Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ny da kalacak yer

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Exclamation ny da kalacak yer

arkadaslar eylulun 6 sında ny a gececegız 2 kısıyız 11 ınde ucagımız kalkıyo 5 gun kalacak yere ıhtıyacımız var otele para vermek ıstemıyorum ny evı musaıt olan var mı otele verecegımız paranın yarısını verırız please help
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eger oyle biri varsa ben de ben de eylul 15 gibi 5 gun kalacagim ben de aynini yapabilirim,yok eger yoksa el ele verelim guzel fiyati uygun bi yer bulalim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

jfk terminal 4 beles abi gidin oraya ))))) otele verceginiz parayi jfk-times square arasi metroya verin ..ben 1 gunlugune oyle yapcam 1 gece kalcam cunku Nyorkta travel kismini haziranda ilk geldgimde yapmistin sponsorun oryantasyonu oldgu zaman..konuyu dagitiyorum ksra bakmayin ama valiz iicin emanetci nerde bulabilir ve guvenebilirim ?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Sucre bende seniin gibi yapacam giderken 1 gun orda kalacam ve buyuk ihtimal jfk da kalacam ama valizimi nereye koyacam bilmiyorum

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jfk terminal 4 beles abi gidin oraya ))))) otele verceginiz parayi jfk-times square arasi metroya verin ..ben 1 gunlugune oyle yapcam 1 gece kalcam cunku Nyorkta travel kismini haziranda ilk geldgimde yapmistin sponsorun oryantasyonu oldgu zaman..konuyu dagitiyorum ksra bakmayin ama valiz iicin emanetci nerde bulabilir ve guvenebilirim ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cihan.cicek bende aynı şekilde eylul 15 yada 16 gibi ny da olcam. yanlız gezesm yok hem ilk kez gidiyorum. kalcak yerdede yardımcı olabilriz birbirimize diye dusunuyorum. ayın 19u olende ucagım var. istersen beraber gezeriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

airbnb.com adresine bakıverin. 40$ verip güzel bir yer bulabilirsiniz.
    dünyanın öbür ucuna gidip bir de 40-50$ save edecem diye düşÃ¼nmeyin, havaalanlarında sürünürsünüz yahu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı SAVAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    airbnb.com adresine bakıverin. 40$ verip güzel bir yer bulabilirsiniz.
    dünyanın öbür ucuna gidip bir de 40-50$ save edecem diye düşünmeyin, havaalanlarında sürünürsünüz yahu.
    aslında haklısında yinede insan biraz para goturmek istiyor yurda. eger ole olursa bn cok az bsy goturebilcem.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Question

Arkadaslar benimde bu konuda yardima ihtiyacim var.Aslinda biletimi erkene aldirsam daha iyi olacak ama yaklasik 1 ay once british airwaysin turkiye subesi ile gorustum 330 eurodan asagi olmaz dediler.Ee yabanci subesini arayip derdimi detaylica anlatacak kadar iyide konusamiyorum ozllkle telefon uzerinden.Sonucc olara ayin 19 unndan sonra 2 hafta kalacak yere ihtiyacim var yada biletimi erkene aldirmam lazim bu iki konudan herhangi biri hakkinda oneride bulunabilecek varsa cok minnettar olurum.Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne yazikken bendede ayni sorun var 23 unde new yorkta olucam yalniz olucam simdi hostel fiyatlarina bakiyorum da cok pahali geldi vegasta en guzel otellerde kaliyoz bu fiyata

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Donmenize daha varsa erkenden New York'a gitmeyin hic. Ucuza yer bulmak sorun oldugu gibi buldugunuz en ucuz yerde de gucenlik sorunu olacaktir en onemlsi de bu. Tum yaz boyunca aldiginiz esyalarin donus arefesinde calinmasini kimse istemez. Ondan New York en fazla donmenizden 3-4 gun once gitmeniz en iyisi. Ben 3 gun once gittim 2 gece kaldim, ilkinde bir aptal arkadas yuzunden az daha sokakta kalacaktik bildigim ucuz hostel var diye bizi zenci mahallesine goturdu neyseki Turkler imdadimiza yetisti orda da 1 geceyi orda bedavaya gecirince 2. geceyi 23. cadde de Chelsea Hotel'de gecirdik. Manhattan'da kalabilecek en ucuz buyuk hotel o sanirim. Geceligi 40'a kalan da olmus ama bize 65ten asagi inmediler. Herkese bol sans.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)