Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wat ve işlemler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Wat ve işlemler

merhaba şu sıralar wat merakım var illa yapicam gibi. yanlız şöle bir problemim var ben 2012 şubatta yurdışında erasmus programı dahilinde polonyada olucam.haziran gibide gelirim herhalde anladıgım kadarıylar wat başvurularıda ocakta falan başliyo. bu sure zarfında yurtiçinde olmasamda işlemleri yapabilirmiyim vizeyide gelince alabilirmiyim? cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bence yaparsin...iletisim cok zor birsey degil...sadece vize islemlerinde biraz gec kalabilirsin gorusme tarihin falan gec olur...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yaparsın ama aksilikler çıkabilir sağlam bir şirket bulman lazım sen yokken işini ayarlıyabilecek dolandırmayacak tam emin değilim ama romanyadanda vize görüşmesine girebilirsin heralde
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Tabiki kayıt olacağın şirketle internet üzerinden bütün işlemlerini yürütebilirsin.Şirkete dikkat et ama.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Niye Türkiye'de yapasın ki işlemlerini? Polonya'da bir şirketle anlaşırsın, vizeni de Polonya'da Amerika Konsolosluğu'ndan alırsın. Olur biter. Erasmus bittiği gibi de Polonya'dan Amerika'ya geçersin. Misss.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Arenas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba şu sıralar wat merakım var illa yapicam gibi. yanlız şöle bir problemim var ben 2012 şubatta yurdışında erasmus programı dahilinde polonyada olucam.haziran gibide gelirim herhalde anladıgım kadarıylar wat başvurularıda ocakta falan başliyo. bu sure zarfında yurtiçinde olmasamda işlemleri yapabilirmiyim vizeyide gelince alabilirmiyim? cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    önceLikLe wat basvuruLarı eyLüLde faLan basLar.. PoLonyaya gitmeden sana en uygun şiketi buLursun ve işini seçersin.. Fuar işLeri için Trde oLman gerekecektir o yüzden fuar işi seçmezsin eyLüL-ekim gibi miLyon tane iş oLur zaten.. KaLan bütün evrakLarı onLine oLarak yaparsın zaten.. bu sürecte senin tek sıkıntın vize oLacaktır.. Onuda eğer ara tatiL döneminde Trde oLabiLiosan ona denk getir.. Yada hazirana sarkar vizen.. PoLonyadan sen bir türk oLarak j-1 vizesi aLabiLiyormusun onu biLmediğim için TRden aLman şartmıs gibi konustum.. Eğer ordan aLabiLiosan zaten hiçbisıkıntı oLmaz..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hocam ben Ankarada yaşıyorum ve 8 gün sonra ABD de olacağım firmam İstanbulda ve ben bütün işlemleri telefon ve emaille hallettim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar cevaplar için çok teşekkürler. dediginiz gibi önemli olan firma saglam olursa işlemleri internetten yapabilirim. polonyadanda vizeyi alabilirsem yani aliniyosa daha iyi olur çok mantıklı geldi. tekrar tskrler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Birde arkaşlar birşey daha kafama takıldı. bizim stajlar var yazları yani 2 yazım var 1inde stajım var. bu giden arkadaşlar staj yapmiyolarmı yazın ? hem stajı hem wati bir arada yapabilen varmı onu merak ettim olabiliyomu ole bişe
    Konu Arenas tarafından (06-06-2011 Saat 08:31 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wat programı bütün yazı kapladığı için staj olamıyo maalesef bu sene bnmde stajım vardı ama seneye yapıcam bnde

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Arenas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde arkaşlar birşey daha kafama takıldı. bizim stajlar var yazları yani 2 yazım var 1inde stajım var. bu giden arkadaşlar staj yapmiyolarmı yazın ? hem stajı hem wati bir arada yapabilen varmı onu merak ettim olabiliyomu ole bişe
    bazı arkadasLar stajı yapıp biraz daha geç wata basLıyorLar.. BazıLarı stajını erteLiyor, bazıLarıda okuLLa konusup amerikada caLısacağı yeri staj oLarak saydırıyor tabi böLümLe aLakaLı oLmaLı yapıLacak iş.. MeseLa Aysin nickLi arkadas o sekiLde yapıcak stajını ve watını minnesotada..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

polonya ya nereye gidiyorsun, ben Torun a gidiyorum da

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben Bydgoszcz ye gidiyorum bahar döneminde torun bana çok yakın 20-30 km

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)