Work and Travel 2025
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Destin 2010!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Destin 2010!

Arkadaşlar merhaba.

Bu yaz bizden başka Destination is Destin diyen var mı

Gidecek olanlarla tanışalım. Biz 5 haziranda yolcuyuz inş.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

keşke ben de gidiyorum diyebilseydim fakat şans bu güzel şehir için geçtiğimiz yıl denk geldi...

çalışacağın iş belli mi bilmiyorum ama destin konusunda hertürlü soruna yanıt verebilirim...yaklasık 4 ay boyunca orada kaldım, gitmedik yer bırakmadık desem yeridir....güzel bir seçim, Sunshine State denen Floridanın cennet bir şehrine gidiyorsunuz....
    iyi eglenceler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin ve yardım talebin için.

Biz de uzun süre araştırdıktan sonra Destin için yapılan yorumların güzelliğine kapılıp Destination a karar verdik

Evet bir gift shopta çalışıcaz kız arkadaşımla beraber.

Yalnız bir sorunumuz var. Eve ve ev arkadaşlarına ihtiyacımız var yani iş verenle evi kendimiz bulacağımıza dair anlaştık. Sen 3-4 aylık ev kiralanacak bir yer ya da giden ve ev tutmayı düşÃ¼nen birilerini biliyo musun? Bu konuda yardımcı olabilirsen çok sevinirim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sietesismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim iyi dileklerin ve yardım talebin için.

Biz de uzun süre araştırdıktan sonra Destin için yapılan yorumların güzelliğine kapılıp Destination a karar verdik

Evet bir gift shopta çalışıcaz kız arkadaşımla beraber.

Yalnız bir sorunumuz var. Eve ve ev arkadaşlarına ihtiyacımız var yani iş verenle evi kendimiz bulacağımıza dair anlaştık. Sen 3-4 aylık ev kiralanacak bir yer ya da giden ve ev tutmayı düşünen birilerini biliyo musun? Bu konuda yardımcı olabilirsen çok sevinirim.
    Destinde nerde çalışacaksınız..Miramar Beach tarafında mı yoksa fort walton tarafına yakın mı...
    Ona göre kiralık ev bulabileceğiniz yerleri yazacağım..

Geçtiğimiz yıl 10 hazirandan sonra, nerdeyse 100 kişiden 50 si Türktü destin de) O açıdan türklerin çalıştıkları yere göre kiralık ev yerleri konusunda sanırım yardımcı olabilirm...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Açıkcası yerini bilmiyorum

Şirketime sorup tekrar cevap yazıcam buraya

Çok teşekkür ederim arkadaşım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba,

Benim yine bir sorum olacak,

Destine nasıl gidiliyor? Direk giden uçak var mı yoksa yakın bir yere gidip ordan otobüsle falan mı geçmemiz lazım?

Bir de önceki senelerde uçak biletleri ne civardaydı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba,

Benim yine bir sorum olacak,

Destine nasıl gidiliyor? Direk giden uçak var mı yoksa yakın bir yere gidip ordan otobüsle falan mı geçmemiz lazım?

Bir de önceki senelerde uçak biletleri ne civardaydı?
    Destin' e direkt giden uçak yok bildiğim kadarıyla, Ancak aktarmalı gidebilirsin..Havayolu şirketlerinin aktarmalı ucusları mevcut, danısman şirketinden yada bilet satısı yapan sitewlrden kontrol edebilirisn.
    Geçtiğimiz yıl ben 690 euro ya bilet bulmustum ayrıca 6 taksitle aldım, taksitle alınca 720 ye denk gelmişti...
    İstanbuldan Önce amsterdama KLM ile geçtim sonra, amsterdam dan Nortwest Airlines ile Önce Memphis uluslararası havaalanına sonrada Pensacola Regional Air porta inmiştim. Yaklasık 14 saat sürmüştü yolculuk...
    Pensacola airporttan sonra destin' e taksiyle gidebilirisn yaklasık 80-110 dolar gibi birşey tutabilir...fakat ben vardığımda Red Roof diye bir otelde kaldım..sonraki sabah beni Supervisor karsıladı oryantasyona götürmüştü..

İnanılmazz keyifli bir şehirdir Destin, insanları Sahilleri alısveriş yerleri müthişti...

Sen öğrenebildin mi buarada destinde nerde çalışacağını?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hatta ben geçen yıl 21 mayısta gitmiştim....

aşağıda ornek ucusları gorebilirisn...

Unsupported Browser

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Not: Buarada 14 saat ucakta gecirdiin süre...aktarmalarıda ilave edersek yaklasık 21 saat sürüyor...Yani ben türkiye saati ile sabah 5 te binmiştim, vardığımda türkiyede saat sabah 6 ydı...yaklasık 1 gün yani...ama cok rahat bir yolculuktu....uyuya uyuyaa gitmiştim....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde destin'deyiz 3 kişi..publix supermarket te çalışacaz...bilgisi olan nasıldır destin' de yaşam ve eğlence anlayışı bilgilendirirse güzel olur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.turkishwat.net/wat-2009-a...fl-2009-a.html

umarım yardımcı olur....bunun dısında şehir hakkında aklına takılan herseyi sorabilirsin..
    -araç kiralama
    -ssn
    -sevis
    -alısveriş
    -eğlence
    -gece hayatı
    -para transferi
    -konaklama
    -2.iş
    -yemek, restoran
    -gezme tozma
    -ulaşım
    -iletişim

..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba..
    ayın 14ünden itibaren bende Destin deyim. ancak bir sorun var..uçak biletini
    Hartsfield Jackson, Atlanta ya kadar aldım ve iadesi yok..havaalanından Fort Walton Beach e nasıl gidebilirim?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı miglena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba..
    ayın 14ünden itibaren bende Destin deyim. ancak bir sorun var..uçak biletini
    Hartsfield Jackson, Atlanta ya kadar aldım ve iadesi yok..havaalanından Fort Walton Beach e nasıl gidebilirim?
    Atlantadan Fort walton havaalanına ekstra bir ucus daha ayarlaman gerekli mecburen..

gideceğin tarih ve ucus saatine göre aktarma yapabilirisn atlantadan..

suan atlanta- fort walton beach havaalanı için 195 dolar deltadan ucus görünüyor..
    Unsupported Browser

Atlantadan pensacola' ya da ucus bulup, oradan taksi yada otobusle gecmende mümkün...

tercih senin..fakat taksi biraz pahalı olabilir.....

yaklasık 48 mil..yani asagı yukarı 100 km desek...kacak taksiyle 35 dolar tutar...
    resmi kayıtlı taksiye binersen 120 dolardan asağı gitmez..

Fakat atlanta>>> pensacola arası ucuslar biraz daha ucuz...yaklasık 100 dolar...her iki havaalanıda yerel havaalanı olmasına rağmen pensacola daha ucuz.....

Unsupported Browser

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar

biz destine geldik evimizi de bulduk fakat büyük bir sorun ortaya çıktı, çok saçma bir sebepten ötürü işten atıldık ve 10 gündür iş arıyoruz fakat oil yüzünden kimse iş vermiyo, cepteki para da tükenmeye başladı bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Nerde çalışıyordunuz, gift shop demiştin sanırım...neden atıldınız bilmiyorum ama evinizin ne tarafta olduğunu soylermsn,, o çevrede uygun yerlere bakayım sizin için..
    House keeper lık olabilir otel malum cok fazla fakat BP saolsun işinizi zorlaştırabilir...

Mc donalds ı deneyebilirisn...

ingilizcen iyiyse alısveriş merkezlerini deneyebilirisn...

destin tarafında Track diye bir eğlence parkı var, ingilizcene göre oradada iş basvurusu yapabilirsin...

Destin commons a yakınsan eğer, oradaki çocuk eglence parkı cevresinde bulunan kucuk büfeler var, orada calısanlar, ki genelde tipten anlayabilirisn wat cı oluyor, onlarla konusmanda fayda olabilir..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iş için birçok site var, craiglist vb surdada destinde bazı işler var..bakmaını öneririm...

Jobs in Destin, FL - Yahoo! HotJobs

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok saçma bi nedenden atıldık şöyle ki; kız arkadaşm hastalandı işe gidecek durumu yoktu evde de kimse olmadığı için onu o halde bırakamazdım, gift shopu aradım (bu arada Alvin's Island diye bir yerde çalışıyoduk) durumu anlattım onlar da peki tamam dediler. Bir gün sonra işe gittiğimizde kovuldunuz yerinize birini aldılar bile dedi. Varın yorumu siz yapın.

ya her yere gittim her seferinde application kağıdı veriyolar doldur biz seni ararız hesabı ama hiç ses yok.

evimiz Sandestinde bu arada.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok saçma bi nedenden atıldık şöyle ki; kız arkadaşm hastalandı işe gidecek durumu yoktu evde de kimse olmadığı için onu o halde bırakamazdım, gift shopu aradım (bu arada Alvin's Island diye bir yerde çalışıyoduk) durumu anlattım onlar da peki tamam dediler. Bir gün sonra işe gittiğimizde kovuldunuz yerinize birini aldılar bile dedi. Varın yorumu siz yapın.

ya her yere gittim her seferinde application kağıdı veriyolar doldur biz seni ararız hesabı ama hiç ses yok.

evimiz Sandestinde bu arada.
    evet gerçekten saçma ve haksız olmus işten atılmanız..
    alvin island ı bliyorum...bir zincir halinde plan malzemeleri satan bir yer....

sandestin tarafı , destin' e biraz uzak yani silver sand tarafından hatırladığım kadarıyla....

açıkcası gerçekten sıkıntılı bir donem..

fakat yinede birkaç tane part time eleman arayan yerin ilanlarını içeren sitelerin linki aşağıya ekliyorm...şansını bir dene derim..

Top Places for Part Time Jobs in Destin, FL - Associated Content - associatedcontent.com

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Eleman ihtiyacı - Destin - FL tarafında - Tech/Oil Spill Cleanup- SUMMER WORKS

Arkadaşlar bu bölgeye çok giden arkadasımız yoktu hatırladığım kadarıyla fakat malum geçtiğimiz haftalardan hatta aylardan bu yana devam eden çevre felaketi sebebiyle bu bölgede meydana gelen turistik göçme ! ve işsizlik sorununu başlatan petrol sızıntısı problemini avantaja çevirelebilecek bir kaç iş ilanına rastladım..

umarım faydalı olur...

Okyanustaki petrol sızıntısını temizlemek amacıyla, genel işçi ve elaman arayan temizlk şirketleri var..""" 24Hr Hazwoper Tech/Oil Spill Cleanup ""

Bu alandaki iş ilanları için..

Destin Jobs - Find Employment and Jobs in Destin Florida

ayrıca farklı sitelerdeki bu tip ilanlar için aşağıdaki başlıklarla arama yapabilirisnz...Petrol sızıntısı sebebiyle birkaç hafta içinde florida sahilleri özellikle destin tarafı, petrolle karşı karşıya gelecek. bu sebeple gerek plajlarda ve gerekse okyanusta temizlik çalışmaları devam ediyor..

-General Laborers Oil Spill Project
    -Oil Spill Response Team
    -Beach Clean Up Work Oil Spill

SUMMER WORKS AT DESTIN
    Ayrıca önemli ve farklı bazı iş ilanlarını da (SUMMER WORKS)aşağıya ekledim..

Summer Jobs and Seasonal Jobs from A+ SummerJobs.com

panama city, FL all gigs classifieds "destin" - craigslist

Eglin Afb, FL 32542 Jobs & Employment | Job Search on SnagAJob.com

Sandestin bölgesi için...

panama city, FL all jobs classifieds "sandestin" - craigslist

panama city, FL all jobs classifieds "sandestin" - craigslist

Destinde Restaurant İşleri;

Food & Restaurant Jobs in FL | SnagAJob.com

Joe's Crab Shack,
    Bartender Landry's Seafood House
    Sonic Drive-In

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba biz destinde çalışıyoruz ev kiramız yüksek olduğu için ev arıyoruz bize yardımcı olabilir misiniz yaklaşık 20 türküz iki ya da üç ev bile olabilir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı maslansky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba biz destinde çalışıyoruz ev kiramız yüksek olduğu için ev arıyoruz bize yardımcı olabilir misiniz yaklaşık 20 türküz iki ya da üç ev bile olabilir

Nerde çalışıyorsunuz, Big Khanuas mı?

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

merhaba millet bu sene wat nasıl geçti?
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Destin'de 2.işte çalışma olabilir mi arkadaşlar?
    Good luck buddy!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hesperidlies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Destin'de 2.işte çalışma olabilir mi arkadaşlar?
    olur tabiki, gideceğin zamana bağlı ve ingilizce seviyene...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)