Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil yardım. . . Yeşil kağıt ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Acil yardım. . . Yeşil kağıt ?

Arkadaşlar az öcne Ankaradan geldim vize görüşmesindne. DS im herşeyim tamamdı. not ortalamam 2.42. daha önce 3 kez gittim amerikaya. bu sene okulda son senemdi.

Eleman yeşil bir kağıt verdi, numara falan yazdı. bu numaradna websitemizden takip et dedi. 1-4 hafta arası açıklanır falan filan. güvenlik soruşturması mı bu dedim, hayri dedi?

Bu durumun anlamı nedir arkdaşlar? Almam mı yüksek ihtimal alamamam mı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Namecheck e takılmışsın. İsim soruşturması.. yada güvenlik sorusturması diger adı .. Ortalama 3 haftada acıklanıyor.. Ancak çok daha uzun süren arkadaşlarımızda mevcut. Forumda arama yapmanı tavsiye ederim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Namecheck e takılmışsın. İsim soruşturması.. yada güvenlik sorusturması diger adı .. Ortalama 3 haftada acıklanıyor.. Ancak çok daha uzun süren arkadaşlarımızda mevcut. Forumda arama yapmanı tavsiye ederim.
    Peki güvenlik soruşturmasından temiz çıktığım taktirde, vizemi almış mı oluyorum?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Güvenlik soruşturmasından mutlakaki temiz cıkarsın. (Vukuatın yoksa tabi) Ancak düşÃ¼nülmesi gereken soruşturmanın açıklanma süresidir. Şu durumda vizen en iyi ihtimal haziranın ilk haftası eline ulaşır. Fakat dediğim gibi 3-4 ay süren arkadaşlarımızda olmuştur. Hatta @watken iki sene programa yazılmasına ragmen bu isim sorusturması yüzünden gidememiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Gerçi sen sormuşsun güvelik soruşturması mı diye.. Neden hayır dediğini bilmiyorum ama namecheckten başka bir işlem için numara verilmiyor diye biliyorum. %99 namecheck olması gerekiyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

peki aga, bu beni namecheck olayına sokmak tamamen oradaki görevlinin insiyatifinde mi yoksa sistemde görünüyor mu ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Daha önce namecheck e takıldın mı bilmiyorum. İsim benzerliğinden kaynaklanıyor genelde. ABD de son zamanlardaki tehditlerden sonra(ny da bomba vs) bunlarla sık sık karsılasacagız. Ayrıca ABD girişinde de baya bir zorluyorlarmış arkadaşların dediğine göre. gidince göreceğiz..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Namecheck'e katılmadım dana önce. Eleman bayağı bi kıl adamdı. Ankara 2 numaralı yerdeki eleman.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar ayrıca, bu bana verdikleri numarayı mı bekliyeceğim ben. Eğer redse cevabı bunu nereden öğrenebilirim. Belki tekrar başvurmayı deneyebilirim.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Numarayı beklemek zorundasın. İsim soruşturmasının sonucuna göre verecekler vizeyi. Vermeyecek olsaydı direk söylerdi veremiyorum diye. Bir daha başvurman birşeyi değiştirmez işlemler tekrar eder. @watken bir oncekı sene açıklanan isim soruşturması olduğu halde ve temiz çıktığı halde ertesi sene yine isim soruşturmasına takılmış ve beklemek zorunda kalmıştı.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Teşekkür ederim kardeşim. Her şey alt üst oldu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ne zaman gitmeyi planlıyordun? İnşallah 15-20 günde açıklanır da planların alt üst olmaz..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

17 haziran gidiş tarihimdi. beyaz kağıdın üzerine 206-3-127 yazmış. Yeşide de VMV00 yazıyor. Beyazın üzerindeki ne anlama geliyor ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de Ankara'da girdim vizeye ilkinde red ikincisinde ise güvenlik soruşturmasına kaldım bana da numara verdi aynen öyle bi yeşil bi beyaz kağıt, görevli anlamamıştır herhalde sorunu, o verdiği numarayı(VMV00) islemleri tamamlanan gocmen olmayan vize basvurulari - Amerikan Buyukelciligi Ankara, Turkiye adresinden hergün kontrol et açıklanınca ds ve pasaportu gönder falan diye yazıyo zaten yanında, her hafta cuma günü açıklanıyo diyolar ama ben hergün bakıyorum tam 1 hafta oldu bugün daha açıklanmadı benim ama birlikte gideceğim arkadaşımınki 10.gününde açıklandı çok kafaya takılacak bişe değil aslında ama insan yine de sinir oluyor işte

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar,
    Yalnız değilsiniz. Ben de sizin gibi name checke takıldım. Bana da V1P00 numarasını verdiler. Moralinizi bozmak istemiyorum ama 6 Nisandan beri bekliyorum. 6 hafta bitti. Daha tık yok.Her şey rezil oldu. Siteye bakmaktan neredeyse tüm numaraları ezberledim. Haftada iki gün güncelleniyor. Her güncellemede 22 kişi ekleniyor. Kayıt tutuyorum. Sabredelim, birbirimize destek olalım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaşlar bende sizler gibi 6 gündür beklemedeyim. 20 haziranda gidecem. ya dert etmeye gerek yok çıkarsa çıkar çıkmazsa ne yapalım artık canımız sağolsun, sağlık olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Aynen kardeşim, ben ilk günlerde sıkıntı yaptım ama artık o kadar da dert etmiyorum. Bizim elimizde olan bişey yok, hayırlısı gitmemektir belkide.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar sonuçları açıklananlar yok mu ? Bugün 11.günüde devirdim ben.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

17 hazırandan ıtıbarıyle bende beklıyorum. inşallah cok geç gelmez uçak biletleri adına

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı fituji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 hazırandan ıtıbarıyle bende beklıyorum. inşallah cok geç gelmez uçak biletleri adına
    nasıl 17 haziran?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)