Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sistemin Farklılığı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Sistemin Farklılığı

Ben kbrsta daüde okuorum arkdşlar hazrlıktaım ve bizim okulda sistem not ortalaması şeklinde deil mesela 100 üzerinden aldıımz notlarla deerlendiriliyo.bu yüzdende okul transkrpt vermio hani bölmde verio fakat hazrlıkta durum böle olduu için vermio.100 üzerinden 60 toplarsan geçiosun ben belki 60 topliyamıcam yine şansım olur sanırım deilmi?yani transkrpt olayını şirkete sordum.notlarımın dökümünün yetrli olcaı sölendi zaten...şimdi mesela ben 50 faln toplasam kalmş olmicam 2.dönem yine okuyosun aynı kurları ama geçiosun sınıfı yani bunları onlara anlattımda sanırım bi sorun olmaz ya dimi karşık ama işte anlatması uzunn:S
    Konu FirsTeR tarafından (12-01-2008 Saat 06:35 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

100 üzerinden 70-75, 4lük sistemde 2'ye denk geliyor diye biliyorum. notların düşük ama not olayının o kadar önemli olduğunu düşünmüyorum çok düşük notlarla vize alanlar var önemli olan ordaki görevlinin senin orada kalabileceğine dair şüpelenmemesi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hani normalde bende 70-75 civarına denk geldini biliorum fakat bizim okulda geçmek için 60 ytrli olduu için öle çokda şey olmuo.ya bende düşnüorum yani orda tek şey inandırabiliim yeter bilmiorum bakalımm... bide bişe daha sorcam ben vizede şmdi ilk gidişinde red aldıında bidamı çaırıolar sora???yani hani 2.kez gidenler neye göre gidiolar???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks