Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @ironstone (Wisconsin Dells/WI)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart @ironstone (Wisconsin Dells/WI)

Nihayetinde vardim Dells e MT. Olympusta ise basladim housekeeper olarak. Ilk iki gun icin 6 saat falan aldik ama bakalim sezonda ne olacak(gerci bu bile oldukca yorucu)Hersey yavas yavas yoluna girmeye basladi bakalim. Boyle anlattigima bakmayin gerci yolculukta falan oldukca sorun yasadik. Onlarida anlaticam burdan ama kutuphaneden giriyorum internete ve 50dk siniri var. O yuzden simdi zamanim yok. Yarin vaktimi bu ise ayiricam

Pek yazmadim bu foruma ama okuduklarimin cok faydasi oldu. Elimden geldigince yazmaya calisicam bende biseyler. Daha 3 gun oldu buraya geleli gerci ama sorusu olan varsa yardimci olmaya calisirim yarin ayni saatlerde burdayim muhtemelen

Bu arada Dellsle ilgili her turlu tavsiyeye acigim. Nerden alisveris yapabilirim, nerde ne yiyebilirim gibi. Ve simdilik en onemlisi nerden bisiklet bulabilrim?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Öncelikle hayırlı olsun ya da kolay gelsin or whatever; zamanında şahsımın da o bölgeye ulaşmak ve akabinde alışmak için türlü maceradan "been through" olduğum Dell's'e varmışsın.
    Kütüphaneyi erkenden keşfetmen isabet olmuş, kalacağın yerde internet ya da halihazırda laptopun yoksa baya aşındıracaksın yolunu oranın. Uzun bir yol; yine de değer..
    Yemek konusunda tavsiyem (ki şu an en önemlisi o gibi senin için herhangi bir marketten; ki burada Walmart devreye giriyor iştee.. Dünyanın en büyük market zinciri olan Walmart, aynı zamanda net karı en yüksek olan şirketlerden de biridir falan dememe gerek kalmadan, bisikletini almak üzere Lake D*elete*on'da şubesi olan ama açık adresini hatırlayamadığım ama bir elinde harita öteki elinle de yoldan çevirdiğin birinin sana tarif ettiği o noktayı işaretleyerekten artık sora sora bulabileceğini düşündüğüm o market ötesi yere vardığında hatırlayacaksındır beni Bisikletle beraber her türlü bilimum temel! ihtiyacını da karşılayabileceğin buradan, yemek yemeye dair gönlünce uygun fiyattan alışverişini yapabilirsin. Ekmek arası mikrodalga nagıtı, enfes domates eşliğinde de tüketebilir; 'uzun iş bunlar ya' deyip, işyerimle konakladığım yerin arasının bisikletle bir saat olduğunu belirterekten, hemen yanıbaşınızda olan McDonald's'tan üç(rakamla 3 tavukburger + 2 hamburger kombosu yiyebilir ya da hepsini yiyemeyedebilirsin normaldir.. Anormal olan bendim galiba
    Aklıma gelenler ya da gelmek isteyenler şimdilik bu kadar. Daha isteyen olursa gelmek veya sen daha da sormak istersen çekinmeden sorabilirsin
    Konu LusiD tarafından (24-06-2009 Saat 03:35 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: "*elete* is the pronounciation of a WAT company in Turkey." Bu mu yani?
    Kelimeler yetse..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm bende 2 gün sonra oradayım tek sorum olacak konaklama da sorun yaşadın mı yoksa direk mt. Olympusun sana temin ettiği bir yer oldumu?? bu arada hayırlı olsun umarım gönlünce bir yaz geçirirsin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

aynen tilbenin sorusunun cevabını bende merak edıyorum,gelmeden once herhangı bır ıslem yapmamız gerekıyor mu akşam saatinde orada olcaz cunku
    Somethings never changes..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet bende tilbe ve adros'un merak ettiği konuyo merak ediyorum ek olarak konakladığın yer hakkında biraz bilgi verirsen çok sevinirim.neleri var?neleri eksik?
    bir de hemen çalışmaya başldın mı yoksa öncesinde training tarzı birşey oldu mu?
    bir de geç gidenlerin hepsi housekeeper olmak zorunda mı?sana seçenek sundular mı?neye göre iş veriyorlar?
    şimdiden çok teşekkürler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada 4 Temmuz'da Dells'de çok büyük bir havai fişek gösterisi yapılacakmış.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DEMIR17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada 4 Temmuz'da Dells'de çok büyük bir havai fişek gösterisi yapılacakmış.
    doğumgünümü kutlayacaklar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@LusiD

Bu wallmart gozumde efsane oldu zaten kime ne sorsam wallmartta bulabilirsin diyo ama yuruyerek gidilmez dediler, taxi 10 dolara goturuyormus heralde bikac kisi bulup yanima gidicem heralde. Simdi Zinkes diye bi market buldum gerci marul, elma falan var acayip mutlu oldum

@adros, tilbe ve demir17

Buraya indiginizde carrie nin numarasini arasaniz geliyor sizi bizzat kendisi aliyor. Beni aldi soyle bi gezdirdi kasabayi sonra gecici olarak bi yere yerlestirdi, yarin ayarlariz dedi kalcak yerini. Yarin baslarmisin ise dedi bende olur dedim. Sizde is olayina direk girin derim ben. Lifeguard, housekeeping ve general cleaner pozisyonlari var sadece. Ben direk housekeeper olarak basladim. Bu isin trainingi falan yok zaten esas kisinin yanina veriyolar sizi bana bir iki saat izle bizi dedi verdikleri kisi zaten 2 saatte cozuyosunuz olayi. Lifeguard olan arkadas ise ilk gun sinav olmak uzere 3 gundur trainingle ugrasiyor ve bu saatler calisma sayilmiyormus yani ucret falan yok. Housekeepingte 40 saatten fazla alamazsin dedi ve oyle gozukuyor harbiden. General cleaningte cok daha fazla saat alirsin dedi. Arkadasin biri g. cleaner oldu dun 12de baslamis aksam 9a kadar daha ilk gunden. Para orda yani. Ama oldukca yorucu bi ise benziyor sabahtan aksama kadar gunes altinda temizlik yapmak cok yorucu olur. Herseye ragmen ona gecmeyi dusunuyorum ben ama mumkunse eger. Sicak demisken burasi acayip sicak ona gore kiyafet getirin, sicak tutucak biseyler sadece havalani ucak ve greyhound icin gerekli oluyor.

Bu arada karsilama olayi 8-23 arasi gecerli sanirsam, carrieye bi mail atarsaniz geliyoruz biz diye o size bilgilendirici bi cevap atiyor bu konuda.
    Konu ironstone tarafından (25-06-2009 Saat 03:30 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Housing olayini yazmamisim mt. olympusun bunyeside yer yok anladigim kadariyla. Sizi boyle wat ogrencilerinin kaldigi yere goturuyor carrie isterseniz. Ben ilk geldigim gece bikac turke rasladim dolanirken onlara sordum nerde kaliyosunuz diye soyledirler iste bende carrieye boyle bi yer varmis beni oraya at dedim oyle oldu yani. Bu arkadaslarida carrie yonlendirmis buaraya zaten. Pek hos bi yer oldugu soylenemez ama idare ediyoruz iste.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

cok tesekkurler ironstone,gelmeden önce yararlı bilgiler artık haftasonu bizde işe başlarız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

çok teşekkürler ironstone verdiğin yararlı bilgiler için.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

aman arkadaslar aksamları cok soguk oluyor oarası ayrıca daha sonra yagmurlar baslıyor yanınıza mutlaka kalın bıseyler alın
    ayrıca cleaning isinde 90 saate kadar calısırsınz mt cok saay vermekle meshurdur benım gecensenekı rekorum 96 saat ama arkadasımın rekoru 108 saat ona mekanık olarak calısıyordu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

İronstone nereden bisiklet bulabilirim demişsin geçen sene klise bisiklet veriordu çoğu kişi ordan almıştı, alışveriş olarakda gitmişsindir mutlaka ama tanger outlet var dellsin biraz dışında ama uzak deil orası uygundu. imkanın varsa da madisona gitmeni öneririm alışveriş için

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

american_eagle in tavsiyelere uyun bencede benim solediklerim sadece 3 gunluk gozleme dayaniyor

diagram simdi kliseye bakayim ben bi o zaman

american_eagle housekeeping konusunda bilgin var mi, temmuz agustosta ortalik hareketlenince artiyor mu saatler? cok fazla saatte gozuk yok ama 35-40 saatte cok az olur ya karasiz kaldim napayim diye:/

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar chula vista resort hakkında bir bilginiz var mı? cankurtaranlık yapıcam orda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)