Work and Travel 2025
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: newport tent company

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart newport tent company

arkadaşlar bugün işim belli oldu 3 arkadaş rhode island newport tent company de calıscaz buraya gelcek olan iş ve şiehir hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende oraya gideceeğim 2011 yazda.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı meylis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende oraya gideceeğim 2011 yazda.
    hadi ya aynı şirkettte calıscaz desene sen ne zamn gidiceksin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler bende bu yaz newport hyatt regency de çalışacağım haberleşelim acaba yakın yerlerdemiyiz ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler bende bu yaz newport hyatt regency de çalışacağım haberleşelim acaba yakın yerlerdemiyiz ?
    aynen veli haberleşelim oralarda fazla türk yokmuş zaten koparmayalım irtibatı birbirimize yardımcı oluruz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de varım bu yaz beyler...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen veli haberleşelim oralarda fazla türk yokmuş zaten koparmayalım irtibatı birbirimize yardımcı oluruz
    aynen kardeş sen nezaman gidiyosun ve nerden gidiceksin eğer işyerlerimiz birbirine yakınsa ortada biryerde ev kiralar bereaber kalırız yusuf ve ben hyatt ta çalışıcaz çok iyi olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen kardeş sen nezaman gidiyosun ve nerden gidiceksin eğer işyerlerimiz birbirine yakınsa ortada biryerde ev kiralar bereaber kalırız yusuf ve ben hyatt ta çalışıcaz çok iyi olur
    ben 20 haziran gibi gidicem 2 arkadasımla beraber newport tent companyde calıscaz ben calıscagım yer size 15-20 dk sanırım google earth öle diyor en azından bize şirket konaklama saglıyor gözüküyor ama begenmezsek dahi uygun iyi bi kosulda bi ev bulursak beraber cıkarız tabi eve olmadı komsu oluruz siz ne zaman gideceksiniz haberleselim kesin orda beraber takılırız bir sıkıntımız olursa birbirimize destek cıkarız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 20 haziran gibi gidicem 2 arkadasımla beraber newport tent companyde calıscaz ben calıscagım yer size 15-20 dk sanırım google earth öle diyor en azından bize şirket konaklama saglıyor gözüküyor ama begenmezsek dahi uygun iyi bi kosulda bi ev bulursak beraber cıkarız tabi eve olmadı komsu oluruz siz ne zaman gideceksiniz haberleselim kesin orda beraber takılırız bir sıkıntımız olursa birbirimize destek cıkarız
    biz yusufla beraber aynı tarihte işe başlıyoruz 8 haziranda 7 sinde yolcuyuz inşallah siz gelene kadar biz ortamı hazırlarız bizim işveren konaklamayı sağlamıyor fakat sponsor şirket yardımcı oluyormuş artık nasıl olacak bilmiyoruz herhalde bize yol gösterirler sonuçta tek biz çalışmayacağız otelde illaki bir yer önerilir sizin konaklama sağlaması iimiş dediğin gibi beğenmezseniz bi sorun olursa beraber eve çıkarız
    orda kesinlikle beraber takılırız zaten 15 dakikalık mesafe hiç bir şey değil hepimiz için çok güzel bir yaz bizi bekliyor şimdiden çok heyecanlıyım biran önce zaman geçsede gitsek)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş siz vizeyi aldınızmı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

biz yusufla beraber aynı tarihte işe başlıyoruz 8 haziranda 7 sinde yolcuyuz inşallah siz gelene kadar biz ortamı hazırlarız bizim işveren konaklamayı sağlamıyor fakat sponsor şirket yardımcı oluyormuş artık nasıl olacak bilmiyoruz herhalde bize yol gösterirler sonuçta tek biz çalışmayacağız otelde illaki bir yer önerilir sizin konaklama sağlaması iimiş dediğin gibi beğenmezseniz bi sorun olursa beraber eve çıkarız
    orda kesinlikle beraber takılırız zaten 15 dakikalık mesafe hiç bir şey değil hepimiz için çok güzel bir yaz bizi bekliyor şimdiden çok heyecanlıyım biran önce zaman geçsede gitsek)
    Dostum otellerin çok büyük bi kısmı konaklamayı kendi sağlamasa bile ilk iki hafta ya da bi hafta neyse, bünyesinde konaklatır sen ev bulana kadar. Bu durumun olmadığı durumlar istisnadır. İyice bi sor istersen. Hani sonuçta ilk bi-iki hafta neyse otelin konforu yeni gelmiş adama iyi gelir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı DrAcooA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum otellerin çok büyük bi kısmı konaklamayı kendi sağlamasa bile ilk iki hafta ya da bi hafta neyse, bünyesinde konaklatır sen ev bulana kadar. Bu durumun olmadığı durumlar istisnadır. İyice bi sor istersen. Hani sonuçta ilk bi-iki hafta neyse otelin konforu yeni gelmiş adama iyi gelir
    saolasın bilgilendirdiğin için kardeş ben daha adamlarla bu konu hakkında konuşmadım fakat iş sözleşmemde ev sağlamıyor yazıyo artık senin dediğin gibi ev bulana kadar bizi barındırırlar herhalde biryerde sponsor firma da ev bulma konusunda yardım edeceğini belirtti bakalım hayırlısı ilerki günlerde adamlara mail atıcam bu konu hakkında bakalım ne diyecekler sonuçta oraya giden birsürü insan var onların kaldığı yerleri bize önerirler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

siz erken gidiyomusunuz kardeşim ortamı yaparsınız dedigin gibi biz gelene kadar konaklama konusunda da umarım uygun iyi bi ev bulursunuz bizim iş oraya 15 dk ama nerde kalıcaz valla bende bilmiyorum simdilik
    bende bir an evel gitmek istiyorum insan sabırsızlanıyor umarım hersey cok güzel olur hepimiz için

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş siz vizeyi aldınızmı?
    bizim vize görüşmesi 18 mart cuma gunu istanbulda bu arada

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de new portta olucam ama konaklamamı bulamadım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar bende newport tent companyde çalışacağım bu yaz 13haziranda newporttayım umarım hepimiz için güzel bi yaz olur, evet fazla türk yokmuş haberleşmemiz iyi olur

barisceken
    Guest

gitmiş olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı barisceken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gitmiş olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi ?
    Arkadaşım Newport gerçekten muhteşem bir yer, herhangi bir konuda yardım istersen bana özelden mesaj atabilirsin ( ulaşım, kalacak yer vb. ) konularda yardımcı olurum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)