Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konsolos görevlileri hakkındaki gözlemler(gitmeyenlere tecrübe olsun )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Konsolos görevlileri hakkındaki gözlemler(gitmeyenlere tecrübe olsun )

sitede her konuda çok bilingilendim vize olsun eyalet olsun vs fakat bence bu konuda olmalı ve insanlar hangi görevlilerle görüşme yapiosa ona göre bi ön bilgisi olması lazım diye düşündüm
    ilk olarak 1 numarada How i met your mother izleyenler bilir ordaki barney stinsona benzeyen bir görevli var sarısın mavi gözlü o mulaktı diğerlerine göre uzun tutuyo ve hiç beklenmedik sorular sorabiliyo biraz zorluyo sanki ing seviyesi onem verio (en azından bnm görüşmem öyleydi)
    2 numaralı görevli asyanın bağrından kopp gelmiş ne yapacağı belli olmayan abimiz war iki tane kızla 1dk konustu ve vizeleri onayladı ki kızlardan biri bir soruya cok alakasız cevap verdim saçmaladım nasıl aldım diodu fakat bir tane görüşmede de 2. defa vize görüşmesine baş vuran ve ortalaması 1 altında olan bir cocuğu geri cevirdiki ing fena deildi cocukta fakat gpa kötü onaylayamam dedi bi tane liseli kızda yurt dışına bir davetiye almıs ama derslerinden biri kırık diye vermiyodu sonradan hocası geldi referans falan gösterdi kısacası gpa takmış durumda benim gözlemlerimce
    3.görevli pek süzemedim oda tom cruise havası vardı gelen onayladı ama ona wat öğrencisi gelmedi
    gelelim 4. gişedeki pamuk anneannemiz diyelim yaşlı kısa saclı bir bayan en az 15 kişiyle görüştü ve arasında sadece 2 kişiye vize vermediki onlardan 1 tanesi "wat is your university" diğeride "where are u goin in usa" sorusuna kadın en az 3 defa tekrarlamasına ve tane tane solmesine ramen cvp veremedi yani herkesin keşke bu kadınla görüşsem diyebileceği hem gpa hem de ing olarak orta düzey arkadaşlar için en ideali
    umarım yardımcı olur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Resmen konsolosluk görevlilerini fişlemişsin yahu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sabah 8 den 11 kadar orda sıra bekleyince biraz öle olduk bilioyo musun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

konsolosluktaki güvenlik görevlisi fenerbahçe bayrağı asmıştı gururlandım valla ...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla bunları duymak için yanında dikilmen gerek oturduğum yerden hiç bir şey duymuyodum ben,zaten kalabalıktan çok ses çıkıyordu.
    sucks !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

peki sen hangisiyle gorustun =) durumun nedir demicem almıssındır illaki =) o yuzden tebrikler darısı belkiyenlerin basına =)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dedim üç saat olduğu için ilk once 4. pencereinin orda oturdun sonra bi turladım geldim 2. pencerenin orda oturdum zaten adamlar rahat anlasılsın die sesli konusolar en onde oturuncada dolayısıyla duyuyosun
    ben 1. penceredeki adam denk geldim görüşşmemi 20 mayıs istinye die açılan başlıkta paylaştım teşekkür ederim darısı herkese diyelim

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Vay be biran icin gecen seneki gorusmem geldi aklima ... Guzel yazi olmus eline saglik bu arada .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

güzel bir paylaşım. eline sağlık
    ஐ~√V^ $ahs!y€T ^√V'^~ஐ

Diejenigen, die Empfehlung Empfehlung lebensfähigen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bu görevlileri fişledik USA duy sesimizi değiştir bu insanları artık işleri bitti bunların Yeni yüzler istiyoruz konsoloslukta

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aCHeRoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu görevlileri fişledik USA duy sesimizi değiştir bu insanları artık işleri bitti bunların Yeni yüzler istiyoruz konsoloslukta
    Evet değiştir şunları ama mümkünse gözleri çekilmeyeninden yollaa

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayinstayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel hoş bayan konsolosluk görevlileri talep ediyorum kızlar cazibe kullanıyorlar ee bizde şeklimizi koyalım ortaya belki muhabbet kurarız mesai bitiminde ne yapacaksın?? bir yerlerde bişeyler içelim felan gibi
    Konu aCHeRoN tarafından (21-05-2009 Saat 12:23 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ayinstayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozellikle ankara da gozu cekik olmayan konsolos yetkilisi istiyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozellikle ankara da gozu cekik olmayan konsolos yetkilisi istiyorum
    insan sevdigini yerden yere vururmus belki seni domuz gribinden korudu ne biliyosun
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sıra veren görevli de(fenarbahçe bayrağı olan, türk sanat müziği dinleyen) Var mısın Yok musun'da yarışmıştı

çok eğlenceli adam
    |
    |
    |
    |
    -dahi anlamındaki -de -da eki kelimeden ayrı yazılır
    -bağlaç olan -ki eki de ayrı yazılır
    -türkçe hiçbir kelime x,w,q gibi hafler içeremez

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı alphagut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıra veren görevli de(fenarbahçe bayrağı olan, türk sanat müziği dinleyen) Var mısın Yok musun'da yarışmıştı

çok eğlenceli adam
    Ewet bende nerden tanıyom diyodum Para almadı galiba o? Baksana hala orda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende aslında konsolosluk çalışanlarından birini merakediyorum gerçi hergün degişiyordur belki kişiler,neyse ben görüşmemi istinyede yaptım 3gişe çalışıyodu ilk gişede beyaz tenli bir bayanla görüştüm 20nisanda onu tanıyan varsa yazabilirmi genelde vizeyi verirmi yada o bayandan red yiyenler varmı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

21 mayısta ankarada girdim vize görüşmesine 2 tane 50 li yaşlarda iki bayan vardı görüşme yapan 1 numaradaki çok sert bir ifade ile soru soruyordu ve resmen karşısındakini strese sokuyordu 3-4 kişiye red verdi ben ordayken ama 2 numaradaki bayan sempatik güler yüzlü tonton bi hanımdı dua ettim 2 numarada yanması için numaram ve öle de oldu sıcak bi sohbet ettik have a nice holiday dedi ve vizeyi aldım son sınıf olmam da sıkıntı yaratıyordu bana elimde türkiyeye dönünce bi yerde çalışacağıma dair belgede yoktu fakat ona rağmen sorunsuz aldım tabi not ortalamamın iyi olması en büyük etkendi. umarım bu tarihten sonra girenler böle insanlarla karşılaşır..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim banada o çekik gözlü bayan geldi ve alamadım inşallah istanbula gidecem tekrar vize için hayırlısı yaw.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

brad pitt angelina jolie britney spears falan yok muydu yaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bana japon vize memuru denk geldi... belgelerimi açtı ve ilk sorduğu soru, son sınıfsın dönecek misin... nasıl şaırdım inanamazsınız... çünkü vizede korktuğum belki alamazsam sebebi budur dediğim tek şey başıma geldi ve direk sordu... zaten hiç gülmüyor sert bir tip...

ben o sıra kahretsın neyse ya artık bu yaz burdayım dıye içimden gecırdım... ve vize gelene kadar da
    hıc umdum yoktu cunku gıderken bile DS formun gelsınde o zamn karar verecem demişti....

Allahtan adam GPA hastasıymış... bende de 3,15 ortalama var tatmin oldu demek

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İstanbuldaki konsoloslukta bir tane çekik gözlü adam var çok tatlı.. how are u diye soruyor ilkbaşta.. eğer sende siz nasılsınız dersen acayip mutlu oluyor birazz da GPA hastası übersetzerin dediği gibi.. ama çok şeker bir adam.. düzgün cevaplar verirsen 3 soruda veriyor vizeyi
    sadece orada bir kadın var çok kıll... arkadaşıma iki saat soru sormuştu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı jeannedarc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbuldaki konsoloslukta bir tane çekik gözlü adam var çok tatlı.. how are u diye soruyor ilkbaşta.. eğer sende siz nasılsınız dersen acayip mutlu oluyor birazz da GPA hastası übersetzerin dediği gibi.. ama çok şeker bir adam.. düzgün cevaplar verirsen 3 soruda veriyor vizeyi
    sadece orada bir kadın var çok kıll... arkadaşıma iki saat soru sormuştu
    Evet, o yönden çok iyi birisi, tek soruya vize verdi bana... ama en can alıcı soruydu yani.... bence işini biliyor
    "Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher."

"İki şey sonsuzdur, evren ve insanın aptallığı ama evrenden henüz tam emin değilim."

-Albert Einstein -

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ankara'da bugun girmis bulunmaktayım vizeye..2. nolu gişede 50 yaş civarı,gözlüklü hoş bir teyze vardı..Red verdiğini gormedim..cok guleryuzlu
    EskiŞehir !

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya arkadaşlar son sınıf olanlar dönecek misiniz diye sorulduğunda ne diye cevap veriorsunuz. dönme gerekçenizi ne olarak gösteriyorsunuz. yani ben ne gibi bi cevap versem tatmin olurlar?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar son sınıf olanlar dönecek misiniz diye sorulduğunda ne diye cevap veriorsunuz. dönme gerekçenizi ne olarak gösteriyorsunuz. yani ben ne gibi bi cevap versem tatmin olurlar?
    bi kere kesinlikle donucem demen lazım obur türlü Gpa 4 üstünden 4 olsa vermiolar döndüğünü belirttikten sonra donunce neler yapıcanı anlatman lazım mesala atıorum şu dalda master degrreee yapıcam baş vurdum yada suralara cv bıraktım görüşücem gibi bole cevval cebbar ve atakan biri olduğunu gostermen lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)