Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: dikkat!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart dikkat!

selam.gectigimiz sene katıldıgm wat prog da sirketim bana seni karsılicaz orda demisti ve buna gore kayıt yaptırdım.cunku ing me guvenemedim.ancak sonra bu durum kayıt yaptırdıktan sonra sadce viriginia ya gidersen seni karsılarıza dondu.ben de kabul etmedim bunu ancak işverenle konsrz seni karsılar v.s dediler ve ben de gittim enayi gibi bska bir eyalete.ancak havaalanında ne gelen ne giden kimse olmadı anlayacagınız gibi.gidince sunu anladımki burda zaten 50 kusur eyalet var hangi birinde kimi karsılicaksınız.sadce karsılanmak icin de viriginia ya da gidilmezki!!o yuzden sirket secerken sizi orda karsılıyoruz diyen sirketlere itimat etmeyin kesinlikle!cok iyi arastırın ve size karsı en durust olan sirketi secin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart şirket secimi

herkeşler gitsin bu programa arkadaş!!her universite ogrencisinin yaşamasıgerek bence.ancak şunuda unutmamak lazım,oraya gittiginiz zaman problem yaşamak istemiyorsanız mutlaka gitmeden once iyi araştırın ve ozellikle şirket kunusunda kılı kırk yarın.gidenlerin en buyuk sorunu konaklama oluyor.şirket burdan konaklama sağlıyoruz diyor ancak bu konaklamayı işeren sağlıyor.ve cok iyi de cıkabiliyor cok kotu berbat da cıkabiliyo.o yuzden konaklama garantisi veriyoruz v.s diyenler emin olun bu işi sadece ticari kaygılarla yapan şirketlerdir cunku durust degiller.bu işin aslı bu.ayrıca konaklama kesinlikle şirket seciminde bir parametre olmamalı..bu sene gidecek olan arkadaşlar mutlaka bunlara dikkat edin!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart şirket secimi

WAT konusunda ilgili ya da katılmış ya da tekrar katılmayı dusunen arkadaslara en azından bir fikir vermek ya da dusuncelerimi paylaşmak adına birşeyler yazmak istedim.herkesin bildigi gibi WAT konusunda şirket seçiminin onemi hayati derecede onemli.bunu daha once yaşadıgım tecrubelerden ve giden arkadaşlarımızın yaşadıklarından cok iyi anlayabiliyoruz.şirket secerken o şirketin program için sizden talep ettiği ucrete,yaptıgı promosyonlar,verdigi garantilere ( ki bunlar genelde boş garantiler) aldanmamak gerekiyor.onemli olan şirketin bu konuda tecrubesi ve ortaya cıkabilecek sorunlar hakkında size sunabilecegi mantıklı ve tutarlı cozum onerileri.bu yuzden sirketin saglamlıgına ve buyuklugune,sundugu hizmetlere dikkat edip en dogru kararı vermeli.yoksa berbat bir yaz gecirmek içten bile degil..aman dikkat.yardım şsteyen arkadaslarla tecrubelerimi zevkle paylaşabilirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart kelime oyunlarına dikkat edin!

kesinlikle bilmem kac tane sponsorla calışıyoruz tarzında size yaklaşan şirketlerden uzak durun arkadaşlar..cunku bu işi abd de yapan bircok sponsor var.cok fazla sponsorla calışmak onemli degil,onemli olan iyi bir sponsorla calışmak.ben bu sponsor olayında sıkıntı yasamıs biri olarak bunu soyleyebilirim.oraya gittiginizde basınıza bir iş geldiginde kendinize bir muhatap bulamamanız mumkun.ayrıca 10 tane sponsorla calışan şirketler sizi 10 sponsorla yollamazlar sadece 1 sponsorla yollarlar o da muhtemelen en dandik olanıdır.bu yuzden buna cok dikkat etmek gerek.sponsorun guvenilirliğinden emin olunmalı kesinlikle..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

meoz2106 adli kullanici: tum actiginiz konular birlestirilmistir.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)