Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: giden arkadaşlar yardım edin...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart giden arkadaşlar yardım edin...

yaklasık 11 saat sanırım bu ucakla yolculuk edicem deltadan aldım bileti bu turuncu olan koltuk benim sectiğim koltuk sizce nasıl yeri iyi mi bazılarına bu sorum sacma gelebilir ama 11 saat az degil rahat edeyim istiyorum cam kenarı almama sebebimde yanımda birileri falan uyursa rahat kalkamam diye bole ortalardan ve koridor tarafından aldım donusteki ucak nerdeyse bunun iki katı bu ucak biraz ufak gibi geldi bana

yorumlarınızı bekliyorum...

teşekkürler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam yer güzel bence ya cam kenarı olsaymış daha iyi olurdu bence rahatsız olursada millet yapçak bişi olmazdı bence kasıtlı yapmıosun sonuçta 11 saat geçmez dışarıyı izlemekte lazım aslında. Nezamana aldın bileti???

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 30 hazirana aldım bileti...

ya cam kenarı tabi daha iyi ama ben bole istediğim zaman kalkamayınca rahatsız olurum o yusdennn kalkar dolasırım ben sıkılırım yaniii zaten cok fazla da secenegim kalmadı sanırım o mavi olan yerler boş galiba...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu deltann sitesinden baktımda bu galery bolumunde ne var on tarafta bir arka tarafta uc tane olmak uzere dort adet galery bulunmakta ne var orda ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Koltuk düzeni 2-3-2 dolayısı ile cam kenarı alırsan , dediğin tür bir durumda 1 kişi ile muhattap olursun çok çok ..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bende aynen gecen sefer delta dan koridorun sagındaki koltugu almıstım. belki aynı yerdir de tam hatırlamıyorum numarasını.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende aynen gecen sefer delta dan koridorun sagındaki koltugu almıstım. belki aynı yerdir de tam hatırlamıyorum numarasını.

peki nasıldı yolculugun iyimiydi anlatsana birazzz...?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aslında delta ile uçmuş arkadaşlar daha aydınlatıcı bilgiler verebilir bize

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yanlis hatirlamiyorsam o bolumlerde wc falan var. Koltugun kalkma acisindan iyi cunku ben de 10 saat uctum ve sadece 1 kere kalktim o da inise yarim saat kala biraz zor olmustu kalkmak. Istedigin zaman kalkar gidersin ama koridorlarda devamli hostesler geziyor. Ama cam kenari sec bence cunku 10 saat bi ekrana bakarak ve zuma oynayarak gecmiyor. Ucakta uyumak kolay degil hele hele yol boyunca uyumak neredeyse imkansiz. Bu yuzden yanindakine rahatlikla soyleyip kalkabilirsin tabii abartmadan Eger cam kenari alirsan kanattan alma onden veya arkadan al. Hayirli yolculuklar...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı onureren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis hatirlamiyorsam o bolumlerde wc falan var. Koltugun kalkma acisindan iyi cunku ben de 10 saat uctum ve sadece 1 kere kalktim o da inise yarim saat kala biraz zor olmustu kalkmak. Istedigin zaman kalkar gidersin ama koridorlarda devamli hostesler geziyor. Ama cam kenari sec bence cunku 10 saat bi ekrana bakarak ve zuma oynayarak gecmiyor. Ucakta uyumak kolay degil hele hele yol boyunca uyumak neredeyse imkansiz. Bu yuzden yanindakine rahatlikla soyleyip kalkabilirsin tabii abartmadan Eger cam kenari alirsan kanattan alma onden veya arkadan al. Hayirli yolculuklar...
    yok ya zaten ıstesemde alamıorum artık cam kenarı kontrol ettımde ucak fulll dolu o mavi yerler bos sadece...

evet işte istedigim zaman rahatca kalkabılcem o gusel...

yok ya tuvalet kısmı ayrı zaten gosterıyo onu.

bu galery bolumunde tam olarak ne oldugunu bılen yok mu arkadaslar.

ekran derken simdi benim butun ucudlsrım 35-40 dakıkalık kıbrıs adana arası ucuslar oldugu ıcın pek bılmıorum uzun yolculuklarda kı ucaklar nasıldır bu konuyu biraz acarsan ve delta hakkında yolculugun hakkında bıraz daha ayrıntılı bılgı verebılırsen gusel olur...

arkadaslar deltayla ucanlar deneyımlerini lutfen bizimle paylasssın

teşekkürler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gayette ıyı yer.. sımdıden ıyı yolculuklar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam yerini deiştirebilirsen 20a dan al acil cıkısının orasi önündeki bosluk mesafesi daha fazla hemde cam kenari oluo yaninda da bi eleman var oda rahatsiz olursa kendi sorunudur..keyfine bak...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı asL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gayette ıyı yer.. sımdıden ıyı yolculuklar
    teşekkürler

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sercanycl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yerini deiştirebilirsen 20a dan al acil cıkısının orasi önündeki bosluk mesafesi daha fazla hemde cam kenari oluo yaninda da bi eleman var oda rahatsiz olursa kendi sorunudur..keyfine bak...
    ya aslında mantıklı ama bakalım yer degıstıren olursa ben gıdene kadar bosalırsa orası sanmıorum ama bı sansımı denerimmm belkii...ama seçtiğim yerde arkadaşların soyledigine göre pekte kötü değil...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence en güzel koltuklar şoförün arkasındanki 1,2,3,4 numara hem de ön tarafta sigara içebiliyosun. )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

@sincili bileti nerden ve ne kadara aldın ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

20 civarlarında A konumunda alırsan bence senin için en iyisi olur kanat manzaranı da kesmez kurtarırsın rahatlık çekincen olmasın bence kral gibi gidersin D:

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @sincili bileti nerden ve ne kadara aldın ?
    expedia.com dan aldım 1322 dolar new orleansa

30 hazıran gıdıs 10 ekım donus

yaklasık 840 avroya denk gelıyoo

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı camptr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 civarlarında A konumunda alırsan bence senin için en iyisi olur kanat manzaranı da kesmez kurtarırsın rahatlık çekincen olmasın bence kral gibi gidersin D:
    bakalım yerini degistiren olursa ole yapacam
    ama sımdılık dolu malesef

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada kalfa watcı oldum tum wat alemıne hayırlı ugurlu olsunn

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence en güzel yerden almışsın bende öyle kolidor tarafı isticem istediğim zaman kalkayım tuvalete gideyim zaten ekonomi sınıfı uçuyoruz adamın ayakları uyuşur 10 saat. alkol veriyolarsa sorun yok zaten zaman geçerde olmazsada kafayı vurur uyurum istanbul-kıbrıs arası bile uyuya uyuya geliyorum

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence en güzel yerden almışsın bende öyle kolidor tarafı isticem istediğim zaman kalkayım tuvalete gideyim zaten ekonomi sınıfı uçuyoruz adamın ayakları uyuşur 10 saat. alkol veriyolarsa sorun yok zaten zaman geçerde olmazsada kafayı vurur uyurum istanbul-kıbrıs arası bile uyuya uyuya geliyorum
    ya DELTADA alkol olayını tam bilmiorum aslında bilen arkadaşlar yazarsa iyi olur sanırım sınırlı veriolar bi iki kadeh felan duyduguma göre ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadasim senin ilk gidisin sanirim bu aktarmalimi gidiosun sen eger oyleyse bence yer ayirman fayda etmicek cunku aktarma yapacagin yerde koltugunu yeniden sececeksin cunku,,, sana tavsiyem aktarma yapacagin havaalaninda ucagin kalkis kapisini bul hemencecik ve oraya gidip ucus kartini ve koltugunu sec ama bunun icin beklemen gerekecek yani ucagin roma aktarmali ve sen romaya geldin ve ucak romadan saat 11 de hareket edecek bu durumda sen saat 9 45 civari gisenin onunde ol ve ordan yerini sec ayrrica delta super bi havayolu biz onunla geldik ve gayet rahatti adamlar uc kez yemek servisi yaptilar ve 7 8 kere icecek serwisi yaptilar guler yuzlu personeli var

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zazake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadasim senin ilk gidisin sanirim bu aktarmalimi gidiosun sen eger oyleyse bence yer ayirman fayda etmicek cunku aktarma yapacagin yerde koltugunu yeniden sececeksin cunku,,, sana tavsiyem aktarma yapacagin havaalaninda ucagin kalkis kapisini bul hemencecik ve oraya gidip ucus kartini ve koltugunu sec ama bunun icin beklemen gerekecek yani ucagin roma aktarmali ve sen romaya geldin ve ucak romadan saat 11 de hareket edecek bu durumda sen saat 9 45 civari gisenin onunde ol ve ordan yerini sec ayrrica delta super bi havayolu biz onunla geldik ve gayet rahatti adamlar uc kez yemek servisi yaptilar ve 7 8 kere icecek serwisi yaptilar guler yuzlu personeli var
    evet ilk gidişim

benim aktarma şöyle

istanbul--stutgart

stutgart--atlanta

atlanta--new orleans

yani şimdi eger değiştireceksek niye koltuk seçtiriyolarki o zaman anlamadım walla ben seçtiğim koltuğu isterim olay cıkartırım banane kardeşim seçtirmeselerdi o zaman ....

teşekkürler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Her koltugun arkasinda bi ekran var dvd oynatici ekranlarinin buyuklugunde. Orada ucus bilgileri, filmler, oyunlar, tvler falan var. Gallery bolumu yemek servisinin hazirlandigi bolum. Gidecegin ucaklar stuttgart a kadar thy, gerisi delta mi ? eger oyleyse thy ucagin kalkma saatinden 24 saat onceye kadar online check-in e kapali oluyor. Delta nin tum ucuslarinda onlie check-in aciktir. Sectigin yerleri alabilirsin. Ancak soyle olur eger ilk ucak thy ise: delta dan her iki ucusunun da koltuklarini secersin, sonra zamanin gelince havaalanina gittiginde thy gorevlisi deltadan koltugunuzu sectigin icin o ucuslarin binis kartini veremeyecegini soyler. Eger orada secseysin verebilirdi ama bu onemli degil. Bavulunun son delta ya aktaralicagini da soyler. Ama Amerika ya ilk indigin yerde bavulu alip ic hatlara gecip tekrar vereceksin unutma. Bavul acma falan da olmadi bende. Thy den binis kartini alip, bindiin diyelim. Stuttgart a indikten sonra kesinlikle ulkeye giris yapmani saglyacak yerlere gitme mesela delta nin check-in noktasina. Sen direk ucagin kalkis yapacagi kapiya git. Orada bi guvenlik testinden gecebilirsin iste bavulu kim hazirladi, ne zaman hazirlandi, biri sana birsey verdi mi goturmen icin falan. Ayrica 2 tane de binis karti verirler biri abd deki aktarman icin. Baska bir sey yok. Dikkat etmen gereken Almanya ya giris yapma abd ye ilk indigin yerde bavulunu alip, ver. ABD ye ilk indigin yerde bilgileri kontrol ediyorlar orada heyecan yapma ki cok kolay. Delta da iyi bi havayolu sirketi. Sevisleri guzel. Ama icki ucretli. Mesela bira 5 dolar. Bir de valizini iyi ve saglam hazirla cunku valiz 50 takla atiyor tum yolculuk boyunca. Benim strh 8 parfum vardi ve posetin icindedi. Yolculugum bitince valizi bi actim posetin icindeki kutuda duran parfum cikmis valizin bi ucuna gitmis, kutu diger ucunda ... Hayirli yolculuklar...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Her koltugun arkasinda bi ekran var dvd oynatici ekranlarinin buyuklugunde. Orada ucus bilgileri, filmler, oyunlar, tvler falan var. Gallery bolumu yemek servisinin hazirlandigi bolum. Gidecegin ucaklar stuttgart a kadar thy, gerisi delta mi ? eger oyleyse thy ucagin kalkma saatinden 24 saat onceye kadar online check-in e kapali oluyor. Delta nin tum ucuslarinda onlie check-in aciktir. Sectigin yerleri alabilirsin. Ancak soyle olur eger ilk ucak thy ise: delta dan her iki ucusunun da koltuklarini secersin, sonra zamanin gelince havaalanina gittiginde thy gorevlisi deltadan koltugunuzu sectigin icin o ucuslarin binis kartini veremeyecegini soyler. Eger orada secseysin verebilirdi ama bu onemli degil. Bavulunun son delta ya aktaralicagini da soyler. Ama Amerika ya ilk indigin yerde bavulu alip ic hatlara gecip tekrar vereceksin unutma. Bavul acma falan da olmadi bende. Thy den binis kartini alip, bindiin diyelim. Stuttgart a indikten sonra kesinlikle ulkeye giris yapmani saglyacak yerlere gitme mesela delta nin check-in noktasina. Sen direk ucagin kalkis yapacagi kapiya git. Orada bi guvenlik testinden gecebilirsin iste bavulu kim hazirladi, ne zaman hazirlandi, biri sana birsey verdi mi goturmen icin falan. Ayrica 2 tane de binis karti verirler biri abd deki aktarman icin. Baska bir sey yok. Dikkat etmen gereken Almanya ya giris yapma abd ye ilk indigin yerde bavulunu alip, ver. ABD ye ilk indigin yerde bilgileri kontrol ediyorlar orada heyecan yapma ki cok kolay. Delta da iyi bi havayolu sirketi. Sevisleri guzel. Ama icki ucretli. Mesela bira 5 dolar. Bir de valizini iyi ve saglam hazirla cunku valiz 50 takla atiyor tum yolculuk boyunca. Benim strh 8 parfum vardi ve posetin icindedi. Yolculugum bitince valizi bi actim posetin icindeki kutuda duran parfum cikmis valizin bi ucuna gitmis, kutu diger ucunda ... Hayirli yolculuklar...
    walla super olmuş paylaşım eline sağlık ...

bu arada sen ne zaman gidiosun louisananın neresine gidiyosun ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Rica ederim. Ben su an lafayette deyim. Geleli 10 gun falan oluyor

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Rica ederim. Ben su an lafayette deyim. Geleli 10 gun falan oluyor
    hade yaw way be

yaw benım daha uc sınavım bı projem var sukredın halinize yaaa

nese bende 30 unda gelecem goruselım yaa orda ben new orleansta calısacam eger bı aksılık cıkmazsa.

aksilik cıkmazsa diyorum çünkü hilton new orleansta calısacaklarını umarak giden bi kaç arkadaşım su an pounchatolua dıye bı yerde mc donalds ta calısıyo.

goruselım orda ya ben sana ozeldem maıl adresımı yollayayım tabı gozukurse gecenlerde baska bı arkadasa yolladım gozukmedı

ya nasıl oralar anlatsana bıraz gusel mi işin felan nasıl iyi mi memnun musun ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ekledim seni gorusuruz geldiginde. Sorularinin tum cevabi lafayette-louisiana basliginda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)