Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: expediadan yanlış bilet alırsan !

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart expediadan yanlış bilet alırsan !

expedi.com adan bilet aldım fakat bugün biletleri kontrol ederken farkettim ki saat çakışması var, 3 farklı bilet almıştım 2. biletim ile 21 haziran gece 12:30am de anchorage de olucaktım ardından cordovaya bilet almıştım fakat 2. biletimde şöyle bir ayrıntı vardı 20 haziran 12:30am (+1) day yazıyordu ve ben ordaki +1 day in aslında gece yarısına denk geldiği için 21 hazirana girilen gece olduğunu farketmemiştim ve 20 hazirana cordova için bilet almıştım, yani 20 haziranı 21 hazirana bağlayan gece anchoragede olucaktım ve 21 haziran için cordovaya bilet almak yerine 20 haziranda aldım, expedia.com dan düzeltmeya çalıştım fakat değişim için 1-800- ile başlayan numarayı arayın yazıyordu. bende ne yapsam ne etsem diye kafa yormaya başladım evden veya cepten arasam bir dünya para gider karşılamam mümkün değil.
    internet üzerinden aramak için bilgi aramaya başladım fakat sonra skype aklıma geldi ve bir hesap açtım sonrada aradım ilk aramamda telesekreter yönlendirirken yanlış numarayı tuşlamışım çıkan kişiye uçağımı değiştirmek istiyorum dediğimde birdakika sizi yönlendiriyorum dedi ve 30 dk beklemenin sonucunda hiçbirsey yapamadım zaten 7dk sonra telefon kapandı ücretsiz sürem dolmuş
    sonra yeni bir id ile girdim skype ye ve yeniden aradım bu kez doğru tuşa bastım ve direk bağlandım adama biletimi değiştirmek istiyorum dedim oda benden itinerary numarasını istedi verdim mail adresimi sordu ve ismimi sordu sonrada ne yapmak istediğimi sordu tarih değişimi için 100$ olan bilete 75$ değişim cezası istedi bende çok fazla olduğunu söyledim adam durumu anladı ve mantıklı bir yaklaşımla o zaman bu bileti iptal edelim bütün paranız kartınıza 24 saat içinde iade edilir istediğiniz başka bir uçusu yeniden alırsınız extra paranız gitmez dedi işte benimde aradığım çözüm böyle birşeydi ve zar zor yetersiz ingilizcemle bu sorundan kurtulmuş oldum
    allah kimsenin başına vermesin zor ve sıkıntılı bir durum gerçekten

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

geçmiş olsun

özet: arkadaşın uçuş saati gece olduğu için gün hatası olmuş değişim için fazla para istemişler bileti iptal edip para iaedesi yapmış
    Konu matador_36 tarafından (19-06-2011 Saat 01:17 PM ) değiştirilmiştir.
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

özet için teşekkürler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ChoLera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özet için teşekkürler
    önemli değil
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Hmm bu kadar kolay oldugunu bilmiyordum expediadan bilet degisiminin. Cunku sanirim benim de ucusumda degisiklik yapmam gerekiyor. Umarim sorunsuz hallolur..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun

özet: arkadaşın uçuş saati gece olduğu için gün hatası olmuş değişim için fazla para istemişler bileti iptal edip para iaedesi yapmış
    Sağol matador az ve öz olmuş Ben de Türkçe karakter kullanmıştım, herkes bir şey olmaz dedi, içim rahat etmedi ve aradım erken gidip düzelttirebilirsiniz dediler. Ben de 3 saat öncesinden gittim ve sürekli şaka yapan bir adam vardı, beni biraz heyecanlı görünce sakin ol adamım, her şey kontrolüm altında, derin nefes al gibi sözlerle güldürdü beni, 2 dakika içerisinde düzeltmeden geri verdi. Endişelenme, ses çıkaran olursa bana yönlendir gibi konuşup uçağa yönlendirdi beni Konuşmanın sonu reklama doğru kaıyor, en iyisi şöyle bitirelim : expedia ise her şey mümkün, al biletini-takma kafana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)