Work and Travel 2025
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ds2019 dogum yerim yanlış fakat vizem onaylandı:S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ds2019 dogum yerim yanlış fakat vizem onaylandı:S

arkadaslar ben ds2019 suz girdim vize görüşmesine.yeşil kağıt aldım.ds gelince pasaportla birlikte yolladım.2 hafta sonra pasaportum geldi vizem onaylanmış bir şekilde.Daha sonra fark ettim ki benim ds formunda dogum yerim Samsun değil İnegöl Bursa olarak basılmış.Ama vizeyi aldım acaba yeniden Ds2019 formu çıkartma talebinde bulunmama gerek varmı???Normalde Ds te yanlışlık olunca vize vermiyolar:S:S:S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benzer bi olayda benim başıma geldi.ben ilk vize görüşmeme ds'imle gidicektim hatta görüşmem 20mayıstaydı ama ds'ime doğum tarihim yanlış yazılmış.23 mart yerine 20 mart yazılmış.yani pasaportla bilgiler tutmuyor.firmam bu şekilde gittiğimde vize alma ihtimalimin düşük de olsa olduğunu ama gümrük kontrolünde pasaportla bilgiler uyuşmadığı için geri çevrilebilceğimi söyledi ve hemen yeni ds getirtildi.26mayısta doğru belge ile görüşmeye gidip vizemi aldım.burdan seni korkutmak istemem ama gümrükten dönme ihtimali göze alınmaz bence yeni ds getirt. gidiş tarihin ne zaman bilmiyorum ama yeni ds 2 iş günü içinde gelebiliyor. benim pasaport basılı vizemde 2 günde geldi.yani zaman kaybetmeden karar vermelisin...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şirketle görüştüm geçen senede böle sorunu olan bi ögrenci oldu ama bi sorun yaşamadı dedi.Çünkü vizeye doğum yerini basmıyolar dedi fakat dogum tarihini bastıkları için ds indeki doğum tarihinin mutlaka doğru olması gerek dediler.Benim dogum yeri olduğu için problem çıkarmaz tarzı konuştular.16 haziranda gidiyorum yeni ds çok geç gelir dediler.Ne yapmam dogru olur bilmiorum ama eger dediğin gibi ds 2 iş gününde gelse pasaportta aynı şekilde 2 günde gelse yeni ds yaptırmam çok iyi olur...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum bendede benzer bi sorun olmustu hatta forumada yazmıstım.benmki şöyle ds le girdim ben gorusmeye ve ertesi gun pasaportumu yolladılar vizeyle beraber fakat görüştüğüm kişi ds formuna imzasını atmış kaşesini vurmayı unutmuş.şirketimle goruştüm onlarda bana aynı sendeki gibi gecen yılda birine olmuştu problem olmaz dediler fakat ben emin olmak için konsolosluğu aradım ve durumu anlattım onlarda bana eğer imza varsa kaşe sorun değil dediler bi problem olmazmış.Bence sende istersen bi konsolosluğu ara durumu anlat bakalım ne dicekler.Umarım en kısa zamanda halletmen dileğiyle..
    ..:::PrInCe Of K.s.A:::..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bencede konsolosluğu aramak mantıklı çünkü şuan önünde yaklaşık 13 günün var bu sürede gerekirse yeni ds'le yeni bi görüşme bile ayarlanabilir.benim ds'im 2 iş gününde geldiği için gelir diyorum tecrübe yani ama benim firma ups'in exspress kargosunu kullanmış öyle demişlerdi yani

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Hadi DS 2 güne geldi diyelim..Ya konsoloslukta gecikme olursa? Ben DS'i yolladım ve yaklaşık 1 ayda geri geldi..

Bence konsolosluğu arayıp durumu bildir bir şey olmaz derlerse boşa uğraşma..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar şirkettekiler amerikadaki sponsor şirketle konuşmuşlar internetten dogum yerimle ilgili bi belge çıkartılması yeterliymiş .zaten vizen ve ds nin onaylanmış sadece dogum yeri yanlış konsolosluga onaya da gerek yok dediler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

iyi hadi bi şekilde halledilmiş umarım tekrar sorun çıkmaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

umarım çıkmaz her taraf kağıt belge doldu zaten,gittikçe de artıyo daha fazla karışmadan bi gitseydik hayırlısıyla iyi olacakumarım hepimiz işi rast gider arkadaslar...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bır sorum olucak bu ds 2019 belgesınde çalışacagımız yerın adresı yazıyor mu benımkınde calısacagım yerle alakası olmayan bıryer yazmıslar sponsoru m CCI ve chigago fan bı adres war sorun olurmu acaba bilen war mı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşla benım psaportumun ilk sayfasına doğum tarıhımı yalıs basmıslar 17 yerine 07 yazmıslar ama diğer sayfalarda 17 vizem iptal olurmu ne yapmam lazım lütfen yardım .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aradaslar benım pasa portun bir yerinde doğum tarihi 07 yazmıslar 17 olucaktı ama diğer yerlerde 17 bi sorun olurmu vize iptal olurmu..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar pasa portumda bir yerde doğum tarihini yanlıs yazmıslar bi sorun olurmu diğer ywerler doğru 7 yeerine 17 basmıslar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim ds.ımde dogum yerım ıstanbul yazıo fakat kımlıkte bakırkoy yazıyo danısmanım bunun bır sorun olabılecegını ve böle bır rıske gırmek ıstemedıgını belırterek yeni ds getrtme talebinde bulundugunu belırttı bence sende bır sor ıstersen danısmanına yada konsolosluga marv....
    log jam restaurants -----lake george, ny

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tşk ederim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

KOnsolosluğa bas vurdum pasaportu iptal ettiler yeni pasaport aldım vize alma hakkı vardiye yazdılar vize alabilirmiyim yeniden lütfen yardım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benmde ds2019 da dogum tarıhımı yanlıs yazmıslar 14.02.1991 yazılacagına 02.02.1992 yazılmıs ... napcam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı uutkuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benmde ds2019 da dogum tarıhımı yanlıs yazmıslar 14.02.1991 yazılacagına 02.02.1992 yazılmıs ... napcam
    Seninki bayağı yanlış olmuş kardeşim. Yenisini isteyeceksin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)