Work and Travel
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Al sana macera!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Exclamation Al sana macera!

Slm herkeze, aklınız var ise gezici eğlence parkı işine gelmeyin derim. Şuan temmuz'un 15 ine kadar işsizim çünkü. Şirketimin iş sözleşmesne göre 15 haziran'da işe başlıcam diye geldim. 1 haftadı işe başlamadık ve 15 temmuz'a kadar iş yok dediler. Türkiye'de ki şirketime ve sponsoruma mail attım iş yeni iş bulmalarını bekliyoruz arkadaşımla. Bu arada Colton, CA deyiz. Şehir merkezinden çok uzakta ve karavanda kalıyoruz. Siz düşününün halimizi. Bu tabiki şirketimizin bize attığu bi kazık oldu onlar çözecekler yine. Beklemedeyiz şimdilik. Yeni bir durum olursa yine
    Only those who risk going to far can possibly know how far they can go!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı qreatiwe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm herkeze, aklınız var ise gezici eğlence parkı işine gelmeyin derim. Şuan temmuz'un 15 ine kadar işsizim çünkü. Şirketimin iş sözleşmesne göre 15 haziran'da işe başlıcam diye geldim. 1 haftadı işe başlamadık ve 15 temmuz'a kadar iş yok dediler. Türkiye'de ki şirketime ve sponsoruma mail attım iş yeni iş bulmalarını bekliyoruz arkadaşımla. Bu arada Colton, CA deyiz. Şehir merkezinden çok uzakta ve karavanda kalıyoruz. Siz düşününün halimizi. Bu tabiki şirketimizin bize attığu bi kazık oldu onlar çözecekler yine. Beklemedeyiz şimdilik. Yeni bir durum olursa yine
    geçmiş olsun forum iki gündür sessizdi artık gidenlerden şikayetler gelmeye başladı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Virginia Beach'te bile şikayet ediyoruz biz. Şirketle ilgili bir sorunumuz yok ama her yer dolu burada. Konaklama fena pahalı. Haftalığı 100$..

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı JazzL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virginia Beach'te bile şikayet ediyoruz biz. Şirketle ilgili bir sorunumuz yok ama her yer dolu burada. Konaklama fena pahalı. Haftalığı 100$..
    evet beach de fiyatlar çok pahalı , 80 den aşağıya resmen ev yok olanlarda çok kötü , ben bu kadar olmasını beklemiyordum açıkcası

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

allah yardımcınz olsn. bben de norfolktayım cok kotu burası aynı bıldgn köy
    C* Ne MutLu TÜRK'üm Diyene C*

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı Filmmaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah yardımcınz olsn. bben de norfolktayım cok kotu burası aynı bıldgn köy

Bir adım ilerisi V. beach. oraya geç istersen
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir adım ilerisi V. beach. oraya geç istersen
    Burada işler full dolu. Arkadaş iş bulamadığı için New York'a gitti. Bence olduğu yerde kalmalı Burada iş bulmak hayal çünkü.

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

alın birde benden mağdurluk hikayesi. virginia beachte itin öldüğü yerde yaşıyoruz sahil tarafına otobüsle yarım saat norfolk civarı bir yer. evde 6kişiyiz. hepimiz aynı şirketle geldik. bir ark.mın işi patladı çalışmıyor hiç. bir ark.ma ve bana ise haftada 15-20saat çalışma veriyorlar. kiramızı ödeyemediğimiz için evden atıldık. hikayenin sonu yakın zamanda Türkiyeye dönmek olacak gibi görünüyor.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alın birde benden mağdurluk hikayesi. virginia beachte itin öldüğü yerde yaşıyoruz sahil tarafına otobüsle yarım saat norfolk civarı bir yer. evde 6kişiyiz. hepimiz aynı şirketle geldik. bir ark.mın işi patladı çalışmıyor hiç. bir ark.ma ve bana ise haftada 15-20saat çalışma veriyorlar. kiramızı ödeyemediğimiz için evden atıldık. hikayenin sonu yakın zamanda Türkiyeye dönmek olacak gibi görünüyor.
    Gecmis olsun is nedir hocam biraz detaylı yazarsan gelecek senelere referans olur
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben maryland rockville countydeyim, konaklamaya 500 dolar veriyorum. Isyerindeki ammerikalilar bu rakami duyunca "aa cok iyi nerden buldun" demiyorlar mi, deliriyorum en ucuzu da buydu, dusunun artik gerisini...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2011 sezonu neden böyle oldu yaaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun is nedir hocam biraz detaylı yazarsan gelecek senelere referans olur
    cok gecmıs olsn ya . hayırdır ne oldu kı sıze anlayamadm. bu arada yanls alıntı yapmısım. ıs cok onemlı dgl norfolkta new yorkta doluca var. ama agır ıste.
    C* Ne MutLu TÜRK'üm Diyene C*

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

2o11 Sezonu Gerçekten Berbat bi sezon kanımca foruma baktıgımızda nerdeyse 10 kişiden 7 si sorun yaşamış ve sorun yaşayanlardan biride benim Herkese Geçmiş olsun diyorum umarım 2o12 WAT sezonuda böyle geçmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)