze yakın olan bir iş.Şehir olarakta istediğim kesinlikle büyük metropol şehirlere gitmek değil orta düzeyde bir şehire gitmek.Bu açıklamalarıma yakın önerilerde bulunursanız sevinirim, bu öneriler çerçevesinde geniş bi araştırma yapıp erken kayıt yaptırmayı planlıyorum.
    Konu omer99 tarafından (19-11-2010 Saat 05:06 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

otel işi düşünüyorsan ocean city,atlantic city olabilir.eğlence parkı düşünüyorsan birçok eyalette var.şirketeri gezip iş listesini alırsan kafanda daha net belirlenir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eghn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otel işi düşünüyorsan ocean city,atlantic city olabilir.eğlence parkı düşünüyorsan birçok eyalette var.şirketeri gezip iş listesini alırsan kafanda daha net belirlenir.
    Bu önümüzdeki hafta şirketlerden listeleri edineceğim.Peki bu eğlence parkları genelde şehir merkezine uzak yerlerde olmuyor mu?
    Konu omer99 tarafından (20-11-2010 Saat 01:37 AM ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Bu eğlence parkları hemen hemen biraz daha şehir dışında oluyor ama bi şekilde oralara otobüs falan oluyor.Ben ingilizcen iyiyse garsonluk öneririm.Saat ücreti düşük ama bahşişte gerçekten iyi para var.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar arkadaşlar.
    Bende bu sene ilk kez gitmeyi düşünüyorum abd ye ve umarım herşey iyi olur. ancak hala iş arıyorum ve şu iş dikkatimi çekti. acaba aranızda ''Participant Services Coordinator'' lük yapan varmıdır gerçi biraz uzun bi iş adı ama yada bu iş hakkında bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı omer99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu yaz work and travel yapmayı düşünüyorum.Benim gitmekteki temel amacım gezmek ve ingilizcemi geliştirmek tabi bunun yanındada cebimden para çıkmayacak şekilde para kazanabileceğim şehir merkezinde fazla stresli olmayan bir iş bulmak.Hangi iş ve şehirleri önerirsiniz.

Hepimiz inşaallah cümlemiz, bi buzlu badem eksik

Rahatlık istersen saatin az olur haliyle az kazanırsın, para dersen sosyaliten düşer ameleliği çok yaparsın, dengeli bişey olsun dersen şans belki küçük bi şehirde asosyal bi işin başında 8 Türkle çalışıyor olabilirsin falan filan ulan her şey mükemmel olsa illa bi sorun çıkar, konaklamadan memnun kalmayabilirsin, belki ulaşımın sıkıntı olur, yani toz pembe bişey bekleme unut

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)