Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 17 mayıs vize

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 17 mayıs vize

merhaba arkadaşlar bende 19 mayısta vize görüşmesine girdim ankarada. uzun zamandır bu formu ve vizeye giren arkadaşları takip ediyorum umduğumdan farklı oldu herşey.

1. si bana ve benle beraber giren arkadaşların hiç birine ne yeşil ne beyaz nede pembe kağıt verdiler. alamayan arkadaşa pasaportunu ve ds formunu boş verip geri gönderdiler.alan arkadaşlara ise ds formunu imzalayıp ups ye gönderdiler pasaportu aldılar. ankarada nası bi uygulama var bilmiyorum
    ds formunu imzalayıp pasaportu aldıklarında ve ups ye gönderip kargo ücreti ödettiklerinde vize alınmışmı oluyo (bena ve ordaki arkadaşlara öyle yaptılar)
    2. bence en önemlisi eğer herhangi bi teknik üniverstede okuyosanız not ortalamasıda ikinin üzerindeyse iki tane soru soruıyolar
    -odtü lümüsün veya ktü lümüsün
    -ne zaman mezun olcan bu iki soru sonunda vize veriyolar şahsen benim görüşmem 30 sn sürmedi ve benden önce giren odtü lü arkadaşında aynı şekilde.
    Konu wanhelsingzeta tarafından (19-05-2010 Saat 09:09 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: pardon 19 mayıs değil 17 mayıs özür dilerim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[QUOTE=wanhelsingzeta;114655]merhaba arkadaşlar bende 17 mayısta vize görüşmesine girdim ankarada. uzun zamandır bu formu ve vizeye giren arkadaşları takip ediyorum umduğumdan farklı oldu herşey.

1. si bana ve benle beraber giren arkadaşların hiç birine ne yeşil ne beyaz nede pembe kağıt verdiler. alamayan arkadaşa pasaportunu ve ds formunu boş verip geri gönderdiler.alan arkadaşlara ise ds formunu imzalayıp ups ye gönderdiler pasaportu aldılar. ankarada nası bi uygulama var bilmiyorum
    ds formunu imzalayıp pasaportu aldıklarında ve ups ye gönderip kargo ücreti ödettiklerinde vize alınmışmı oluyo (bena ve ordaki arkadaşlara öyle yaptılar)
    2. bence en önemlisi eğer herhangi bi teknik üniverstede okuyosanız not ortalamasıda ikinin üzerindeyse iki tane soru soruıyolar
    -odtü lümüsün veya ktü lümüsün
    -ne zaman mezun olcan bu iki soru sonunda vize veriyolar şahsen benim görüşmem 30 sn sürmedi ve benden önce giren odtü lü arkadaşında aynı şekilde.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim şirketten bazı öğrenciler de dün gitmişler vize görüşmesine ankarada. sadece iki soru sormuş hangi okuldansın, nereye gideceksin di galiba sorular. çok kısa sürmüş. çok yoğun olduğu için gereksiz muhabbet etmiolarmış. ve ds formunu imzalayıp pasaportu aldıklarında ve ups ye gönderip kargo ücreti ödettiklerinde vizeyi almış oluomuşsun. hayırlı olsun. darısı başımızaa...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)