Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah, Wyomıng ve montana

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Utah, Wyomıng ve montana

Danışmanımla aramda geçen görüşmeden sonra virginia yı istemedigimi belirttim oda bana 3 eyalet olacak büyük ihtimalle dedi ve aralardındanda otel konaklaması olanı önercek 5 haziranda işe başlangıç tarihim olarak belirttim bu 3 bölgedende assagı yukarı aynı iş geldigini düşünsek kazanç açısından seçiminiz neresi olurdu ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

saatlik kazanc , konakla afiyati , haftalik calisma saatleri gibi bircok baska etmen var. Tum islerin detaylari gelmeden bisey denemez

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Bunların hepsinin aynı oldugunu varsayalım güzellik açısından neresını tercih ederdiniz diye sordum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Fark yok , bir de mesela Utah`in neresi ? Salt Lake City mi ? Kanyonlarin oldugu Ulusal Parklar mi. Yani ayni eyalette birbiriyle alakasi olmayan yerler bunlar.

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Dostum Virginia iyidir aslında neden istemedin diye sorsam

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Aslında türklerin yanı sıra west i gezmek istiyorum vegasa yakın olan biyer olsun gibisinden istiyorum birazda kanyon diyebilirim yani arada ufak ufakda offlarımı birleştirip çevre şehirlere gitmek içinde.Konaklama açısındanda iyi oldugunu duydum.

Bide sormak istedigim başka bişey var

bisiklet almak ve bisikletle ufak bi travelda yapmak istiyorum o sıkıntı olur mu valizler harici, valizleri bi sekilde halledigimi varsayarsak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Utah ta salt lake city ye gideceksen şehrin sunduğu standart imkanlar dışında sıkılırsın çok iç açan bir yer de değil ama kanyonlar bölgesine gidersen (Moab şehri) epey outdoor aktivite ile güzel vakit geçirirsin.Vegas'a yaknlığı tabi doğu yakasına ya da kuzeye kıyasla daha fazla ama abd büyük ülke 6-8 saatlik araba yolculuğu gerektirir yine.
    Wyoming ve Montana yı hiç görmedim ama Utah için yorum yaparsam eğer kanyon bölgesine gidiyorsan güzel vakit geçirirsin.Ama salt lake tercih etmezdim ben.

Utah'ta alkol konusunda biraz daha sıkı ve tutucular ama Türkiye gibi düşünme yine her türlü içki satılıyor,Barlar falan da full yine

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı directedbycan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utah ta salt lake city ye gideceksen şehrin sunduğu standart imkanlar dışında sıkılırsın çok iç açan bir yer de değil ama kanyonlar bölgesine gidersen (Moab şehri) epey outdoor aktivite ile güzel vakit geçirirsin.Vegas'a yaknlığı tabi doğu yakasına ya da kuzeye kıyasla daha fazla ama abd büyük ülke 6-8 saatlik araba yolculuğu gerektirir yine.
    Wyoming ve Montana yı hiç görmedim ama Utah için yorum yaparsam eğer kanyon bölgesine gidiyorsan güzel vakit geçirirsin.Ama salt lake tercih etmezdim ben.

Utah'ta alkol konusunda biraz daha sıkı ve tutucular ama Türkiye gibi düşünme yine her türlü içki satılıyor,Barlar falan da full yine
    Ben de senle tam anlamıyla zıt görüşler içindeyim Salt Lake City dururken asla Kanyonları seçmezdim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de senle tam anlamıyla zıt görüşler içindeyim Salt Lake City dururken asla Kanyonları seçmezdim
    biraz alışkanlıklar ve hobilerden kaynaklı...biz çok fazla outdor aktivite yaptık hiking,rafting,milli parklar falan o yüzden. Bir de salt lake yolunda arabamız bozuldu ondan gıcığım var herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)