Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Moreys piers hakkında bir kaç sorum?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Moreys piers hakkında bir kaç sorum?

Merhaba arkadaşlar geçen yaz Pittsburgh ta mcdonaltsta çalıştım bu yaz da inş. New jersey de Morey's piers te çalışacağım ancak öğrenmek istediğim şey şu;Saç sakala çok karışıyorlar mı?
    Birde konaklama işini nasıl yapacağız daha bişey demediler oraya gidince yardım edekler dedi şirketim ama acaba orda yurtta mı kalmak yoksa oteldemi kalmak daha iyi olur?Geçen yaz gittiğimde otelde kaldım dolayısı ile insanlarla çok fazla iç içe olamıyorsun ancak oda arkaşınla falan yurtta kalan arkadaşlar varsa görüşlerini yazarsa iyi olur tşk ler şimdiden.
    Bu arada mcdonalts işi ilgili soru sormak isteyen olursa her zaman yardım ederim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben de bu yaz orda çalışcam Ride Opr. olarak. Konaklama genelde apart şeklindeymiş.6-10 kişilik evlerde konaklanıyor yani.Bence otelden daha iyi ortam konusunda.Saç sakal işine gelince de bildiğim ve de sitelerinde okuduğum kadarıyla, sakalın belli bi şekli varsa izin veriyorlar.Yani dümdüz kirli sakal bırakırsan izin vermiyorlar.Saç konusunu tam bilmiyorum ama uzun saça bişey diyeceklerini sanmam.Ama düzensiz ve de kötü görünüyorsa kestirmeni isteyebilirler saçını.Daha önce orda çalışan arkadaşlar daha iyi bilirler tabi ki. Buna da bakmadıysan bi göz atman faydalı olacaktır: http://www.moreyspiers.com/downloads...e%20Counts.pdf

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Sağol onurcan bakmamıştım gönderdiğin linke.Senin ne zaman uçuş? birde en son willwooda gittiğimiz zaman biz kendimiz mi gideceğiz yoksa bizi alıcaklar mı biliyormusun onu bir kaç yerde okudum arıyorsun alıyorlar falan diye ama?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben 14ünde uçuyorum.Atlantic City'de Wildwood otobüsüne binerken arıyosun.1 saat sonra falan varıyosun zaten Wildwood'a.Onlar seni Wildwood Bus Terminal'den alıyorlar.Tabi ki Wildwood'a varış saatin 17:00'ı geçiyorsa kimse almıyor seni, evin de olmayacağı için sokakta kalırsın.Ona dikkat et.JFK'den Wildwood'a nasıl gidilir bilmiyorsan kısaca özetleyebilirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Onurcan onuda özel geçersen süper olur valla ben direk new york'a uçuyorum NY varış 12.45 acaba varabilrmiyim saat 5 e kadar willwood'a?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı mctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onurcan onuda özel geçersen süper olur valla ben direk new york'a uçuyorum NY varış 12.45 acaba varabilrmiyim saat 5 e kadar willwood'a?
    zor sadece otobüs yolculukları 4,5- 5 saat tutuyormuş. daha havalimanında oyalanması oradan port authority'e varması var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

O zaman ne yapıcaz:\ benim iş 7 sinde başlıyor

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

5 e yetişmen çok zor.ahriman'ın dediği gibi havaalanında oyalanıcaksın falan.bi de uçağının rötar yapma ihtimali var.İlk gün New York'da kocaklicaksın mecbur.Ben de öyle yapıyorum.Hostel araştırmaya başla hemen.Wildwood'a nasıl gidilir onu da söyleyelim. JFK'dan Port Authority'e geçiceksin.Direkt giden shuttle'lar varmış sanırım ya da Airtrain'le gidiceksin.Ordan 319 numaralı otobüsle Atlantic City'e gidiyosun. Orda işvereni arıyosun ve 552 numaralı otobüsle de Wildwood'a gidiyosun. Sefer saatlerine ve fiyatlarına New Jersey Transit - Home adresinden bakabilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)